Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Kaj mu dela Golob to je noro

Kaj mu dela Golob to je noro

Odgovor na objavo uporabnika
to je to155, 16.02.2022 ob 10:02

Odgovor na objavo uporabnika
Replika54g1, 16.02.2022 ob 09:55

Odgovor na objavo uporabnika
to je to794, 16.02.2022 ob 09:40

Odgovor na objavo uporabnika
vse je boljše, 16.02.2022 ob 09:14

Odgovor na objavo uporabnika
Para Bellum, 15.02.2022 ob 22:30

Odgovor na objavo uporabnika
jasno in glasno, 15.02.2022 ob 20:56

Le kaj vam ni jasno, spet vas bodo ovce na kratko ostrigli kot so vas že petkrat zaporedoma, čez leto bo pa spet Janša na oblasti ker se bodo levaki preprosto skregali.

“jasno in glasno”, mogoče se pa levaki tokrat ne bodo skregali. Morda jih je izkušnja, ki jo imajo, nekaj naučila. Da je bolje potrpeti in sklepati kompromise, tudi, če imajo glede kakšnih stvari različno mnenje.

Ker v nasprotnem primeru vlada pacient.

 

 

Vse je boljše kot to, kar smo imeli zadnji dve leti.  Tega se vsi ( no skoraj vsi) zavedajo/mo.

 

kako pa veš, da je vse manjše zlo kot JJ? Ja, tip je psiho, ja, tip ne zna komunicirat na državniški ravni, hoče si podredit medije… vse to je res, se strinjam, da ni za na oblast. Ampak RG?? Če gledamo samo glede ukrepov, si lahko sigurna, da bi imeli do zdaj že obvezno cepljenje, če bi bil kdorkoli od levih gor. Povsod po svetu so levičarji bolj rigorozni kot desni. Gremo dalje. RG ima enormne prihodke iz državne malhe. Če bi to bil nek tip kot Akrapovič, ki je dejansko svojo firmo postavil na noge, vlagal svoj keš v svoje izdelke in jih promoviral na trgu, zaradi mene naj ima plačo tudi milijon letno, kaj me briga! Ampak tukaj imamo enega tipa z enormnimi zvezami z Bavčarjem, Jankovićem in kompanijo, ki je zaradi teh zvez ustanavljal neka paradržavna podjetja in hčerinske družbe ter dobival keš direktno od državnih podjetij. On niti ficka svojega keša ni vložil! In še vedno dobiva nenormalno visoko plačo. Obogatil se je na račun države in zvez, še svojo ženo pripeljal v energetske posle in tudi njej zagotovil bajno plačo. To je vse. In zdaj orgazmirate, ker bo kao boljši kot Jajo.:) Ja, okej, boljše zgleda, boljše bo komuniciral z ostalimi državami, retorika mu sede, to je pa tudi vse. Korupcijo in nepotizem bo fural dalje in lahko verjamete da še bolj velikopotezno kot JJ.

Bistvo pri njem je to, da ne vlada z ideologijo. Pragmatik, ki mh za ideološko delitev na “naše” in “vaše” dol visi. To je namreč glavni problem sedanje vlade.

Bistvo pri njem je to, da ne vlada z ideologijo. Pragmatik, ki mh za ideološko delitev na “naše” in “vaše” dol visi. To je namreč glavni problem sedanje vlade.

Glavni razlog, zakaj delitev na “vaše” in “naše” uspeva, je ljudstvo. Slovenski živelj obožuje delitve. Zdaj, ko je malo potihnila leva desna delitev, je pa do izraza prišla cepilci anticepilci. Slovenski narod se rad krega, je prepirljiv, zamerljiv, zavisten. A misliš, da bo ta delitev ponehala, če bo kdo drug na oblasti? A se narod prepira glede levih in desnih samo takrat, ko je JJ na oblasti? Ne, ane?

Kaj RG dol visi, je irelevantno. Meni se zdi huda težava samo to, da boste na oblast potegnili nekoga, ki bo korupcijo dvignil na višjo raven.

