Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KAJ MAMI ZA ROJSTNI DAN-60 LET

KAJ MAMI ZA ROJSTNI DAN-60 LET

Sem popolnoma brez idej. Mama ima vsega dovolj, zato bi ji podarila nekaj posebnega, ki ni nujno tudi drago. Pripravljena sem dati do 20.000 (25.000) sit. Razmišljala sem o vikend paketu, a pravi, da sama ne bi šla – je vdova. Veste mogoče za kaj zanimivega – mogoče kakšne storitve, masaže – ne vem – primerne za njeno starost?
LP Nena

Ideja je mogoče obisk pri kozmetičarki.

Andreja

čudno, da ne veš kaj bi tvoja mami rada.

če praviš, da ima vse (v materialnem smislu) potem sem skoraj sto procentna, da bo najbolj vesela, če boš cel dan ali pa vsaj večino dneva preživela z njo. lahko gresta na izlet, če težko hodi pa jo pelji na kremšnito, tortico, ledeno kavo, lahko gresta skupaj na masažo, v jacuzzi… kaj pa vem… se boš že spomnila 🙂

mi smo naši za 60 letnico plačali izlet v Rim. Bila je presrečna :-)))) mi pa z njo.

čAO, KAJ PA DIGITALNI FOTOAPARATIČ, KI GA DOBIŠ NA AKCIJAH ŽE ZELO UGODNO…

NO, ČE GA ŽE NIMA.
DIJO

nena,
kaj pa če bi šla ti z njo kam za vikend? Po moje bi bila zelo vesela!

Če pa ne utegneš, pa ji podari bone za frizerski salon (v katerega zahaja) ali karte za kopanje (za najbližji bazen – v katerega rada zaide).

Tako kot pravi joj…: pojdita skupaj! Če se dobro razumeta, seveda. Vem, da bi bila moja mami nad tem navdušena. Malo nazaj smo ji za roj. dan podarili eno uživancijo v obliki krasne masaže in je bila vsa blažena :)))

čao

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Kaj takega?
https://www.facebook.com/pages/Metka-Galerija/497566253604024

New Report

Close