Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaj moški potrebujejo

Kaj moški potrebujejo

“Moški se počuti najmočnejšega in zadovoljnega takrat, ko čuti, da ga ženska ceni, sprejema in mu zaupa. Ko je ženska vzburjena, mu pravzaprav daje velikanske doze tistega, kar najbolj potrebuje.
Ko si ženska želi spolnosti z moškim, je najbolj sprejemljiva in zaupljiva. Dramatično lahko rečemo, da je pripravljena predati svojo obrambo, s čimer ne razkrije zgolj svoje golote, temveč mu omogoči vstop v telo in dušo. Ko si moškega tako poželi, mu daje občutek, da ga sprejema. Ko se na vsak njegov dotik odzove z ugodjem, mu zbudi občutek, da ga močno ceni. Na najbolj otipljiv in telesen način začuti in doživi, da povzroča spremenbo.
Moški se lahko takoj pomladi celo takrat, ko je še pod stresom, ki ga je spremljal ves dan, če se njegova žena počuti ljubljeno, ga raume in uživa v spolnosti z njim. Čeprav se zdi, da se moški bolje počuti zaradi spolnosti, se v resnici v njem znova zbudijo občutki. In lahko sprejme ženino ljubezen. Nič več ni odrezan od svojega čutečega jaza, saj je vnovič naselil ta opuščeni del sebe. Znova se počuti kot celotna osebnost.
Tako kot žejni v puščavi se moški s spolnostjo končno sprosti in zajame požirek iz oaze svojih občutkov.
Z dotikanjem njene mehkobe in vstopom v toplino ženskega ljubečega telesa moški ostane neomajen in možatm obenem pa doživi tudi lastno mehkobo in toplino. Z veščim zadrževanjem svojih spolnih strasti lahko počasi sprejme občutke ugodja in globjo radost, da ljubi svojo partnerko in da mu ta ljubezen vrača.”

(odlomek iz knjige Johna Gray-a: Moški in ženske v spalnici)

Evo, tukaj je dokaz, da so moški zelo enostavna bitja, in na ženski je, da zna z njimi! Potem sta srečna oba:)

še ena: ” ženska potrebuje ljubezen, da je pripravljena na spolnost. moški pa potrebuje spolnost, da je pripravljen sprejeti ljubezen!”

Lep dan!

še ena knjiga ki so jo pozabli sežgati-moški smo kompleksna bitja-ne pa da nas zreduciraš na seks-hrano in pivo-

JA!

Mirella, glej, kako napako si nardila!!!!!
Moraš dodat še FUZBAL!!!!!
Moški so vendar kompleksna bitja!!!!!!!!!!

Ma heeeeeeeeeeeec.
Rada mam moške…. RES! FUL! So taki luškani medvedki!

sploh, ko so včasih nerodni, pa hočejo to prikriti, he,he

Ja.
Pa ko jih je pravzaprav sram, da imajo svojo žensko neskončno radi…
Pa ko se spravijo iz čiste ljubezni previjat dojenčka, pa se jim tisti trakci vse povprek zalepijo in zavozlajo…
In ko te pogledajo v oči…. globoko, ljubeče….

Mmm, medvedki!

moški je to napisal in nikjer ni pisal o pivu!
Sicer pa, moj moški piva ne pije! Mar potem ni moški:)))?
Pa tudi do hrana mu manj pomeni kot meni;)

mirela ne želimo si vsi moški bolniške negovalke,jaz sem si vedno želel močno, odločno in samozavestno žensko, tako ki ve kdaj je pivo ohlajeno na pravilno temperaturo, ki ve kdaj je na sporedu liga prvakov in ki ve da je opasno po život če se bo dotaknila daljinca-hehe

pa si sigurna da imaš moškega doma?

ja taki mali topli za pocartat…. in ko jih gledaš, ti gre kar na smeh….le kaj bi brez njih

moj niti fuzbala ne gleda tako rad, da bi ga menjal za trenutke z mano:)

Verjetno znam dobro vplivat na moške:) Ob meni ne pomisli niti na fuzbal, niti na pivo in tudi če bi vsak dan bil sendvič, bi bil zadovoljen…..edin sexu se pod nobenim pogojem ne odpove:) in prav je tako….

No, evo.
Vidiš, da si čist pravi medvedek!

Hladno pivo in liga prvakov.

Pa če ti šepnem na uho: pri takem programu bi ti tudi jaz sedela na desni strani in s tabo vred kričala… kot tvoja medvedka.
Negovalka?!?!?!?!?!?
Saj ženske nočemo nebogljenih senilnežev!

ti si želja vsake “taprave” babnce:)))

No, zdaj sem se pa čist raznežila………….

Zdaj pa rabim enega za pocartat!

hehe:))))
še kako;)

ja moja je tako zadovoljna z mano, da me kar naokrog ponuja-sam kaj ko me že vse poznajo-se bom moral infiltrirat

te pa hitro pošlji SMS dragemu, da ga pod nujno čakaš doma, pa na jagode ne pozabi,
he.he
*_*

vse pa je odvisno od ženske:)

vsa kompleksnost;)

Dr. Rugelj je povedal s svojimi besedami to isto kot dr. Gray….
” da mora ženska znat pomigat z boki, rečt moškemu želim si te…pof… me:)))))”
To je vsa čarovnija, da bo za žensko počel vse, tudi kar je zaprmej rekel, da nikol ne bo:)))))), no pa še vedno mora misliti, da to počne zato, ker on tako hoče in ne zato, da bi njo ubogal(še ena ženska spretnost)

Moški se mora vedno počutiti, kot da je on “glavni” 😉

Hehe… če bi jaz mojega okoli ponujala, bi ga zato, ker bi se ga hotela znebit!
In definitivno ne zato, ker bi bila zadovoljna z njim!

ja pa rugelj je tud rekel da ko ženske zagledajo uspešnega moškega se spustijo nanj kot jata vran

po mojem se ta teorija pri Gabiju čist poruši! ha.ha
ni tipičen primerek moškega homosapiensa

ma sem jaz en kreten,

A misliš?

predolgi jezik, pa te tepe…..

Samo tiste, ki same ne znajo bit uspešne. Ker rabijo dedca, da se z njegovim uspehom kitijo.
Tega pa ni Rugelj povedal, ampak jaz. Rugelj se itak tudi boji uspešnih žensk, zato se vedno s kako luzerko poroči.

Meni se pa vseeno zdi, da je prav, če ima moški dolg jezik.
Vsaj zame, no. Prav težko komuniciram s kom, ki samo tu in tam pokima, pa zlo malo sam pove. Pa še brez dlake na jeziku mora bit, je še boljše!

New Report

Close