 

Za tvojo staro mamo verjamem. Glasujem takoj zanjo, če kandidira! Zato pa bom glasoval za Vesno! Nobene zgodovine koruptivnosti, nobenega hlastanja po davkoplačevalskem denarju…

Glede krajšanja čakalnih vrst. A naj s čarobno palčko zamahne? Tam se bodo čakalne vrste skrajšale, če bodo odpravili korupcijo in porast privat zdravstva. In resno misliš, da bo Golob to odpravil? Posegel v korupcijo in naredil red? Hahahaha.

Poleg tega, po moje je veliko na tem, kakšnega osebnega zdravnika imate. Mene je pred 3 tedni začela boleti roka, če jo dvignem nad glavo. Pišem dohtarju, me naroči čez 3 dni, grem na pregled, mi napiše 4 napotnice od nevrologa, RTG, fiziatra do fizioterapevta, vse z nujnostjo HIRTO, se prijavim na portal ezdravje, dobim odgovor takoj od vseh, enega imam drugi teden, drugega v sredi marca, tretjega drugi teden v aprilu, edino na fizioterapevta bo treba čakat do poletja, vse v svojem kraju, razen nevrolog LJ. Ne vem, meni se to ne zdijo gromozanske čakalne vrste. Če bi imela zelo hitro ali nujno, pa sploh.

Se mi zdi, da vas je kar nekaj, ki govorite na pamet o teh čakalnih vrstah. Ja, verjamem za napotnico REDNO, to se lahko načakaš, ampak za vse ostalo…

To zgoraj je replika na Repliko.

Golob? A zdaj je pa že kar koruptiven, ker dela dobiček???? Še več take korupcije!! Če bi korupcija tako izgledala, bi bila zakonsko dovoljena!

Ne pa tako kot ta vlada, ki uniči vse, česar se dotakne in za sabo pušča pogorišče.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 16.02.2022 ob 09:58

benti toliko je krega na raznih forumih s to jajohojsasto greznico, da je to že grozljivo….

Zanimivo je nekaj pri s(d)s greznici, kreletih, trolih…,, kako oni ignorirajo dejstvo, črno na belem…, da so dobesedno ugrabili to vladanje zadnje dve leti v Sloveniji s prevaro vsaj polovico volivcev stranke smc in desus… Če takrat ne bi bilo počivalšak in pivčeve, bi jajc spet pušnil na volitvah… in se mu je ratalo zaradi epidemije zadržat na tem položaju, na žalost. Če te ne bi bilo bi bili protesti dosti bolj množični. Dkratak to ej prevarantska vlada, ki zdaj tala keš penzionistom, da se obdrži na oblasti, ker hoče dobiti volivce propadle stranke desus na svojo stran… Penzionistov je pa v SLovenije krepko več kot pol miljona.. Kdo ne pozna s(d)s greznice in njihovega pacienta jih drago plača.. Pacient je hotel, da postane njegova urška Slovenka leta, to ne moreš verjeti..

Na prevaro volivcev je treba vedno ljudi spomnit in se ponavljat kot papiga, da se ne pozabi do 25.4.2022, pol bo prepozno.

👍🎯

Odgovor na objavo uporabnika
ne pretiravaj, 16.02.2022 ob 10:11

Za tvojo staro mamo verjamem. Glasujem takoj zanjo, če kandidira! Zato pa bom glasoval za Vesno! Nobene zgodovine koruptivnosti, nobenega hlastanja po davkoplačevalskem denarju…

Glede krajšanja čakalnih vrst. A naj s čarobno palčko zamahne? Tam se bodo čakalne vrste skrajšale, če bodo odpravili korupcijo in porast privat zdravstva. In resno misliš, da bo Golob to odpravil? Posegel v korupcijo in naredil red? Hahahaha.

Poleg tega, po moje je veliko na tem, kakšnega osebnega zdravnika imate. Mene je pred 3 tedni začela boleti roka, če jo dvignem nad glavo. Pišem dohtarju, me naroči čez 3 dni, grem na pregled, mi napiše 4 napotnice od nevrologa, RTG, fiziatra do fizioterapevta, vse z nujnostjo HIRTO, se prijavim na portal ezdravje, dobim odgovor takoj od vseh, enega imam drugi teden, drugega v sredi marca, tretjega drugi teden v aprilu, edino na fizioterapevta bo treba čakat do poletja, vse v svojem kraju, razen nevrolog LJ. Ne vem, meni se to ne zdijo gromozanske čakalne vrste. Če bi imela zelo hitro ali nujno, pa sploh.

