Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu kaj je sedaj tole…

kaj je sedaj tole…

nekaj časa me ni bilo tukaj..ne mi rečt, da je tole tukaj zamrlo…pa tako sem se veselila trenutkov z vami…

ojla!
gužva…hehe, če se leto pozna po začetku, se temu forumu obeta mrk…

ti pa polna energije, kaj?

lp

V bistvu smo postali kot “partnerji z dolgotrajno zvezo” 🙂

Crknilo je vse…

Žalna ikebana je naročena!

Ti se kar veseli, sonček, saj so pa res tako lepi sončni dnevi, da ne moreš bit slabe volje, ko pogledaš naokrog…..

Tud okol tebe je sonček muci?

No, delam. Slepa za svetlobo okrog sebe pa res nisem. Sonček sije. Čeprav je mraz.

A je mal dolgčas tu gor, al kaj?
Nikjer nikogar, ki bi zabaval druge? In nihče se nič ne poroča? Ha ha!

Hmja, saj bo. Že kako. Al pa drugač.

Ja dolgčas je, nihče nič o sexu ne napiše. Bi ti? Mogoče vsaj to kakšen vikend si preživela in o čem si sanjarila, kaj doživela? V kosteh čutim, da bi se usul plaz, če boš le kaj lepega napisala kot znaš le ti

Vsaka pesem se enkrat izpoje.

In postane evergreen.

Tolažte se s tem, da čez sedem let vse prav pride – predvsem evergreeni!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Bi bilo seveda drugače, če bi človek uletu sem gor in kaj prijetnega prebral.
Ali naj rečem, nekaj takega, da te malo ovlaži…. Imaš prav. Pa pač zdajle ni tako.

Bo bolje.

To pa tud ne gre, da bi človek stare stvari pogreval. Saj si prebral ministra, ko pravi, da smo kot stari zakonci. Kaj češ, vsi smo krvavi pod kožo, ne de?

In vsem bi prišlo prav malo frišnih besed. Pa ne reci, da nimam prav.

In ko se enkrat sapica sproži, potem (saj se verjetno še spomniš) veter nima meja.

No, sej se bo še rajalo in prepevalo. Januar je. ;))

“Je čas norenja in čas počitka;)) je bil december zelo pester in naj bo januar malo manj… saj bo kmalu mesec ljubezni, ko se bodo začeli ptički žent in nas bo spet razganjala pomlad v zraku, še malo, jo že počasi čutim..takrat nas boš morala pa miriti;))”…

Lep pozdrav vsem skupaj…čao.

Ja, pol bo pa februar, pa pust, pa to, ja, pa pol marec, praznik zmuzljivih ribic, pa, ja, pol bo pa kmal pomlad, pa ptički, pa travca bo federce dobila, pa še kaj bi se našlo.

Ja, pa dobro jutro!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

New Report

Close