Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj menite o Zlatkotovem novem podvigu?

Kaj menite o Zlatkotovem novem podvigu?

Se strinjam, to je itak v intervjuju povedal, da ko nima ideje, prosi na FB in mu folk napiše tekste, video so mu tudi sestavili, o stricih iz ozadja, ki mu pomagajo, pa je tudi spregovoril. Napačno ime so mu sicer dali, namesto Zlatko bi moral biti Srečko.

Tega verjetno že ni hotel pokazat, zelo verjetno mu dol visi ali smo katoličani jokice ali ne. Se pa katoličani sami potem izkažemo, kaj smo, neglede na Zlatkov namen. Nekateri samooklicani katoličani tukaj so celo mnenja, da katoličan mora bit jokica oz. celo, da katoliška vera zapoveduje, da te to užali (nisi dober kristjan, če te to ne žali). Nekateri katoličani smo pa obratnega mnenja, nas s tem pač ni užalil niti malo.
[/quote]
ti nisi niti k od katoličana 🙂

A ta zmazek, poln laži in žalitev?
Res je svoboden, prodan, prevarantski čefurček, k so mu mamile skurle mozak. Pa ful inovativen, serje po jajotu tako kot uni mulčki iz osnovne šole na protestih na obali. Mater je car. Koliko je star? 15? sigurno misli, da je spesnil nekaj epskega, v rangu Prešerna in Cankarja. 🙂

Nimaš podobe, nimaš priimka.
Sovraštvo razsajaš.
Brez imena brez slike, se pravi ne obstajaš.
Močen sem k stena, ne gre za popularnost.
Rap Merlin spremenil sanje v realnost.

Nimate ljubezni, ubija vas zavist.
Resnico pišem, tudi če ne gre mi v korist.
Za nedelo politikov na mene zdaj ste jezni.
Greh vseh grehov je pomanjkanje ljubezni.

Vsi, k ste veseli, ker so status mi vzel,
moja duša je svobodna, vaša duša je papir.
Ostajam rap zver, posluš me, Simoniti.
V penzijo mrš ti in Zmago Plemeniti.
Bodimo temeljiti, ljudje smo takih siti.
Je*eš ministra, k ma glavo v Janezovi riti.

Ne repam za zabavo, nikoli nebom vam tih.
Moja mati je Slovenija, fotr je pa BIH.

Delaven kot mravlja, priden kot čebela, svoboden sem kot ptica.
Jezo kontrolirat, oči njim odpiram.
Vem boli njih resnica.
Stop Janšizmu! Svoboda vsem, zdaj ni čas za tišino.
Čas je da pridemo ven.
Stop Janšizmu! Svoboda vsem, zdaj ni čas za tišino.
Čas je da pridemo ven.

Brezmadežni, lopov in diktator.
On ni nič kriv, jaz prodal sem Mercator.
Svobodo omejil, tvoj čas se izteka.
Z vsemi sredstvi si se spravil na enga človeka.
Bee, ne!
Nisi demokrat!
Ker prodajal si orožje, vem zvečer nemoreš spat.

Tvoje roke so krvave, naše roke so pa čiste.
Sodni dan je blizu, ko telo pojejo gliste.
Črvi! Kdo bo kamen vrgel prvi?
Nemoreš me utišat, soško fronto mam v krvi.

Dragi državljani, Janez je*e vas v glavo.
Janez ni država, Ivan toži to državo.
Nisi se spremenu, barve si zamenu.
Vsi na volitve, da bo plešasti popenu.

Ne lev, ne desen, resen državljan.
Ti pa narod svoj deliš, kot raztresen poglavar.

Delaven kot mravlja, priden kot čebela, svoboden sem kot ptica.
Jezo kontrolirat, oči njim odpiram.
Vem boli njih resnica.
Stop Janšizmu! Svoboda vsem, zdaj ni čas za tišino.
Čas je da pridemo ven.
Stop Janšizmu! Svoboda vsem, zdaj ni čas za tišino.
Čas je da pridemo ven.

Kdo je uničil Muro?
Kdo je prodal Fructal?
Kdo je prodal Kolinsko, zdaj pa mene bi se bal?
Ker postavljam vprašanja, ki jih novinarji niste.
Vem, vi in policaji, vi za službe se bojite.