Se mi zdi, da vas je kar nekaj, ki govorite na pamet o teh čakalnih vrstah. Ja, verjamem za napotnico REDNO, to se lahko načakaš, ampak za vse ostalo…

Pri korupciji v zdravstvu je treba narediti samo eno stvar – ustvarit državno, nepristransko agencijo, ki bo nabavljala vse! Brez posrednikov, brez provizij. To vsi vejo. Takojšnja milijarda prihrankov, ki se lahko prelije v višje plače in boljše storitve. Da je ne bo ustvaril nihče, ki je zdaj pri koritu, je jasno. Levica jo ima v programu. Če bo zdravstvo prevzel SD, lahko o tem samo sanjamo.

Odgovor na objavo uporabnika
Replika54g1, 16.02.2022 ob 09:56

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 16.02.2022 ob 09:46

Odgovor na objavo uporabnika
Replika54g1, 16.02.2022 ob 09:32

Pod to vlado

– prvič v zgodovini ljudje nimajo več osebnega zdravnika, kaj šele da bi se skrajšale čakalne vrste

– prvič v zgodovini se človek zagovarja na sodišču za verbalni delikt, ker je “užalil policijo”

– prvič kaj jaz pomnim, se izvajajo organizirani množični osebni napadi na vsakega, ki ne ugaja vladi ali “ji nagaja” ( jajotov citat)

– prvič v zgodovini Slovenije me je v tujini sram povedati od kod sem

Teh “prvič” je nešteto, toliko gnojnice, kot smo je požrlo teh dveh letih ni steklo prej v stoletju.

 

Aja in meri – prvič v zgodovini boš s tem, ko ne boš volila, dala glas tej vladi. To je dejstvo in nobeno izvijanje in obračanje ne pomaga. Tako pač je in tudi sama to sprejmi kot svojo odločitev.

 

 

 

Se ne strinjam.

Da bi se vse kar si nastela lahko izvedlo je vlada rabila ljudi. Vlada sama nic ne more (par njih ne more biti hkrati zdravnik, policaj, natakar itd..)

Zdravniki (ne vsi) so se sami odlocili, da ne bojo pomagali ljudem, da bojo poteptali vso clovecnost zdravniskega poklica v zameno za nagrado. Policisti so se sami odlocili, da bojo poceli kar so poceli v zameno za nagrado. Itd da ne nastevam vseh nagrajencev. Na nas je da razmislimo s kom zivimo in kdo je okoli nas, kaksni so to ljudje, ki ne locijo pravicnega od nepravicnega, dobrega od slabega. Ce nihce ne bi sodeloval v tej igri  za nagrado, zavedajoc se da ni prav da se dela kar se dela, vlada ne bi mogla nic- nobena vlada, ne samo slovenska. Problem so ljudje ker sodelujejo po lastni vesti in izbiri- za nagrado. Stvari so tako preproste, da bolj ne morejo bit- dovolj je reci ne jaz ne bom sodeloval v tej igri sodome in gomore za nobeno nagrado.

Kogarkoli boste obkrozili bo dobil ljudi, ki bojo pripravljeni igrati igro za nagrado. Ni manjsega in vecjega zla. Zlo je zlo samo v razlicno velikih dozah se casovno dozira.

Dej no nabijat o temu zlu.

Pol se lahko kar kolektivno vsi ubijemo, pa bo.

Nic ne nabijam, kar govorim so dejstva, ki dnevno bodejo v oci.  Poglejte iz okvirjev, ni bil janez v ordinaciji in ne dvigoval telefona, ni bil janez v vojni opremi na ulici, ni janez klical policije, ko je nekdo sedel v parku s sendvicem v roki.  Ljudje sodelujejo eni za nagrado, drugi iz zlobe. Zakaj se je zdravnik x odlocil da ne jebe 5 posto svojih pacientov, zdravnik y se je pa odlocil kljub situaciji v kateri smo se znasli narediti kar lahko naredi, da pacijentu prisluhne, ga pregleda, usmeri.? Zakaj se je policaj a odlocil tepsti protestnika, policaj b pa se ni spustil na ta nivo.? Malo zacnite razmisljat ljude..

