Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu kaj je res?in kaj ni?

kaj je res?in kaj ni?

Mene pa zanima če je tole res…Moj mož se zjutraj zbuja z trdim tičem.On pa pravi, da je to le za to ker ga tiši lulat. Da bi šel na WC in prišel nazaj in bi ga potem porabil še za kaj drugega kot lulat, mu pa na misel na pride.Jezi me le, ker se mi včasih zalušta ljubiti že zjutraj 🙂
Zdej pa moški, prosim iskren odgovor.Je res da mu stoji le za to ker ga lulat, ali…

HVALA!!!

Tudi. Predvsem pa zaradi nočnih mokrih sanj:-)))

Ponoči se mu je sanjalo kako se ljubi s kako privlačno bejbo ali več.:-)Pač ima erotične sanje…No če ga tišči lulat,pa ni rečeno,da je tič trdi.Kot že rečeno:sanjal je sexi sanje…Pa mu kdaj omeni ali namigni,da si želiš sexa tudi zjutraj in naslednjič ti jo bo že izpolnil:-)

Na jutranjo erekcijo moški dejansko nimajo nekega vpliva.
Ponoči, zjutraj, tudi čez dan se jim dvigne, ne glede, ali so imeli kake vzburljive misli in ali so kaj takega videli.
Ta, da ga pa lulat, pa mu zato vstane, je po moje pa lovska, ker mislim da moški z erekcijo-težko lula….ne vem, moj pravi da mora počakat…

Torej, če mu ne paše, mu ne paše in tukaj je vajin problem, ker nima on v glavi poštimanega poželenja….(ne vem, ali ga sam ob tebi nima, al ga nima nikol, al kako se on zrajca, to moraš njega vprašat)
Gotovo pa nima problemov z erekcijo!! Če ima jutranjo pa nočno, je to samo znak, da je zdrav! (in ne da je nujno zrajcan)

Torej, naj malo razmisli, zakaj mu ni do sexa, pa ti tudi….ker mi ne vemo vajinih problemov in izkušenj…zato vsak samo po sebi lahko sodi, kaj bi njega zrajcalo…to pa tvojemu ne bo ravno pomagalo.

Nič kremic, nič perilca…najprej en odkrit pogovor, o vajinem odnosu in posledično o sexu v tem odnosu!

on ima zavore v glavi (zgornji)

LP

Erekcije brez vročih pomislekov na sexi žensko .Kar sam od sebe že ne otrdi:-)

ondi, js sem poslušala doktorje, ko so govorili o tem…in nekaj izkušenj mi je moj povedal….torej, erekcija je lahko tudi brez pomislekov na ….

Kako je pa s tabo….pa če ti cele dni pa noči misliš na sexi bejbe…to pa ti veš:)

že logika te mora učit, da fantku, pr 13-14 ko prvič ponoč špricne, niso hodile ravno sexi bejbe po glavi, ampak je bil hudo presenečen nad …mokroto…

pa še nekaj: otrdi penis že malemu dečku, tam po prvem, drugem letu….pa tudi mi ne boš reku, da 4 letnik misli na kako vročo sceno!! haloooo

ondi:)
dobro jutro

POndi če bi imel vsaj malo znanja o človeški fiziologiej nebi trosil takšnih neumnosti.

Pri moških je to zjutraj popolnoma normalen pojav, brez vpliva mokrih sanj itd.

Nismo govorili o majhnem dečku,temveč o odrasli moški osebi.Da pa sanjam o bejbah celo noč,je pa bolje kot pa razmišljati o nasilju,kriminalu in komu bom kaj ukradel.

Da, res je. Že pri majhnem otroku vidiš “erekcijo” penisa zaradi pritiska na vodo.

pa jih ne tišči vedno na vodo, nooooo

ja, pa jih!

:)))))

Ma ne mi govoriti,da imajo moški vsako jutro trdega ko se zbudijo:-)Očitno se premalo praznijo ali sexajo:-)

Tudi napolnjeno vrečo z vodo ko je preluknjaš se izprazne in uplahne;-)

Js sem popolnoma odrasel primerek in mi ponoči in zjutraj večkrat kar tako otrdi. Brez mokrih sanj, brez misli, domišljije itd… To je delal od pubertete naprej, tako da se mi je to zdelo normalno. Moram pa rečt, da moja ženkica nima čisto nič proti temu ter da velikokrat s pridom uporabi ponujeno in me zbudi. Mmmm, pa tako paše….

Verjemi, Acjom, da ni res. Večkrat se mi dvigne kar tako, čez noč, zjutraj skoraj obvezno, pa brez potrebe po lulanju. Včasih me tudi lulat, ampak res, samo včasih.

končno en, ki podpira moje teze:))))

sem že mislila, da je moj kak mutant:)))))

ondiiiiiiiiiiiiiiiii
da se ne boš kaj zarekel….bomo še začeli dvomiti o tvojem zdravju;)

veš kaj je rekel doktor……ko so govorili o boleznih prostate……
če ne stoji ponoči, brez razloga, če zjutraj ne stoji…brez razloga…je to že za napotnico k urologu;)

prvi znaki
zato….ondi, previdno!

torej ondi, teb otrdi samo ko te lulat???
to ni zdravo, veš:(

vedno bolj sem prepričana, da je srečko tukaj eden redkih predstavnikov zdravega, pametnega in inteligentnega moškega:)

Vsekakor popolnoma normalen (fiziološki) pojav. Žalostno je da nekateri ljudj eki so že krepko v odraslih letih ne vedo tega kot je npr. ondi.

pol pa te kakat mogoče.
:)))))))))

dejansko se je za zamislit, zato….ondi….previdno;) da si ne bomo ustvarili “napačnega” mnenja o tvojih…..sposobnostih:)

vem da je v zgornji glavi polno fantazij…sam…kaj pa včas ondi, ko ni blo perilca, filmčkov, pripomočkov, dišavic, najlonk in ostale šare???
takrat je pa pošten, zdrav moški pomislil na sosedo, kako se ji umazan gleženj vidi izpod širokega krila….pa mu je stopil?

nekaj prvinskega je moralo pač še ostat, če ne, bomo postali vsi sexualni invalidi:)))) če bomo sam še na plastiko drkali:))))

prvinski nagon;) ondi:)))) nč pripomočkov, nč strumpantlčkov:)

Meni zmeraj stoji,ko je treba:-)))

Kje pa.Meni otrdi,ko vidim sexi žensko:-)Ko me lulat mi ne otrdi.

To so poživila za otrditev.Kaj pa je bilo včasih je preteklost in zgodovina.Danes so časi drugačni Mirela.Ne boj se ti za moje sposobnosti.Ti svojega nikdar ne presenetiš s sexi perilom in štrumpanteljni?Samo monotona klasika pri tebi…c…c.

New Report

Close