Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaj me je sploh pripelajlo sem, na ta forum …

Kaj me je sploh pripelajlo sem, na ta forum …

Radovednost. Gremo lepo na hitrco, a vseeno zmerno naprej. Odgovor ni tako predvidljiv, kot se morda z omenitvijo radovednosti ponuja.

Na med ovru sem bil že prej. Na starševskih forumih sem se sem in tja oglasil. Jasno da v čisto nasprotnem kontekstu kot tukaj. Kaj me je pa sem zaneslo? Nekega dne, pred slabima dvema mesecema, sem na Goooglu iskal informacije o nadaljevanki Sex v mestu. Prvi link, ki se je prikazal je bil . Mi verjamete, da se niti slučajno ne spomnim kaj sem hotel s tisto nadaljevanko? Še v istem popoldnevu sem pozabil kaj me je takrat zanimalo. S priprtimi usti sem prebiral kazalo in se slinil. Kot polž! Čeprav sem dejansko hitrejši. No, počasen – ko je potrebno – pa tudi znam biti. Nežno in polžje počasen. ;-)))))

En lepši dan.

to me mal spominja name, hehe…naslov foruma mi je padel v očke ravno zaradi nadaljevanke…
ja, slinila sem se tudi jaz ob prebiranju postov KIRa in backe…priznam…

pa še kaj drugega me je tud potegnilo…predvsem en kup mnenj, občutkov, nasvetov, heca…kot da se mi je razširilo obzorje…nekaj takega…

v glavnem, kar ok zabava je tole…

lp

Pol pa plačaj, misliš da boš kar zastonj uživala? Honorar hočem – v naturalijah, hahaha

torej, bo dost če prinesem pol prasca, pečenga mislim, pivo??? al imaš raje vino???, pa en puher, za vsak slučaj!!???

lp

Zanimive naturalije, ja. :-)))))))))))) Mel sem cisto neke druge naturalije v mislih.

Ne, na tvojo čudovito luliko sem mislil :-))
Kaj jo imaš “na črtico”?

imam…pa ti? kaj urejen tam spodaj?

Oh ljubči, saj sem enkrat napisal kaj mi je naredila v banji: pobrila me je čist! Zdaj bo pa zima, jaz pa gol kot oskubena kokoš, hahahaha

No, če njej paše….

hehe, bravo za tvojo drago!!!
saj ga ne zebe, daj no, roke maš očitno zlo “vroče”, glede na to, da ga pogosto cartaš pa itak ni nevarnosti za “ozebline”…

Sam cartal bi raje tvojo! Tako nežno, toplo in vlažno…

hehe, kako veš? ravno taka je!…

Packa..še dobro dan ni in vidva bi že;))..br jutr..mmmmmm, jz bi tudi..haha

hehe, mal se ogrevava za večerno akcijo…al bo potrebna kar popoldanska?

lep dan tudi tebi…

Misliš da sem en zajc al kaj da ne bi vedel? Najboljše ženske imajo itak najboljše lulice!

Zdravo JAZ! Kot da tebi ne bi pasalo mal pobeckat, haha

Kje je šele večerna! Treba bi blo najprej dopoldansko, haha

hvala, sladkobesednež…

cmoka…

hehe, morš pa tud vse povedat, al kaj?!!!

prosim lepoimena! Poljubčka dva nazaj!

Pa pravijo da so ženske čveklaste, a ne? Uf, jaz sem šele. Ti kar naglas povem kako z veseljem bi te kresnil zdele in poslušal tvoje prečudovite vzdihe…

hehe, res so lušni vzdihi, kajne?! in ko začnem ustnice grizljat, mmmm, in pesti stiskat…najlepše, sladkorček moj, nama je, ko te začnem s svojimi vaginalnimi mišicami poljubljat, stiskat, gnest…mmm…ko mi prihaja, ko lahko še samo miruješ in me čakaš…nebesa…

Če se prav spomnim, sem bila pred letom in pol na tem forumu prvič, mislim, da je bil takrat center dogajanje “ženski čvek” z glavnima vlogama KIR- a in -mm- ja……….no na keratko sem jim povedal, kaj si mislim o vsem…odgovorila sta mi, da me lahko edino dobro po***…no in potem se zopet po letu in pol oglasim in glej celo svoj forum sta dobila in moja želja za njiju se je uresničila…..

Sta te lepo zadovoljila, mislm rečt obdelala?

Tole!

Ljubica enga lupčka ujem.

sem že…ma si mi ga prpopal, sem skor s stola padla!!!…

New Report

Close