Kva je z našo stroko, hočem slišati drugo mnenje.
Hočeš vedet razlog, folk vzema si življenje.
Eni so brez službe, drugi delajo od doma,
tretji izgubijo upanje, se vržejo z balkona.

Krek, Beović, ne zarad naših repov …
Do kdaj bo folk trpel zaradi nesmiselnih ukrepov?
Preveč je lahkomiselnih, kako naj bom vam tih?
Zaradi svoje nesposobnosti obsojate zdaj njih?

Nas? Doma? Celo kompletno družbo?
Nihče od nas jih ni poslal okužene v službo.
Tovarne so odprte, šole pa zaprte.
Ostani doma, hashtag zdržte.

Papak s psihotičnim pogledom
https://www.youtube.com/watch?v=AEUzS1HNQjs

Ne rab on korone, skozi je v naprotju z zakonom. Laže pa kot pes teče.

https://www.youtube.com/watch?v=TEagVEYHJJo

Ta zaltko je res gnoj vseh gnojev. Laže brez sramu.
Raper vittorio mu ej poslal video, če bi ga pogledal in delil, kretenčina mu pa ukrade idejo s križem in jo proda za svoje bolne provokacije.

Vittorio je ta video objavil že februarja. Super rap, čisto drug nivo v primerjavi s tistimi Zlatkovimi osnovnošolskimi zmazki, pa dvomim, da Vittoriu država plačuje prispevke!

https://www.youtube.com/watch?v=4eBfWhngpd0

Jaz tudi mislim,da je bilo to posneto prej in da ni point,da bi žalil krščane.
Mi je pa besedilo všeč saj je “zrepal” RESNICO!

Jaz tudi mislim,da je bilo to posneto prej in da ni point,da bi žalil krščane.
Mi je pa besedilo všeč saj je “zrepal” RESNICO!
[/quote]

… ni zapel resnice. Je kar neakj dejstev v komadu usekal čisto mimo inše enkrat več dokazal, da zna samo srat po ljudeh, vseenu mu ej pa za dejstva.

idejo s križem je pa ukradel Davidu Baroniku, ki mu je svoj video poslal že februarja.
Zlatko je povedal, ko je motovilil s križem okoli parlamenta pred nekaj dnevi, da snemajo spot, torej je Baronik svoj video že prej posnel.

Res sramota še enkrat večja za Zlatka. Težko bi pa rekli, da smo nad tem presenečeni. To je kar ustaljeni modus operandi tega “umetnika”.

Hahahahah, kakšna patetika, zdaj se bi pa vlekli za ta križ, kdo je bil prvi v letu 2021, ki je uporabil to 1000+ let staro metaforo. Mogoče je res inspiracijo dobil pri njem, če mu je poslal video, ni mu pa ničesar ukradel, saj pri Zlatku križ igra bolj pomembno vlogo in je centralni motiv, v onem videu se pa pojavi za vsega par sekund. A ima ta Vitorio trejdmarkan križ? Še RKC ga nima. Torej kakšna kraja neki.

Zlatko je idejo bolje uporabil in je proti temu Vitoriju marketinški genij, izbral je pravi datum za izid, malo ponucal kristjane, da su mu delali reklamo s hejtanjem, zato pa ima v par dnevih 200000 ogledov, ta Vitorio pa v 2 mesecih 8000.

Mali Vittori je pol mlajši od Zlatka in še enkrat bolj talentiran. Da ne govorimo o tem,da je 100x lepši. 🙂

Zlatko, popušil si, prihajajo mlajši. Ti stari ded pa se idi žalit in jokat na proteste, ker ti je ata smrk ukradel liziko, pa simoniti ukinil izigravanje države in financiranje tvojega kvazistatusa.
sramotno. namesto, da bi podpiral mlade artiste, jih tako grdo izkoristiš! Gnoj!