Tudi ce janez zgine z oblicja zemlje, bojo vedno med nami vojni dobickarji, zamenjal ga bo nek drug janez in delil nagrade naprej in oni jih bojo jemali naprej. Ta korona je pokazala kdo je kdo med obicajnimi ljudmi in meni to zadostuje, da ne nasedam na floskule vecjega in manjsega zla. Zlo je zlo in to je med ljudmi.

Odgovor na objavo uporabnika
fdjkča, 16.02.2022 ob 10:15

Pri korupciji v zdravstvu je treba narediti samo eno stvar – ustvarit državno, nepristransko agencijo, ki bo nabavljala vse! Brez posrednikov, brez provizij. To vsi vejo. Takojšnja milijarda prihrankov, ki se lahko prelije v višje plače in boljše storitve. Da je ne bo ustvaril nihče, ki je zdaj pri koritu, je jasno. Levica jo ima v programu. Če bo zdravstvo prevzel SD, lahko o tem samo sanjamo.

“Levica jo ima v programu.”

Točno to – Levica ima marsikaj dobrega v programu.

 

Je razlika, če se ta delitev in kreg podpihujeta in dajeta zgled z najvišjih v vladi, namesto da bi delali kontra in ljudi združevali in mirili.  A ti res misliš, da potrebujemo DODATNE (večinoma izmišljene ) delitve?  Jaz podpiram tistega, ki bo ta mali narod znal združiti v skupne cilje in ne twitati sovražnih izjav vsak dan.  Smo že doživeli, da znamo skupiti skupaj in je to zelo lep občutek, večkrat se je treba spomniti na to. Kar seješ, to žanješ. In če nonstop seješ samo zlo in sovraštvo in kreg, je to slabo, kakorkoli obrneš.

Odgovarjala sem “to je to”

Odgovor na objavo uporabnika
fdjkča, 16.02.2022 ob 10:12

Golob? A zdaj je pa že kar koruptiven, ker dela dobiček???? Še več take korupcije!! Če bi korupcija tako izgledala, bi bila zakonsko dovoljena!

Ne pa tako kot ta vlada, ki uniči vse, česar se dotakne in za sabo pušča pogorišče.

 

Golob je bil desna roka Bavčarja. Kaj je Bavčar počenjal, najbrž veš? Bavčar mu je odmaknil del pogače Istrabenz Gorenja, omogočil nastanek GENija itd. itd. Bavčarja so dobili, ker je opustošil prej dobro stoječa podjetja. Goloba niso, ker je ustanavljal neka svoja paradržavna podjetja brez stavbe, brez materiala, brez česarkoli. Črpal energijo od NEK, ker je pač imel zveze, in jo prodajal dalje. On ustvarja dobiček od državne lastnine.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 16.02.2022 ob 10:16

Nic ne nabijam, kar govorim so dejstva, ki dnevno bodejo v oci.  Poglejte iz okvirjev, ni bil janez v ordinaciji in ne dvigoval telefona, ni bil janez v vojni opremi na ulici, ni janez klical policije, ko je nekdo sedel v parku s sendvicem v roki.  Ljudje sodelujejo eni za nagrado, drugi iz zlobe. Zakaj se je zdravnik x odlocil da ne jebe 5 posto svojih pacientov, zdravnik y se je pa odlocil kljub situaciji v kateri smo se znasli narediti kar lahko naredi, da pacijentu prisluhne, ga pregleda, usmeri.? Zakaj se je policaj a odlocil tepsti protestnika, policaj b pa se ni spustil na ta nivo.? Malo zacnite razmisljat ljude..

Tudi ce janez zgine z oblicja zemlje, bojo vedno med nami vojni dobickarji, zamenjal ga bo nek drug janez in delil nagrade naprej in oni jih bojo jemali naprej. Ta korona je pokazala kdo je kdo med obicajnimi ljudmi in meni to zadostuje, da ne nasedam na floskule vecjega in manjsega zla. Zlo je zlo in to je med ljudmi.

Torej podpiraš status quo, če te razumem? Si čisto zadovoljna s sedanjim stanjem?

