Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj je narobe z njim?

Kaj je narobe z njim?

Skupaj sva priblizno 9 mesecev. Na zacetku veze je bil neverjetno pozoren, me zasipal z ljubeznijo, komplimenti, klical in pisal non stop. Pocutila sem se kot, da sem v pravljici in da je on moja sorodna dusa. Kar naenkrat skorajda cez noc se je njegovo obnasanje obrnilo v obratno smer. Redkejsi klici, sporocila, manj pozornosti. Ko sva bila skupaj je bil se vedno pozoren, me objemal, drzal za roke. Ko sem odsla pa mrk, naslednji dan spet mrk. Nobenih sporocil. Ce sem ga kaj vprasala okoli tega me je napadel kaj tezim in da sem prevec custvena itd… Odlocila sem se, da ga ne tipam vec okoli tega vendar me to vroce / hladno obnasanje izredno obremenjuje. Zaradi tega postajam vedno bolj neprepricana sama vase, zivcna in ne vem kje tocno stoji ta veza. Ce kaj vprasam, dozivim hladen tus, da si domisljam zadeve. sprasujem se, ce je sploh se vredno, da to prenasam, ker je clovek kakrsen je bil na zacetku izginil. Ima mogoce kako psiholosko motnjo?

Drugo žensko ima

zelo mogoče. predlagam, da se bolj kot v razmišljanje o njem, raje usmerjaš in ukvarjaš z vprašanjem, zakaj taka ravnanja toleriraš in dopuščaš ti.

NOM mogoce.

Zaključi zgodbo.

Ma kakšna motnja. Dobil te je, te zasipal s pozornostjo, bla bla bla. Kaj pa si ti zanj naredila? Zelo verjetno je čakal, čakal in čakal, zdaj pa se je naveličal. Če ne misliš nič naredit, bo zmeri slabše, dokler te itak on ne bo skenslal. Drugače pa čist premalo podatkov  za konkreten komentar. Vse je zgolj ugibanje.

Zaljubljen je v drugo.

Seveda je najbolj vroče na začetku. Tako se začnejo vsaka razmerja. Na začetku 200 %, potem pa vedno manj. Sedaj se verjetno že bolj poznata kot prvi mesec. Ne vem, zakaj je kar takoj označen za narcisa. Poskusi ti njega zasipavati, pa boš videla odziv. Morda rabi tudi on vedeti, da se ti trudiš zanj. Kar se pa tega tiče, da ima drugo, pa mu ne teži, ker to bo spet zavrelo. Ne smeš kar obtoževat. Morda sta padla v neko rutino in bi morala malo spremenit stvari.

Odgovor na objavo uporabnika
prizadeta34, 14.03.2023 ob 21:42

Skupaj sva priblizno 9 mesecev. Na zacetku veze je bil neverjetno pozoren, me zasipal z ljubeznijo, komplimenti, klical in pisal non stop. Pocutila sem se kot, da sem v pravljici in da je on moja sorodna dusa. Kar naenkrat skorajda cez noc se je njegovo obnasanje obrnilo v obratno smer. Redkejsi klici, sporocila, manj pozornosti. Ko sva bila skupaj je bil se vedno pozoren, me objemal, drzal za roke. Ko sem odsla pa mrk, naslednji dan spet mrk. Nobenih sporocil. Ce sem ga kaj vprasala okoli tega me je napadel kaj tezim in da sem prevec custvena itd… Odlocila sem se, da ga ne tipam vec okoli tega vendar me to vroce / hladno obnasanje izredno obremenjuje. Zaradi tega postajam vedno bolj neprepricana sama vase, zivcna in ne vem kje tocno stoji ta veza. Ce kaj vprasam, dozivim hladen tus, da si domisljam zadeve. sprasujem se, ce je sploh se vredno, da to prenasam, ker je clovek kakrsen je bil na zacetku izginil. Ima mogoce kako psiholosko motnjo?

Zal to ni veza,vsaj zanj ne.Kaj naredi ce reces NE?

neisha – Vrhovi

Naj posluša
LEDENA (cover) Darko Čater
( https://www.youtube.com/watch?v=guFckjX1vlk )

Dobil je kar je iskal, zveza ni prerasla v nekaj resnega . ne vem koliko si stara ampak konec je. Nima nobenega MOM in ne vem kaj, naveličal se te je .

 

 

ni mu več toliko do veze. dobil je, kar je iskal, nima potrebe po  tem, da te osvaja, mogoče že ima kaj drugega v pacu

Si samo še ena črtica..kaj čakaš pusti ga vidiš da te ima samo za seks

Prosim, v tvoje dobro, losaj se ga! Ne bo se spremenil, le še bolj te bo čustveno izčrpaval.

Verjetno te je že parkrat v rito nabrisal in je dobil kar je iskal… tako da ni si več interesantna

Verjetno nisi mogla prekrit sledi za bivšo. Tipi so po razpadu veze obupani in skočijo takoj v vezo, se trudijo, da pozabijo bivšo. Ne prebolijo, ne predelajo. Včasih gre, včasih pa tudi ne.

Glej, ne vem komu lažeš , ampak a ni več kot očitno da mu ni do veze? Kaj ti ni jasno? Dobil je seks, to je to kar ga je zanimalo očitno.  če bi bila prava zanj, bi bil še kako zagret

 

To so tipični znaki narcizma, prvo ljubezenski izpadi, potem hladno vroče, manipulacije, domišljanje čustev, tega nisem rekel, naredil,… igranje žrtve, te pusti za par dni, pride ves pocukran nazaj, malo si preberi,….

…Forest, run.

tole https://www.youtube.com/watch?v=gUVFICtA2RM

Nič ni narobe z njim.

naslov teme je, Kaj je narobe z njim?   na koncu uvodnega posta je vprašanje, Ima mogoče kako psihološko motnjo?

definitivno narcisisticna motnja. Oni ne ljubijo nikoli. Samo sebe. Run as fast as you can!

to je narcis, beži, beži stran…

New Report

Close