Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj menite o Zlatkotovem novem podvigu?

Kaj menite o Zlatkotovem novem podvigu?

Seveda mi ni ravno všeč, če jokice med samozvanimi katoličani hočete vse katoličane prikazati za jokice. Kot rečeno, meni se to ne zdi neka objektivna žalitev nas katoličanov ali kristjanov nasploh, tiste redke jokice med katoličani so (ali ste) pač tako interpretirale. Meni pač ni všeč, ko se mojo versko skupnost poskuša prikazat kot jokice.

Zlatku itak vsak pogovor o tem samo reklamo dela, kar me v osnovi ne moti, moti me pa, da nekdo poskuša na račun prikazovanja nas katoličanov kot jokic Zlatku reklamo delat (oz. ga fejk napadat s takimi bedastimi) ob tem pa delat nas katoličane za butaste.

Glej, bodi užaljen, če hočeš, samo ne namiguj tule, da nas je večina katoličanov takih jokic, ali da katoliška vera celo zapoveduje užaljenost in žrtveni kompleks. Zlatko ne meče na katoliško vero in nas katoličane slabe luči, niti je ne more, ker pač ni katoličan, cmerasti katoličani med nami pa jo mečejo.

Seveda mi ni ravno všeč, če jokice med samozvanimi katoličani hočete vse katoličane prikazati za jokice. Kot rečeno, meni se to ne zdi neka objektivna žalitev nas katoličanov ali kristjanov nasploh, tiste redke jokice med katoličani so (ali ste) pač tako interpretirale. Meni pač ni všeč, ko se mojo versko skupnost poskuša prikazat kot jokice.

Zlatku itak vsak pogovor o tem samo reklamo dela, kar me v osnovi ne moti, moti me pa, da nekdo poskuša na račun prikazovanja nas katoličanov kot jokic Zlatku reklamo delat (oz. ga fejk napadat s takimi bedastimi) ob tem pa delat nas katoličane za butaste.
[/quote]

Če bi ti bila res samozavestna, se ne bi obremenjevala ne z njim ne z ostalimi. Ki imajo ravno tako pravico do svojih občutij, pa če so še tako neumna. Tako pa s svojim pisanjem kažeš svoje nesigurnosti.

Btw, nisem noben katoličan in mi dol visi za takšne in drugačne jokice, ki se večinoma smešijo z enim ali drugim razburjenjem.😁

Če bi ti bila res samozavestna, se ne bi obremenjevala ne z njim ne z ostalimi. Ki imajo ravno tako pravico do svojih občutij, pa če so še tako neumna. Tako pa s svojim pisanjem kažeš svoje nesigurnosti.
[/quote]

Nikomur ne jemljem pravice do občutij, pa tudi do jokcanja ne. Samo povem, da nas večina katoličanov ni takih cmer. Sicer pa ravno obratno, ta cmera je poskušala tukaj namigovati, da je večina katoličanov takšnih in celo, da kdor glede tega ne jokca, ni dober ali pravi kristjan. Tako da mi ne tukaj jokcati, da komu jemljem pravico do jokcanja.

Nikomur ne jemljem pravice do občutij, pa tudi do jokcanja ne. Samo povem, da nas večina katoličanov ni takih cmer. Sicer pa ravno obratno, ta cmera je poskušala tukaj namigovati, da je večina katoličanov takšnih in celo, da kdor glede tega ne jokca, ni dober ali pravi kristjan. Tako da mi ne tukaj jokcati, da komu jemljem pravico do jokcanja.
[/quote]

Na podlagi česa ti predpostavljaš oziroma trdiš ali veš kakšna je večina katoličanov?
S kom si o tem govoril? Ste o tem razpravljali na kakšni razpravi v okviru RKC? V okviru vašega župnišča? Na zoomu? RKC forumu?
Jaz imam o tebi, kot anonimnem piscu na forumu, določen podatek, za katerega ti ne veš, da ga imam. Še vedno vztrajaš pri svoji trditvi?

Na podlagi česa ti predpostavljaš oziroma trdiš ali veš kakšna je večina katoličanov?
S kom si o tem govoril? Ste o tem razpravljali na kakšni razpravi v okviru RKC? V okviru vašega župnišča? Na zoomu? RKC forumu?
Jaz imam o tebi, kot anonimnem piscu na forumu, določen podatek, za katerega ti ne veš, da ga imam. Še vedno vztrajaš pri svoji trditvi?
[/quote]

Vse našteto, sem zelo aktiven katoličan in enostavno opažam v vseh katoliških krogih, da so take jokice med nami zelo redke, praktično jih ni. Ne dovolim, da se bo metalo slabo luč na katoliško vero z nekimi za lase privlečenimi namigovanji, da kdor ne jokca, ni pravi katoličan in da celo vera to zapoveduje. Take neumnosti že dolgo nisem slišal. Menim, da se tukaj nekdo izdaja za katoličana in poskuša očrniti našo vero.

