Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj je to “influencer”

Kaj je to “influencer”

Berem vsepovsod, pa ne razumem kaj pravzaprav to pomeni.

za mene je to neumen izraz.. po nase naj bi bil vplivnez… za mene to niso nobeni vplivnezi, ker jih ne bidim kot vplivne pomembne clene druzbe, zame so to reklame na dveh nogah, ki se prodajajo preko druzbenih omrezij najpogosteje igja

stric Milan iz Murgel.

Ne pa toti troti.

“drekači” 🤪

Odgovor na objavo uporabnika
To je zdaj vprašanje, 02.08.2022 ob 07:43

Berem vsepovsod, pa ne razumem kaj pravzaprav to pomeni.

Nekdo ki hoče prek neta na lahek način nekaj zaslužit pa išče pozornost ..par naivnežev in zdolgočasnežev ki nima kaj delat pa to gleda…moja sestrična npr.samska v življenju še 1 dan ni delala pa mlada in zdrava cele dneve to bulji pa se še sama nekaj afna prek neta ne vem kako lahko to sploh kdo gleda.

Nekdo, ki vpliva na mnenje in vedenje ljudi.

Influencer je človek, ki ima influenco (gripo).

Odgovor na objavo uporabnika
sonja112, 02.08.2022 ob 13:23

Nekdo ki hoče prek neta na lahek način nekaj zaslužit pa išče pozornost ..par naivnežev in zdolgočasnežev ki nima kaj delat pa to gleda…moja sestrična npr.samska v življenju še 1 dan ni delala pa mlada in zdrava cele dneve to bulji pa se še sama nekaj afna prek neta ne vem kako lahko to sploh kdo gleda.

To je konstrukt, ki je nastal vzporedno s porastom vseh resničnostnih oddaj, digitalizacijo, vedno močnejšem vplivu socialnih medijev in predvsem vedno bolj neumnih ljudi, ki tovrstnim prijemom podležejo. Ti ljudje v življenju pravzaprav niso nič dosegli in glede na uspeh teh t.i. influencerjev se nam izjemno slabo piše. Ljudje so brez svojega mnenja, okusa, lastne presoje in pameti.

:):):):)

Sponzoruša

Znana osebnost, ki služi na neumosti, naivnosti,  primitivnosti,in radovednosti ostalih.Ne uporabljam teh anglosaških besed, in ne gledam njihovih neumnosti, in perverznosti v neskončnost. Anglosasi so retardi, degeneriki, morilci, roparji, in lažnivci!

Zame so spretni oportunisti. Izkoriščajo tehnologijo, ki je na voljo, za socialno manipulacijo v svojo korist. Se znajdejo pravzaprav.

nekoristen osebek enega od 100 spolov, ki cel dan in pol noči sedi pred compom s kamero in afne gunca, na drugi strani pa ga zavzeto gleda podobno gledalstvo.

Skupen jim je seštevek IQ, ki v paru ne presega 100 pik.

Hodeči reklamni pano

“Profesionalni internetni bulšiter”

New Report

Close