Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj meni PRIDE …

Kaj meni PRIDE …

He , he , a je , a , tale naša Julka 😉

nasmejana lisička

Ji je pa dolgo odhajalo .

o.. ne laze pa ne ciciban ..cetudi si raztrga hlace :):))

bzz bzz
cebelica

mogoce bl poredko .. pa pol dlje casa “tisci” :):))

bzz bzz
cebelica

Kva je zdej, a ti je pršlo , al ne ?
Že drugič danes.

Sej bi ga pobožala 🙂
Kajči , a veš , da je tam nekje pod tabo pa mano pel “..glej zvezdice božje ..”
A ti to kaj govori ?

Mater , stu mater , se mi pa še ni zgodilo , da bi me kdo takole direkt , pa da bi mi blo fajn , pa pri vsem tem ne bi vedla , kdo da je :))

Sej ti kmalu rata vroče.
Teren, pa tko ni važen,
sam da je placa dost, pa gre.

Ni, ni, zvezdice te mal medejo.

Zdej pa že izdej, kva ti je prej pršlo, jest moram it domov.

Bilo je več kot zabavno in polno smeha čvekati z vami čvekami. Pa fejst bodte. Buba gre pa še delaaaaaat. Ajd, se čitamo.

pa se kaksen sexy traktor 🙂
.. ups traktorist :):))
ce ze konj ni 😉

bzz bzz
cebelica

mi pa v tople objeme domov :):)) navkljub “sveti fousiji” :):))

bzz bzz
cebelica

pa paaaaaaaaa

Jest tud grem.

Ženske, blo je u iber dobro.

Ajd, čau, Kaja

Vau, Mambi, pri nas se uporabljata oba glagola; jezdit in jahat za isto svar.. Ugani kdo katerega?

Pa se to, dolzan sem ti opravicilo, za tiste mlecne zobke….Sem napravil domaco nalogo, ki si mi jo enkrat dala…. Clovesko se je motiti, mar ne…Nisem jaz kriv, ce si tako zeleno mlado pisala…, se najbrz tako pocutis, hehehe..
No bojim se te pa se vedno ne,

pozdrav,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

A, zdej ti pa domac cebelcek ni vec dost, si se zacela kar po traktoristih ozuirat?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

… POJASNILO je prišlo , da ne bi dvomov !
Čebelica , evo , svaka ti čast !
Lupček od lisičke

Sprejmem opravičilo, Pepi, z veseljem. Ni problema. Če se izrazim v skladu z naslovom te lisičkine teme – glavno, da ti je prišlo.
Upam, da si zraven tudi užival, hehe…

Če sem mlečnozoba ali ne? Kdo bi vedel…mogoče za nekatere stvari, toda bomo že še odrasli.

Jahanje ali jezdenje? ja, to je res eno in isto. Nisem čisto dobro razumela tvojega vprašanja?

Lepo se imej, Mamba

Hvala za sprejeto opravicilo.. Sam, znate kacice res zavajt, ni kaj.. Ja res mi je prislo in tako dolgo je trajalo… Ves, sem se hvalil, da sem iskusen, pa je tako kot pravis zase, tud jaz sem prav mlecnoz za nekatere stvari…. Mater je to zivljenje komplicirano…, ko bi vsaj kaksne tehnicne zakonitosti veljale…
Ja pri nas jezdijo tisti z uni. dipl. , jahajo pa ta navadni…, pa ne jezi se, to sem pobral iz enega zivega razgovora…
Tud tebi lep vecer in kaj pestrega sanjaj,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Lisicka, ker sem pri Mambi tako grdo nasedel , nebi rad se pri tebi. Povej mi kje je kapiteljska cerkev svetega Miklavza, ali pod dva; kaj stoji na Skalnici?
Nezaupljivi in od prihajanja povsem zmedeni ,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

zelo mi je žal ker sem tu zvisel in veliko zamudil …………….

pacek ne pa'ca

Hja, če je Šrump zamudil, kako naj bi pacek prisel pravočasno, hehehe..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

ha ha ha …. ni mi ni jasno – pa še z mokrim sem ostal ..ha ha ha

pacek ne pa'ca

K meni se s kazensko prijavo najavlja dimnikar. Podpisuje se kot uni, dipl. ing. str…
Kako se bo to koncalo ne vem! Ja, ko punce tako z uzitkom pretiravajo, ne morem iz svoje koze, zato sem zmeraj na njihovi strani…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ja, in to z enim dobrim, finim, velikim
…….. želom!!!! Sem o tem tudi že sama
razmišljala in tudi na misel mi je že prišel
en “pravi čebelček”…… heh!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

…….zelo bom kratetek……….definitivno ……….(ti bodi pa še zmeraj 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}) ha ha ha

pacek ne pa'ca

Pepi , brez panike – res ti je prišlo , he , he !
V obeh cerkvah sem tako rekoč doma , v kapiteljski sicer precej bolj poredko , saj razumeš , tehnične ovire !
Cmoki , zlati moj knofek !
lisička

New Report

Close