Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj je narobe z njim?

Kaj je narobe z njim?

Po 9 mesecih da je tako..nekam čudno se mi zdi..

Odgovor na objavo uporabnika
Lea123, 28.03.2024 ob 00:46

Po 9 mesecih da je tako..nekam čudno se mi zdi..

Če je   že po devetih mesecih čudno, bo z meseci še bolj.Take zveze ne rabiš.Ni stabilen.

je že kar eno leto in 9 mesecev. Zakaj si pa ti potegnila temo iz naftalina? Pa točno ta mesec, kot je sedaj, samo da pred enim letom? Nalašč?

 

Ja draga gospodična glede tega si bolj malo podatkov dala ,da bi ti lahko za sigurno izrazil svoje mišlenje. Veš devet mesecev niti ni toliko dolga veza ,da bi sedaj pričakovala nekaj bolj resnega. Okoli tega je lahko sklepati več možnosti od možne varijante o drugi  ženski pa do tega,da je dobil tisto ,kar je želel od tebe sedaj te bi pa počasi dal na stranski tir. Ne morem ti reči kaj se tipu dogaja v glavi in kaj misli za naprej. Svetujem ti, da poizkusiš pogovor napeljati na temo kako naprej z to vajino zvezo. Kajti ,če bo imel tak odnos kot si tu omenila ti bo vedno težje in težje. No ne morem ti pa nekaj govoriti o scenarijih kako naprej in napovedovati nekaj ,kar tako.

Mene bolj zanima kaj je s tabo narobe, da si s človekom, kateremu dol visi kako se ti počutiš. Dobesedno ti govori da mu dol visi za tvoje občutke. Ti pa kar še rineš. Zakaj? Zato ker je bil na začetku tak? No ni bil zate tak. Zase je bil. Ker mu je to sedlo takrat, ker mu je bilo v izziv al karkoli že. Sedaj mu pač več ni. Ne zato ker je tebe želel osrečiti. Dol mu visi zate. Dojemi.

Vprašaj ga zakaj je tak, lahko, da si ti kaj narobe narefila ali delaš narobe, lahko pa da se je zagrel za drugo al pa ga je minla zaljubljenost….

Sicer stara tema, ampak sigurno je nekaj z odnosom narobe. Narcis, ali manipulator, ali se je naveličal, ali ima drugo. Ni to v redu.  En pravi da po 9 mesecih ni resna veza. Še kako je resna, če se dva prava najdeta skupaj. Dovolj je mesec, pa je resna veza če sta dva prava ki se najdeta in sta za skupaj.

Sem tip iz zgodbe.

Pač, predstave, strast, ideje delajo svoje. Navalil na polno, potem pa počasi pride realnost.

Mama njena tečna, te ne ceni, in vleče žensko nazaj domov.

Tastar njen pijanec, nimam z njim kaj, vljudno se pozdravimo in mrka tišina.

Ona ne ve, a bi ali ne bi. Vmes jemlje kontracep in ubija otroke. Vmes sumljive komunikacije z drugimi. Tudi sam z drugimi, da imam opcije.

Vmes služba, na začetku oba na dopustu in urejena.

Pač ni ljubezen, nekaj za poštuk, vsi trpimo in nihče ne zna zaključiti. Ni neka psihološka drama, bolj kot zguba časa.

Odgovor na objavo uporabnika
Tipičen…., 27.03.2023 ob 16:36

To so tipični znaki narcizma, prvo ljubezenski izpadi, potem hladno vroče, manipulacije, domišljanje čustev, tega nisem rekel, naredil,… igranje žrtve, te pusti za par dni, pride ves pocukran nazaj, malo si preberi,….

Res je, to so tipični znaki narcistično osebnostne motnje

 

Poišči si drugega……

Ne poznamo cele zgodbe, zato ne vemo, ali je res kaj narobe z njim. Si se ti kdaj potrudila kaj več kot razširit noge, ali si samo čakala, da skače okrog tebe kot pudelj? Ali si se “trudila” preveč in ga je začelo dušit in se zato odmika? Preden se na človeka skoči z obsodbo da je narcis, se je treba za sebe vprašat, če nismo morda sami toksični.

Moja zgodba, obnašanje narcisa, imel je drugo…

 

 

Škoda časa. Zaključi in ga pusti pri miru. Najdi si boljšega.

Odgovor na objavo uporabnika
prizadeta34, 14.03.2023 ob 21:42

Skupaj sva priblizno 9 mesecev. Na zacetku veze je bil neverjetno pozoren, me zasipal z ljubeznijo, komplimenti, klical in pisal non stop. Pocutila sem se kot, da sem v pravljici in da je on moja sorodna dusa. Kar naenkrat skorajda cez noc se je njegovo obnasanje obrnilo v obratno smer. Redkejsi klici, sporocila, manj pozornosti. Ko sva bila skupaj je bil se vedno pozoren, me objemal, drzal za roke. Ko sem odsla pa mrk, naslednji dan spet mrk. Nobenih sporocil. Ce sem ga kaj vprasala okoli tega me je napadel kaj tezim in da sem prevec custvena itd… Odlocila sem se, da ga ne tipam vec okoli tega vendar me to vroce / hladno obnasanje izredno obremenjuje. Zaradi tega postajam vedno bolj neprepricana sama vase, zivcna in ne vem kje tocno stoji ta veza. Ce kaj vprasam, dozivim hladen tus, da si domisljam zadeve. sprasujem se, ce je sploh se vredno, da to prenasam, ker je clovek kakrsen je bil na zacetku izginil. Ima mogoce kako psiholosko motnjo?

Čimprej Proč od njega brez razmišljanja čimprej

New Report

Close