Odgovor na objavo uporabnika
teh prvič je preveč, 16.02.2022 ob 10:11

 

 

Res je teh prvič preveč. Ni prvič, ampak edini v Evropi (mogoče celo na svetu) imeli zaprte šole neprekinjeno 6-7 mesecev!! Škoda, ki je bila narejena tem otrokom je neprecenljiva in nepopravljiva!!

 

 

To s šolami je ne….sploh ni besed za to! Kaj so naredili otokm?!!

 

Jaz tudi ne bom volila Goloba, mogoče naslednji mandat, če se bo izkazal. Vesna? Ja sem slisala, tudi opcija, ja.

Lej, pol si pač za janšo, tako povej in je.

in kaj ti model v naprej napoveduješ in se delaš pametnega, kao poznaš tega modela kot svoj žep…, zaradi men recimo ima lahko tud 100 jurjev plače…

Če bo tak, kot ga ti opisuješ, bojo šli ljudje pač na ulice…, saj ni noben tako manijačno pohlepen po aaablasti kot pacient, ki bi ostal na oblasti še naslednjih 30 let, če bi mogel. in bi za njega glasovalo samo deset norih ljudi.. Tukej je razlika, ko je jajc prišel s prevaro vsaj polovico volivcev stranke smc in desus  na oblast smo vsi vedeli, ki sledimo politiki več kot 30 let kaj bo pacient počel, ko se bo dokopal aaablasti.

Če bo Golob prišel do te oblasti po poštenih volitvah, ne s prevaro tako kot je jajo…., bomo pa še videli kaj bo počel, tukej je razlika in važno je samo, da vsaj nekaj časa ne gledamo na poročilih največjega političnega pacienta na svetovni sceni, pa bo svet lepši, čeprav mogoče slabši, saj gre na splošno vse na slabše od naravnih katastrof do ljudi…..

Odgovor na objavo uporabnika
Replika54g1, 16.02.2022 ob 10:24

Lej, pol si pač za janšo, tako povej in je.

Pa kaj hudiča zdaj ne citira sploh, za meri sem mislila

Odgovor na objavo uporabnika
ne pretiravaj, 16.02.2022 ob 10:22

Golob je bil desna roka Bavčarja. Kaj je Bavčar počenjal, najbrž veš? Bavčar mu je odmaknil del pogače Istrabenz Gorenja, omogočil nastanek GENija itd. itd. Bavčarja so dobili, ker je opustošil prej dobro stoječa podjetja. Goloba niso, ker je ustanavljal neka svoja paradržavna podjetja brez stavbe, brez materiala, brez česarkoli. Črpal energijo od NEK, ker je pač imel zveze, in jo prodajal dalje. On ustvarja dobiček od državne lastnine.

Hm, čigav kompanjon je Bavčar?

Kje ti vidiš kakšno poceni elektriko iz NEK? Pa že stokrat povedano, da Golob dobi samo delež elektrike iz NEK, dobičke pa ustvarja na drugačen način. Ampak dajmo ponavljat laž toliko časa, da postane resnica. Golobu je vse z neba padlo!!

SKUPINA ISTRABENZ GORENJE ENERGETSKI SISTEMI Skupina Istrabenz Gorenje energetski sistemi (IGES) je v obdobju od leta 2003 razvila znanja in vso poslovno infrastrukturo, ki ji omogoča samostojen nastop na evropskih trgih z električno energijo: – infrastrukturo za čezmejno trgovanje z električno energijo v Sloveniji, zahodni ter JV-Evropi (poleg HSE je edina slovenska družba s tem obsegom infrastrukture); – prodajno infrastrukturo v Sloveniji in zahodni Evropi (edina slovenska družba s prodajno mrežo izven Slovenije); – samostojno in delujočo bilančno skupino v Sloveniji; 

Odgovor na objavo uporabnika
Replika54g1, 16.02.2022 ob 10:19

Je razlika, če se ta delitev in kreg podpihujeta in dajeta zgled z najvišjih v vladi, namesto da bi delali kontra in ljudi združevali in mirili.  A ti res misliš, da potrebujemo DODATNE (večinoma izmišljene ) delitve?  Jaz podpiram tistega, ki bo ta mali narod znal združiti v skupne cilje in ne twitati sovražnih izjav vsak dan.  Smo že doživeli, da znamo skupiti skupaj in je to zelo lep občutek, večkrat se je treba spomniti na to. Kar seješ, to žanješ. In če nonstop seješ samo zlo in sovraštvo in kreg, je to slabo, kakorkoli obrneš.