Vse našteto, sem zelo aktiven katoličan in enostavno opažam v vseh katoliških krogih, da so take jokice med nami zelo redke, praktično jih ni. Ne dovolim, da se bo metalo slabo luč na katoliško vero z nekimi za lase privlečenimi namigovanji, da kdor ne jokca, ni pravi katoličan in da celo vera to zapoveduje. Take neumnosti že dolgo nisem slišal. Menim, da se tukaj nekdo izdaja za katoličana in poskuša očrniti našo vero.
[/quote]

To, o tem jokcanju, je neka tvoja predpostavka. Nihče ne jokca. Razen Zlatko, seveda.
In ne, ti nisi aktiven katoličan. Jaz to vem, ne predpostavljam.
Piši dalje. Nisi anonimen…


Nisem pristaš repa, ampak moram ga pohvalit!
ČESTITKE ZLATKO!
Še premalo si jim jih napel!

To, o tem jokcanju, je neka tvoja predpostavka. Nihče ne jokca. Razen Zlatko, seveda.
In ne, ti nisi aktiven katoličan. Jaz to vem, ne predpostavljam.
Piši dalje. Nisi anonimen…
[/quote]

Seveda nisem anonimen, sem katoličan s hrbetnico, ti si pa nek sluzavec, ki se izdaja za katoličana, je 100x v tej temi zamenjal vzevek in nas katoličane prikazuje kot cmere in nekaj podmuklo blefersko grozi. Taka jokica pa že ne bo nikogar prestrašila, sploh pa ne pravega katoličana.

Zlatko, Zlatko. Nizko je šlo to, nizkooooo. Nisem si mislil, da si takšno govno, res ne.
Se lahko pogledaš v ogledalo? Po vseh lažeh?

Ko vidim, kako monovsko trolarsko jokalo in cepetalo grozi…. grem takoj spet poslušati Zlatkotovo Svoboda. 🙂
188,803 views


To Fužine dnevno 10 x kliknejo in voila


To Fužine dnevno 10 x kliknejo in voila
[/quote]

Fužine so velike, jbg.


To Fužine dnevno 10 x kliknejo in voila
[/quote]

Ampak je res dober komad. Doslej sem samo poslušala, tokrat sem pa še besedilo zraven brala. Mi je povsem jasno, zakaj klet skače. Zlatko zadel žebelj direkt na glavo. Povedal resnico. In to zdaj gre v svet… Bi moral narediti še angleško verzijo (glede na to, kako je Janša “popularen” tudi drugod, uspeh komada zagotovljen).

O, hvaljen Jezus tudi tebi. 🙏

Ampak kolikor vidim, že je kar velika atrakcija za slovenske razmere.

Kot kristjanka bom rekla le, da o tem, kar je naredil največ pove o njemu samemu. Mislim, da je ta človek notranje popolnoma “zblojen” in da vedno išče zunanjega krivca za težko notranje doživljanje sveta. Če ne bi delal takšnih ekscentričnih stvari, bi verjetno o njem brali na prvi strani Slovenskih novic, ker bi kaj sigurno naredil kakšen zločin o katerem beremo v tem časopisu. Naj dela kar hoče, vesela sem, da mediji temu ne namenjajo preveč pozornosti.

Ni, da ni. Pa v enem Tv intervjuju, najdeš ga na youtubeu, je tudi priznal, da on z musko malo zasluži, da večinoma živi od drugih projektov.

https://www.dnevnik.si/1042751532
[/quote]

Če ne govori ravno o urarskem biznisu, niti nočem vedeti, kakšni so ti projekti. 😀

Lol, zdej pa ne vem, kdo je bebo – novinar ali Zlatko, ko je govor o besedi ‘šado’, kao ‘shadow boksing’, še moj, prav tako južnerodni trener, je bil sposoben reči ‘shadow’ ali piši kao što govoriš, ‘šadov’. :))))

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

https://www.youtube.com/watch?v=O7BBRRwgG7Y

Pa naj še kdo reče, da Zlatko nima smisla za humor. Kakšne poka, car
🤣
🤣

https://youtu.be/G8HuWgefMYo?t=30

Tolk je prebral Sveto pismo, da ve da je Kristus moral nositi križ.
In on sebe ker je pač izgubil status pa bil malo zašponan zdaj vidi kot Kristusa in oblast pa ljudi ki ga obsojamo kot
Poncija Pilata in njegovo ljudstvo.
Kristusov lajf je hotel prezentirat. Saj zanimiv kulturni performans. Ma da Zlatkota ne prenesem zaradi njegovih nassilnih izpadov in želje po komandiranju tukaj v Sloveniji.
Njegov nastop bi lahko izvedel tudi katerikoli užaljen in javno okregan Slovenski ATEISTIČNI kulturnik ali pa kar več njih. To je čist po njihovo in sploh ni nujno da je ideja preblisk iz njegove glave, prej kakšne stare ateistične buče, ki se ne meni kaj dosti za čustva vernikov, edino toliko pazi da kakšnih fanatičnih muslimanov ne izziva ker za te pa ve, da sproži nasilje. Toliko pameti ta kulturna teta iz ozadja očitno še ima.

Glavno, da ima trenirko in bele štumfe. On je en tak mož, ki nagovarja določen folk, bolj na izi, yugo. Enkrat je celo Slovence podil iz Ljubljane, naj gredo v svoje vasi.

Zlatko je top, Jezusu je naredu mal reklame. Iz njega še nekaj bo nekoč. Iz Jezusa mislim, Zlatko je že uveljavljen.

Mogoče se še srečata. Z Jezusom mislim.

Z Zlatkom se bosta odlično razumela, Jezus je tudi veliko v metaforah govoril in ima tudi smisel za humor.

New Report

Close