Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaj me je sploh pripelajlo sem, na ta forum …

Kaj me je sploh pripelajlo sem, na ta forum …

Pismo, zdaj si ga moram it pa strest! Ne zdržim, ti nagajivka prijetna, kakšne skomine si mi naredila!
Če bi bila zdajle zraven, bi te tesno objel in med poljubom položil na ti mizi, trgal iz tebe oblačila, dokler ne bi prišel do tvoje rožnate vagine in ti sesal klitoris ves tresoč, dokler bolezen ne preide še nate… Tako pa – moja šapa, uf kaj bi dal zdajle le za tvojo nežno rokico, za lulico pa pol življenja

hmm, ne razumem čist. In kateri nick si takrat imela? Morda mi boš s tem marsikaj pomagala. Plizzzz!

Ne, se nista mogla zmenit, kdo bo prej….

:))))))))

Mislim, da bodo žverce v kanalizaciji dons dobile eno dobro porcijo beljakovin. :)))))))))))

Jaz sem ji že poslal dve! :))))))))))))))))

Zelo rad bi verjel v rek: “Kjer se gužvata dva, tretji nekaj od vsega skupaj ima.”

Ja mir

:-))))) Samih čistih beljakovin!

No, cetrtega sem pozabil omeniti ….

Ne boš odgovorila ljubči?

Še razmišljam, kaj sem bila takrat, veš sem bila samo takrat in nikoli več…..

Ma nič hudega, že ni bil tako pomemben 🙂

Spomni se prosim, tak me zanima!

A bom mogu bit čist konkreten s “ponudbo”!?

bolezen ja, lepo si to rekel…a bova še mal bolna al si raje zdrav??!! veš kaj, sem se odločla, da boš še kar en mal bolan…kaj pa drezaš vame!!!…

bo dost, da krilo zavihaš, sladkobesednež in me posadiš na mizo…na bokih začutiš moje škornje in moja roka, nežna, mehka, majhna, poišče tvojo trdoto in si jo nastavi na rožnato mucko…vlažna je in brez težav se potopiš v njo…pazi, mačkon, majhna sem in z lahkoto te objamem okol bokov in si te še tesneje vzamem…

cmoka zate…

Se trudim…sej bo

Ja

Bo ja! Jaz moram it!

Oh ljubic@, škoda da moram domov. Sicer bi blo treba še enkrat na WC, sam ne lulat..
Poljubčka nazaj!

Lep vikend

Enako ljubica, čeprav mi v ničesar ne ugodiš!

Ma se bom potrudila posebaj zate, zdaj pa tudi sama šibam…lep dan

Vzemi si me.

živjo!

Po prebiranju vaših postov sem ugotovila, da imate mal preveč časa v službi in se zato hodite tuki gor rajcat.

Uživajte v štirogovorih…

Moram priznat, ampak kar pronicljivo je tole. ;-))))

oprosti, ampak ne razumem…pronicljivo?

Aja, nc slabga nism hotla, sm to da ste res neki posebnga… pa da mate cajt.

New Report

Close