Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj kupiti ocetu za 50.rojstni dan

Kaj kupiti ocetu za 50.rojstni dan

Prosim pomoč.

Kaj kupiti ocetu Za 50.rojstni dan ko ze ima vse.Smo cisto brez idej in je vsaka pomoč dobrodošla.

moj je bil najbolj vesel poleta z letalom nad domačim krajem (če se da), pa poleta z balonom

Jaz in mami sva mu kupile zlato verižico z obeskom (na njemu pa posvetilo). M ni osebno je sicer čisto mimo (moški in verižice), toda moj ati ima to rad. Celo prstan nosi :)).

Medve sva takrat 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zadeli.

LP in čimboljšo izbiro

midve s sestrico smo fotru narediel v bistvu dve stvari:jst sem zbrala slike od otroštva pa do danes in sem mu jih nametala v en tak velik okvir, zraven pa dodala še take smešne komentarje, sestricamu je pa eno pesmico napisala (stara je 10let), pa s sestrično so mu neki zaplesale. Poleg tega sva pa s fantom dala denar (skupaj s prijatelji) za enga živga odojka, kar je pa denarja ostalo (60 jurjev) sem mu pa kupla en foto album za slike, potem sem sfotokopirala bankovec za pet jurjev in ga porazdelila po albumu-nekaj pravih , vmes pa sfotokopirane. Tko da je blo kr dost smeha-najbolj so zažgale slike iz otroštva.
Žena mu je pa dala eno plaketo, da je sedaj končno posatl abrahamovec.

Vremensko postajo. To je v bistvu malo lepši toplomer, ki ima senzor tudi za merjenje zunaj, meri pa še vlago in ima barometer. Kar fina stvar.

Bone za masažo ali kopanje, vikend paket v zdravilišču ali na morju, naročnine na razne revije, knjige oz. priročnike,…

Lp, Ela S

New Report

Close