Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj je zdaj –

Kaj je zdaj –

a ste vsi po terenu ali kaj?!
:-)))

Cmoka. Pa javite se, no!

Ne,jaz sem še v “pisarni” in prav neumno gledam okrog sebe!
Sp

Zakaj pa???

Ker je toooolk nagih bab na netu,da mi se koža ježi!Ko vas ni,grem pač druge užitke iskat!
Sp

potem pa nitreba nam jamrat, kako te kaj draži…. sam si si kriv.
Basta.

Daleč od tega!Pa še kak nasvet od moje svetovalke,prosim!
hvala
Sp

ne bulji toliko v te nage babe!!! Bomo vse ostale še kompleks manjvrednosti dobile….

:-))

Tebi ga pa res ni treba imeti!!!!!!!!!!!!!!!!
Jasno?!
Cmoka
Sp

ne bi ravno o tem….
Me je sram.
Sicer se pa tolažim s tem, da imam nekaj več kot vse tiste poslikane pupe – dve žvercici….. to se pa ne da primerjati z lepoto, ta je minljiva, otroci pa so naša sreča in ljubezen…..je tako??

Vse tiste pupe so prave!lahko,da so mame,punce ali pa kaj drugega!Tudi one imajo male grdobe kot ti in jaz.Pa včasih pomislijo še na kaj drugega,kot samo na to,da si na svetu za to,da skrbiš zanje!
Oni zrasejo,mi se pa postaramo in ugotovimo,da smo tudi zaradi njih marsikaj zamudili.
Stop!Grem v čudne vode,tega pa nočem,ker potem se pa bolj razkrijem,kot če bi pisal neumnosti!
Cmoka
Sp

Hm, po moje so večinoma še vse samske oz. vsj brez nadebudnežev…. da pa zrastejo, ja ti verjamem, ko ti pa ptički že počasi iz gnezda frčijo… pa še kanarina si izgubil…. ja, cajt bo, da sam začneš ponovno valiti, ni kaj!

:-)))

Nehi!Ker me prijemlje scat od smeha!Ja z enim kanarinčkom(pa ne tistim našim ubogim sestreljencem) pa sva res en čuden par;-)))
Nasvete,nasvete in še enkrat nasvete od moje mlade prijateljice.
Cmoka
Sp

ej kaj pa če bi sedaj meni malo prepustil….

ojla žvercka lubika moja, daj še z mano malo prijaznosti….

oni je baraba, ne vem kaj se slini..kaj sploh hoče….barabon…nikoli več mu ne bom slikic poslal…..naj se kar na suho slini…

Žvercika, kako si..si pridkana v službici…..
pa še kaj mi lahko poveš..mislim kar ne vem in znam…da ne boš samo drugim učila…….
reciva imam vprašanje zate:

DANES SMO SE NAGLEDALI KAR NEKAJ SLIKIC…HIHIHIHI –
pa me zanima, JE BOLJ POMEMBNO IMETI LEPO TELO ALI OBRAZ?
SE PRAVI OBRAZEC,LIČKA ALI DOBER TELEŠČEK???!!!!!!!!

cmokec…jest sem še vedno tvoj….

leta letijo - iščem stevardeso.....

vsega po malem….. največ pa odtehta značaj…. zame.
Pa zate?
Res me zanima, povej….

MISLIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM da ti ……hihii

cmokec

leta letijo - iščem stevardeso.....

A (še) nisi prepričan???

:-))))

tukaj sem, ravno iz terena…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dragi razočarko ali ves, da ce ni fofsije, je za vse dovolj in da se ne mores vrivati med nas musketirje??? Dejstvo je da smo trije musketirji in tako bo, prej se sprijaznis bolje bo in mogoče postanes 4 musketir, samo pri nas obljube nic ne veljajo, dejanja so tista ki govorijo!!

Cmoka, si kaj moj???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ravno dela izpit za mušketirja…:-))

opazila, moja draga prijateljica.
Vse v redu pod krovom?! :-))

ha..kak pa ne bi bil fouš…sem kar zelen kot grinšpon,…dve taki bejbiki, pa oni revček bogi…saj ga bosta čist dotolkli….kaj pa bom pol brez frenda???

vidve rabita enega tacega pravega korenjaka…samo kje ga dobiti….

pa-pa

kar pa se obljub tiče…..jaz že celo življenje živim od obljub, ki mi joih pretkanke servirate…hihiih

ampak sončeče če tisto za danes res velja, potewm pa se pripravi…boš jutri govorila samo še o dveh ……..
evo cmok

leta letijo - iščem stevardeso.....

vse spravita, da bomo še drugi kaj od tega imeli…:-)))

New Report

Close