Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj mi je? Sem čudna? Depresivna? Materialistka?

Kaj mi je? Sem čudna? Depresivna? Materialistka?

Tvoje stanje, ki ga opisuješ se nagiba k temu, da je potrebno narediti spremembe. Morda nova služba? Novi izzivi? Nekje se skriva globoko nezadovoljstvo, ki ga skušaš prekriti z usmerjanjem pozornosti na internet in morda v pretirani skrbi za zunanji videz. Izgleda kakor, da bi bila tvoja duša naveličana in potrebuje nove lekcije. Ali pa je morda zaradi slabega odnosa do življenja prišlo do blokad na določenih čakrah. Super je to, da si vse to priznaš, kar si napisala, to je dober začetek. Naj te vodi želja po življenjskih radostih in spoznavanju same sebe- kaj si v resnici in kaj v resnici želiš početi.  Najdi sebe- najdi smisel in radost.  Odpri srce in ponovno začuti življenje. Srečno!

    Lepa škatlica s prazno vsebino. Jah, dejstvo je, da nas materializem nikoli ne bo čustveno zapolnil. Tukaj se moras vprasat tudi o svoji samopodobi, zakaj toliko casa posvecas svojemu videzu. Kaj je tisto, kar ti primankuje navznoter, da moras “kompenzirat” navzven. Lahko so tudi vzroki iz primarne druzine. Ce sama nimaš odgovora, potem je najbolje, da si poisces strokovno pomoč, ker te nobena šminka ne bo “čustveno zadovoljila”.

New Report

Close