Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj menite o tem, da imamo prvo žensko generalko, poveljnico čez vso slovensko vojsko, unikum v NATU?

Kaj menite o tem, da imamo prvo žensko generalko, poveljnico čez vso slovensko vojsko, unikum v NATU?


Ja, saj, odvisno kaj jemlješ za dosežek. Če je serijsko na samomorih je res veliko dosegla.

To kar monovska dripcasta scena kot 7 letni otroc nabijate kot dosežke, je vse skupaj en klinc. Če nimajo življenja, ni nobenega dosežka, ne glede na položaj, denar ali karkoli.
[/quote]

Dvomim, da se lahko za koga bolj kot za tebe reče, da nima življenja. Seveda ob 0 drugih dosežkih, razen nabijanja po monu vsak dan.


eh… ko otroc, res stare babe, pa na mentalno komunikacijskem nivoju 7 letnic. Ne mislit, da so takratni generali bili višek intelekta in niso bili tarča posmeha, ne sicer vsi. In kar nekaj jih je bilo z nižjim činom, največ kak kapetan takrat, ki so bili pa resnično pametni in sposobni, ampak tem če je do penzije uspelo prit do majorja, je bil pravi čudež.

Lahko še ne vem kako tolčeš po njej in neke trače forsiraš, to kar je ona dosegla v življenju, ti revež ne boš nikoli.
[/quote]

Kaj je pa dosegla?

Kaj je pa dosegla?
[/quote]Serijsko hospitalizavcijoi na psihiatriji in v vmesnih obdobjih ponavljajoče poizkuse samomorov. To je velik dosežek, s tem se ponaša tudi prenekatera večno samska monklja.


eh… ko otroc, res stare babe, pa na mentalno komunikacijskem nivoju 7 letnic. Ne mislit, da so takratni generali bili višek intelekta in niso bili tarča posmeha, ne sicer vsi. In kar nekaj jih je bilo z nižjim činom, največ kak kapetan takrat, ki so bili pa resnično pametni in sposobni, ampak tem če je do penzije uspelo prit do majorja, je bil pravi čudež.
[/quote]Sploh ne govorim o generalih in njh čar….namen pisanja je seveda ta, ta bi vi raje pucal toalete kot salotiral ženski…pa to prejšnji ali sedanji vek :)))

Serijsko hospitalizavcijoi na psihiatriji in v vmesnih obdobjih ponavljajoče poizkuse samomorov. To je velik dosežek, s tem se ponaša tudi prenekatera večno samska monklja.
[/quote]

Nekak si pozabu astronavtsko kariero, diplomo iz fizike, pilotske licence. To je tisto, česar ti ne boš nikoli, poskusi samomorov pa tebe še tudi čakajo, to sploh ni dvoma, familijo že itak imaš razpadlo.

Sploh ne govorim o generalih in njh čar….namen pisanja je seveda ta, ta bi vi raje pucal toalete kot salotiral ženski…pa to prejšnji ali sedanji vek :)))
[/quote]upsi…salutiral 🙂 z U

Zanimivo, ali ni tudi to sovražni govor?

Sploh ne govorim o generalih in njh čar….namen pisanja je seveda ta, ta bi vi raje pucal toalete kot salotiral ženski…pa to prejšnji ali sedanji vek :)))
[/quote]eh…saj ti pravim, še malo pa boš na komunikasijsko intelektualnem nivoju 7 letnice, ali pa grde resnice😁 Jaz imam recimo žensko direktorico, jo spoštujem, v področja, ki jih obvlada, se ne spuščam, na tistih, ki jih pa sam obvladam, pa ne dovolim, da bi mi solila pamet.

EVo…Sunita William je med devetimi izbranci, ki bodo leta 2019 ponovno s človeško posadko poleteli v vesolje. (VIr:znanost in tehnologija MMC RTV Slo)

Za takšno testiranje pa je dovoljeno samo dobra fizična in psihična pripravljenost.
Glede na to , da je že izbrana izpodbija vsa dejstav Polarnega sija….v vesolje pa ne greš kar tako, kot po gobe 🙂

Ja dragi, kdaj si pa vse taposušene pojedel? Zdaj smo pa brez za čez zimo!
[/quote]

Đizs! Jo pošlješ po borovnice, ona se pa pejotlov nažre…

In spet če bi realno gledal, je tudi v tem primeru, kljub majhnemu kolektivu vsaj en človek, če ne več , sposobnejši z neprimerljivo več znanja, sposobnosti in opravljenega konkretnega koristnega dela in projektov, od nje, ki je direktorica. Tudi mlajši je in z bistveno več energije pravilno usmnerjene ambicioznosti in aktivnosti.


Dobro je dobro, ne mislit , da vragu rep pulijo na teh poletih. Da je bila na psihatriji in bo spet in je zasrala življenje je pa tudi jasno.


Dobro je dobro, ne mislit , da vragu rep pulijo na teh poletih. Da je bila na psihatriji in bo spet in je zasrala življenje je pa tudi jasno.
[/quote] :))) žal tokrat ni po vaše 🙂

:))) žal tokrat ni po vaše 🙂
[/quote]

Mater si prfuknjena s tem vikanjem. Nekaj bi se pa lahko že naučila na spletu? Povem ti tako kot je. Zakaj so babo ponovno izbral, kdo ve, zaradi nekih ekstra sposobnosti zagotovo ne. Sposobni , pametni in imajo vse zasluge, so tisti, katerih imen ni objavljenih v vsakem cajtungu, ne ti ki jih pošljejo letet.

