Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj kupiti za diplomo

Kaj kupiti za diplomo

Prijateljica je diplomirala. Kaj naj ji kupim? Sploh ne vem, kaj se spodobi za tak namen. Help me!

Morda knjiga s kakšnim lepim posvetilom. Ne vem, se mi zdi še najbolj primerno darilo za tako priložnost.

Jaz sem svoji kolegici kupila takšen okrasek, na katerem piše….najboljša punca na svetu.

lp

Jaz sem sosedi podarila (za doktorat) unikatno ogrlico in uhane iz zelenega žada, okrašeno s filigranskim srebrom.

Nataša

Knjigo!

Jaz sem prijateljici podarila parfum! Knjig ne glih ne obožuje in tako sem se odločla za parfum, ker vedno ko se dobiva reče, kako dišim, tako da, upam, nisem “usekala” mimo!

Tudi jaz sem za knjigo.

Če piše z nalivnim peresom, ji lahko podariš dobro pero (mogoče ji bo prišlo prav v službi).

LP,
Alenka

Ali pa morda kak lep rokovnik v usnje vezan, če ga uporablja..

lp
n

Mi smo prijateljici kupili knjigo “kako mlad in bogat v penzijo” in en tak krasen kozarec od oskarja Kogoja. Zelo lepo. Vse skupaj 15.000 sit.

oprosti, ampak .. v mojih cajtih se ni za diplomo nic kupovalo. sama sem za doktorat dobila darilo le od enih znancev, ki pac veliko dajo na to.

če pa že hočeš, ji kupi kaj malega, simboličnega: npr. kakšen blefsikon stroke, iz katere je diplomirala …

New Report

Close