Mali Vittori je pol mlajši od Zlatka in še enkrat bolj talentiran. Da ne govorimo o tem,da je 100x lepši. 🙂

Zlatko, popušil si, prihajajo mlajši. Ti stari ded pa se idi žalit in jokat na proteste, ker ti je ata smrk ukradel liziko, pa simoniti ukinil izigravanje države in financiranje tvojega kvazistatusa.
sramotno. namesto, da bi podpiral mlade artiste, jih tako grdo izkoristiš! Gnoj!
[/quote]

Naj bo 1000x bolj talentiran, karkoli že to pomeni, gleda in pozna ga zaenkrat še nihče ne, ker se tržit ne zna preveč dobro. Zlatko je pa itak očitno njegov idol in mentor, zato ga je pa prosil za mnenje, če ga je. Za Zlatka sicer super, da se zadeva dobila še eno dimenijo, to pomeni še več reklame.

Pa tudi tamlad rapper bo dobil s tem reklamo, ampak brez Zlatka je ne bi bilo. On že ve, zakaj mu je poslal zadevo. Vsi bodo zadovoljni, samo haterji (spet) ne.✌️

Naj bo 1000x bolj talentiran, karkoli že to pomeni, gleda in pozna ga zaenkrat še nihče ne, ker se tržit ne zna preveč dobro. Zlatko je pa itak očitno njegov idol in mentor, zato ga je pa prosil za mnenje, če ga je. Za Zlatka sicer super, da se zadeva dobila še eno dimenijo, to pomeni še več reklame.
[/quote]

Ima še 20 let časa. Ko bo na višku, bo Zlatan že v penziji.

Ne gre za to ali ga kdo pozna ali ne. Gre za to, kakšen prepotenten odnos ima Zlatko, poln sam sebe, zlaže se vsako ta drugo, pa polna usta ima samohvale, non stop tupi, kako je pošten, pravičen, toliko da se ne razglasi za Boga. V resnici pa en pokvarjenec zadrogiran. Bi on komu pomagal. Menda! Samo svoji guzici!
Pokvarjenec prve vrste. Nikakav musliman, nikakav človek, nikakav umetnik. Pa še mladini krade ideje. No,sej to itak vemo, da brez pravih artistov in šolanih glasbenikov ne bi on niti enega komada skup spravil. Šarlatan največji možni.
In raja to podpira? LOL
Smilite se mi, zavoženci, isti kot on!

Ja uslugo mu je naredil. hahaha Ti pa si obrneš ploščo kot ti paše. Že celi dan jo obračaš tu na forumu, krten jedan!
In kje so credits? KArkoli?
Kradljivec brez talenta in idej!!
Lahko je po jajotu srat, za kaj več pa je treba imet pravi talent!

Ima še 20 let časa. Ko bo na višku, bo Zlatan že v penziji.

Ne gre za to ali ga kdo pozna ali ne. Gre za to, kakšen prepotenten odnos ima Zlatko, poln sam sebe, zlaže se vsako ta drugo, pa polna usta ima samohvale, non stop tupi, kako je pošten, pravičen, toliko da se ne razglasi za Boga. V resnici pa en pokvarjenec zadrogiran. Bi on komu pomagal. Menda! Samo svoji guzici!
Pokvarjenec prve vrste. Nikakav musliman, nikakav človek, nikakav umetnik. Pa še mladini krade ideje. No,sej to itak vemo, da brez pravih artistov in šolanih glasbenikov ne bi on niti enega komada skup spravil. Šarlatan največji možni.
In raja to podpira? LOL
Smilite se mi, zavoženci, isti kot on!
[/quote]

Ja, Zlatko je starejši od njega, prekleti Zlatko! O, seveda gre, marketing je zelo pomemben, zato je pa marketinškega genija Zlatka vprašal za nasvet. Svoj izdelek pokaži, če imaš kakšnega.

Do takrat pa bomo uživali v Zlatkovem:
https://www.youtube.com/watch?v=O7BBRRwgG7Y

Ja uslugo mu je naredil. hahaha Ti pa si obrneš ploščo kot ti paše. Že celi dan jo obračaš tu na forumu, krten jedan!
In kje so credits? KArkoli?
Kradljivec brez talenta in idej!!
Lahko je po jajotu srat, za kaj več pa je treba imet pravi talent!
[/quote]

Za 8k ogledov rabiš talent in sprašuješ manj talentirane za nasvete. Za 200k ogledov si pa lahko netalentiran. Prav solze mi tečejo.