Mater si prfuknjena s tem vikanjem. Nekaj bi se pa lahko že naučila na spletu? Povem ti tako kot je. Zakaj so babo ponovno izbral, kdo ve, zaradi nekih ekstra sposobnosti zagotovo ne. Sposobni , pametni in imajo vse zasluge, so tisti, katerih imen ni objavljenih v vsakem cajtungu, ne ti ki jih pošljejo letet.
[/quote]Ja to je moj namen :))) vikanje mislim…
…glede ostalega pa…res sem se fajn nasmejala z vami…včasih je vaš humor, ko si dopisujete z menoj… oziroma mi komentirate malo v hm…v stiski 😉 ok L noč….

Ja to je moj namen :))) vikanje mislim…
…glede ostalega pa…res sem se fajn nasmejala z vami…včasih je vaš humor, ko si dopisujete z menoj… oziroma mi komentirate malo v hm…v stiski 😉 ok L noč….
[/quote]
Tvoj namen , ja, je nedojemnaje spletnih pravil..eh

Aha, ja, prva ženska v zgodovini pride na ta položaj, pa je organizacija že feminizirana? Potem ni čudno, ti je vse feminizirano in si prste grizeš.
[/quote]

Seveda je Slovenska vojska s 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pripadnic ženskega spola že krepko feminizirana. Glede na vse večje število moških brezjajčnikov to dejstvo ne preseneča niti malo. In generalmajorka bo naredila red, ker je do vrha prilezla z redom, delom, organiziranostjo, pametjo in precej več pošteno ženskih “jajc”, kot imate usrani moški komentatorji moških jajc tu gor.

Seveda je Slovenska vojska s 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pripadnic ženskega spola že krepko feminizirana. Glede na vse večje število moških brezjajčnikov to dejstvo ne preseneča niti malo. In generalmajorka bo naredila red, ker je do vrha prilezla z redom, delom, organiziranostjo, pametjo in precej več pošteno ženskih “jajc”, kot imate usrani moški komentatorji moških jajc tu gor.
[/quote]
Ja, kaj pa piskaš? Tričetrt monovk vpije kako smo stopili tja, kamor še ni stopila človeška noga, pa čeprav se to lahko izkaže, da je to samo frišn kravjek., pa ne bi smeli komentirat tudi žalujoči ostali. Kar se mene tiče, če bom jaz tkole zgledal, ko bom 75, ne bom imel nič proti.
Vglavnem, gou, Lenčka, gou.

Seveda je Slovenska vojska s 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pripadnic ženskega spola že krepko feminizirana. Glede na vse večje število moških brezjajčnikov to dejstvo ne preseneča niti malo. In generalmajorka bo naredila red, ker je do vrha prilezla z redom, delom, organiziranostjo, pametjo in precej več pošteno ženskih “jajc”, kot imate usrani moški komentatorji moških jajc tu gor.
[/quote]

Na koncu bo tako naredila red, kot Alenka Bratušek, Katičeva, Hilda v gradbeništvu…

al pa Pahor, Ehjavec in Zidar pred njimi.

Jp, le da ste multinične čredne na tako visoki intelektualni ravni, da ne opazite razlike med enim pametnim prefrigancem, kot je Erjavec in pa puhloglavko ala Bratuškova, Katičeva, ki nimajo pameti in sposobnosti z nič.

Ne mislit, da se natovi prekaljeni manipulatorji, ki bi še vraga okrog prinesli ne smejijo tovrstnim potezam neke žepne državice in da res kdo jemlje resno tako babo kje.

eh…saj ti pravim, še malo pa boš na komunikasijsko intelektualnem nivoju 7 letnice, ali pa grde resnice😁 Jaz imam recimo žensko direktorico, jo spoštujem, v področja, ki jih obvlada, se ne spuščam, na tistih, ki jih pa sam obvladam, pa ne dovolim, da bi mi solila pamet.
[/quote]

Moškemu direktorju pa bi pustil, da ti na vseh področjih soli pamet?

Moškemu direktorju pa bi pustil, da ti na vseh področjih soli pamet?
[/quote]
NIkomor, s tem da moške ne bi niti probal, ženska pa obvezno poskusi, ko pa vidi, da ne pride do besede nekajkrat, ko nima smiselnih argumentov in kake ostre besede padejo ob tem, potem šele upošteva. Ker ostalim bo še kar hodila po glavi, izjemam, ki jo postavijo na realna tla, pa ne bo več.

Jp, le da ste multinične čredne na tako visoki intelektualni ravni, da ne opazite razlike med enim pametnim prefrigancem, kot je Erjavec in pa puhloglavko ala Bratuškova, Katičeva, ki nimajo pameti in sposobnosti z nič.

Ne mislit, da se natovi prekaljeni manipulatorji, ki bi še vraga okrog prinesli ne smejijo tovrstnim potezam neke žepne državice in da res kdo jemlje resno tako babo kje.
[/quote]

Ne sekaj mimo, govora je o tem, kdo reda ni nardil (noben od naštetih), ne o tem, da se ti na Kahlija seksualno pališ.

New Report

Close