Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj meni PRIDE …

Kaj meni PRIDE …

Sem moral preverit, ker bi za nickom res lahko bil kdo drug.. Svasta se tu dogaja… Tud besede je mozno kopirat…, bemti sem ratal previden…
Kako je bilo vceraj pri onem lisjaku…, te je kaj namagnetil al razelektril? Ma, ta moja prekleta radovednost mi ne da miru…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

pepi men tud ne..dejva skup raziskat…

Saj to delam.. Sam lisicke so tako zvite, vcasih so skrivnostne, vcasih igrive, vcasih ljubeznive, vcasih hude, pa mal z repkom pomigljajo, pa v brlog pobegnejo.. Zdaj pa jo zvabi ven, ce mores..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

ja pr lisički pa res nikol neveš..ma to moraš bit ti majster za take zadeve al pa kerga šmohlca poklič,sej veš dobr na kerga mislim..
Pozdrav

Evo , vidiš imaš čisto prav !
Previdnost ne škodi , pravzaprav je zaželjena !
H lisjaku sem pa žal PRIŠLA prepozno , da z naelektritvijo ni bilo nič , kar se mi danes pozna !!!
In čisto po BABJE komentiram in se oglašam.
Tako , da bo mogoče boljše , če sledim Janijevemu modremu zgledu in se začasno umaknem v svoj brlog !
Lubčka tebi !
lisička z ušeski čisto pri tleh

Joj, ne tako z ušeski lisička.
Saj si moja, no.

Cmoki, Jana

Hej , hej , še men povej , da bom vedla , na koga past , če bo tako naneslo , he , he !
lpl

Ma lisička,vedno bolj in bolj tuhtam in prihajam do tega,da od sedaj naprej raje padam na fejst trda tla,kot pa..heheheheh

Aja , bemti , zdej mi je PRIŠLO !
Danes mi nekam čudno prihaja , teh reči ne razumem več ?!
Miliš pa najbrž Medota , ne ?
Njega tudi jaz full pogrešam.
Mal medeka ne bi škodilo , ko so taki babji časi 🙂
lisička

Sej vem ,ja , ampak ….
Ma kaj čem , danes čist po babje reagiram !
lisička , čist prava baba , ki ne zmore slediti razvitemu Moškemu umu 🙁

Skoda, ko ne bi bla tako dalec, bi te prisel kar jaz osebno mal naelektrit in ti useske gor dvignit… Tko lahk pa le virtualno probam.. Me zanima, a si ta staro drevo posekala al se raste?…Kam se zdaj sadezi obesajo? Pa odgovor o nogometu mi dolgujes…, misliva na isto tekmo al ne? Saj mi na sihtu tud eno drevo raste…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

heheh lisička..sej mava podoben problem..heheh je treba velik truda vložit,da nama pride.. pride!

Bom vse postorila !
Tekma pa ni ista , boš videl , če boš , v moji bi bila jaz napadalec in junak dneva , he, he.
lpl

Odlično si postorila, končno mi je prišlo, pa tako dolgo je prihajalo… Problem je bil v velikosti. Najlepsa pri vsem je glasba, ki vse skupaj spremlja…
lupcka,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

He , he , he , Pepi , vedno je problem v velikosti!
Ampak ko pride, je pa ornk , a ne ?
No , res me veseli , da ti je bilo všeč 🙂

Če ne danes , pa v ponedeljek še kaj drugega !
Lupčka , lisička

malo se bom zdrenjal , in samo toliko omenil da sem vaju izrecno iz srca pogrešal Šapa Pepiju – tebi pa Ljubčka na …..

se malo

se Čist malo

na repka , heehheheh
p.s.
je kaj pomagalo držanje pesti !!??

Mislis, da res? Ene pa pravijo, da so kaksne druge lastnosti bolj pomembne, hehehe.. Pa se to; vceraj te je Strump pogresal na forumu, pa sva potem oba zate pesti drzala.. Ti pa gres in zamudis!…. Joj, lisicka, za useska bi te blo treba…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Jaz sem vedel , kdo mi bo zmeraj stal ob strani in mi ščitil moj hrbet .
Pepi , take besede se ne pozabijo !

Ej , ti bumbar , a si tistega lupčka vlekel po celem mojem telescu – tja do repka ????
Hmmmm….
No , jaz pa tako : se dvignem na prste , te z obema šapicama primem za lica , vmes ovijem repek okoli tebe ( da te še dodatno pogreje :)) pa ti pritisnem enega taaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakega
lupčka na

NOS !

Ker se to dogaja v javnosti 🙂

lisička , ki je spet na powerju , he , he

Tisti pocarji na Trojanah so vse zaj….. !
Ma je bilo pa potem , ko smo se vracali , bolj sladko , he , he …
…. mi je vsa marmelada (borovničeva) padla ven iz krofa pa direkt na kožušček !
Štala !
Pa drugi teden.
lisičina

Ej , Štumpi , saj o Knofku nimam slabega mnenja ,Bog ne daj , kje pa, ma za hrbet pa dedcev le ne bi spuščala ,da sem na tvojem mestu …:))
previdna lisica

EEEEEEEE- iz tvojega gobčka v moja …… heheheheheh
Lepo te videti da si zadovoljna , ker si tudi mene pogrela
CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCMMMMMMMMMMMMMMMMMM
oooooooooooooooooooooooooooooooooooKKKKKKKKKKKKKKKKKKaaaa!!!!
lep vikend , in veliko toplega sončka(Janijeva Stara fora)tebi in malim lisičkam !!
moj bo nažalost garaški za šankom !

🤗🤣🤗

New Report

Close