[img]https://i.pinimg.com/originals/8c/1c/57/8c1c57a5ee93c36585c151ecfd6927ea.jpg[/img]

Naj bo 1000x bolj talentiran, karkoli že to pomeni, gleda in pozna ga zaenkrat še nihče ne, ker se tržit ne zna preveč dobro. Zlatko je pa itak očitno njegov idol in mentor, zato ga je pa prosil za mnenje, če ga je. Za Zlatka sicer super, da se zadeva dobila še eno dimenijo, to pomeni še več reklame.
[/quote]

To maš pa prav, zlatko se res zna tržit. samo to skoz počne, marketing na marketing, pa rpzna vsebina. prodana duša. Za denar bi naredil karkoli, od tega križa do predvolilnih slavospevov Zokiju. Govno prodano brez obraza. Brez obraza!

Ja uslugo mu je naredil. hahaha Ti pa si obrneš ploščo kot ti paše. Že celi dan jo obračaš tu na forumu, krten jedan!
[/quote]

Tako se reklama dela, miško. Kako smo besni, I love it. :*

Za 8k ogledov rabiš talent in sprašuješ manj talentirane za nasvete. Za 200k ogledov si pa lahko netalentiran. Prav solze mi tečejo.

[img]https://i.pinimg.com/originals/8c/1c/57/8c1c57a5ee93c36585c151ecfd6927ea.jpg[/img]
[/quote]

Ja in? Nekje je treba začet. Talent mu bodo prepoznali drugi. Tako kot so že zdavnaj skužili, da je Zlatko brez talenta in samo še drek meša in denar kasira.
vsak pravi artist, uveljavljen, ponosen,rad pomaga mlajšim. to govno pa krade mlajšim!

Še vedno boljše ta pot, kot da bi si dobil poceni reklamo s tem,da bi na protestih sral po Janši in maskah. Koliko low še lahko greš Zlatko?

To maš pa prav, zlatko se res zna tržit. samo to skoz počne, marketing na marketing, pa rpzna vsebina. prodana duša. Za denar bi naredil karkoli, od tega križa do predvolilnih slavospevov Zokiju. Govno prodano brez obraza. Brez obraza!
[/quote]

🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣
[/quote]

Pa realno gledano… poglej tisti zmazek od Zlatkota. Nikakva produkcija, video poden od podna, džubre prodakšn, besedilo pa na ravni petletnika. To je talent in umetnik? Resno?? To je samo politično provociranje, zato pa folk gleda in mu ploska. Umetnost pa to res ni, sori. To je navaden drek. Balzam za duše antijanšistov.

Pa realno gledano… poglej tisti zmazek od Zlatkota. Nikakva produkcija, video poden od podna, džubre prodakšn, besedilo pa na ravni petletnika. To je talent in umetnik? Resno?? To je samo politično provociranje, zato pa folk gleda in mu ploska. Umetnost pa to res ni, sori. To je navaden drek. Balzam za duše antijanšistov.
[/quote]

Ja glej, nima Zlatko pojma, zato ga pač talentirani sprašujejo za nasvete. Zdaj bo pa nehal delat muziko, čist ga bodo dotokli tvoji komentarji. :)))))))))))))

Ja, Zlatko je starejši od njega, prekleti Zlatko! O, seveda gre, marketing je zelo pomemben, zato je pa marketinškega genija Zlatka vprašal za nasvet. Svoj izdelek pokaži, če imaš kakšnega.

Do takrat pa bomo uživali v Zlatkovem:
https://www.youtube.com/watch?v=O7BBRRwgG7Y
[/quote]

Ti kar sharaj to svoje skropucalo.
Prodat se da marsikaj, tudi drek. Samo tudi, če ga prodaš, še vedno je samo drek.

Ti kar sharaj to svoje skropucalo.
Prodat se da marsikaj, tudi drek. Samo tudi, če ga prodaš, še vedno je samo drek.
[/quote]

Tvojga dreka pač noben ne kupi. 😄

Tvojga dreka pač noben ne kupi. 😄
[/quote]

;;))

New Report

Close