Ja, se strinjam, da je to kriza. Ampak JJ bo v vsakem primeru v opoziciji in bo pač od tam vsake toliko podpihoval te delitve, narod bo pa spet padal na to.:) A misliš, da bi z nekim drugim tipom, ki bi narod miril, dosegli nedelitev? Preveč pričakuješ od kogarkoli na oblasti. Poleg tega, jaz ne potrebujem nekega očka, ki bi nezrele otroke miril in jih kao poskušal združiti, v bistvu bi pa ves skupni keš porabil zase.

Eni ste dejansko kot nezreli otročaji, ki od mandatarja pričakujete dobro retoriko in da bo narod združeval. Koga briga, kaj počne v ozadju.:)

@  to je to 794

benti sistem…., tega modela sem prej komentiral

se spet greste volitev proti janši. že 10 let vas na suho ebejo, vi pa še kar.

Prosim lepo ne podtikajte meni, da sem za kogarkoli ali s komerkoli od njih. Za nikogar in z nobenim nisem. Enostavno se ne vklapljam v to sliko politicnih strank, kandidatov in njihovih programov, bonbonovv, obljub in dobitnih steck. To dam jasno vedeti s tem ko ne hodim na volitve. Jaz zivim med ljudmi in ne med politiki. Vidim in meni je dovolj to kar vidim. Kdo je kdo je pokazal cas in ne politika.

Odgovor na objavo uporabnika
fdjkča, 16.02.2022 ob 10:27

Hm, čigav kompanjon je Bavčar?

Kje ti vidiš kakšno poceni elektriko iz NEK? Pa že stokrat povedano, da Golob dobi samo delež elektrike iz NEK, dobičke pa ustvarja na drugačen način. Ampak dajmo ponavljat laž toliko časa, da postane resnica. Golobu je vse z neba padlo!!

SKUPINA ISTRABENZ GORENJE ENERGETSKI SISTEMI Skupina Istrabenz Gorenje energetski sistemi (IGES) je v obdobju od leta 2003 razvila znanja in vso poslovno infrastrukturo, ki ji omogoča samostojen nastop na evropskih trgih z električno energijo: – infrastrukturo za čezmejno trgovanje z električno energijo v Sloveniji, zahodni ter JV-Evropi (poleg HSE je edina slovenska družba s tem obsegom infrastrukture); – prodajno infrastrukturo v Sloveniji in zahodni Evropi (edina slovenska družba s prodajno mrežo izven Slovenije); – samostojno in delujočo bilančno skupino v Sloveniji; 

Joj, dajte se vsaj izobrazit. Bavčar je Golobu tlakoval pot, njegovo do tedaj zanič firmo Strela-G je DOKAPITALIZIRAL z državnim denarjem in tako dalje in tako naprej…

Iz Financ, samo del, ker več se mi res ne da:

Kako se je začelo? Kmalu po Bavčarju je iz politike odšel tudi Golob.

Golob je postal zasebnik in ustanovil družbo Strela-G, ki se je ukvarjala predvsem z obnovljivimi viri energije in naložbami vanje. A večjih poslov ni imel. Rešitelj je imel Bavčarjev obraz. »Imel sem sicer več ponudb za delo, a Bavčar je bil edini, ki ni imel nič proti, da bi delal iz Nove Gorice,« nam je pred slabim desetletjem razlagal Golob.

Dotedanji evropski minister Bavčar je dobro vedel, da se s 1. januarjem 2003 odpre trg z elektriko, ki je bil dotlej rezerviran za državne družbe. Partnerstvo je Istrabenz sklenil z večinsko državnim elektrodistributerjem Elektrom Ljubljana. A politične podpore Bavčarju in Golobu ni bilo, propadel je tudi njun poskus odkupa hrvaške polovice nuklearke.

Konec leta 2002 je Istrabenz odkupil in dokapitaliziral družbo Strela-G, vanjo vložil slab milijon evrov in jo preimenoval v Istrabenz energetski sistemi. Nova družba pod okriljem Istrabenza naj bi, je napovedal Bavčar, »zadovoljevala potrebe kupcev po gretju, hlajenju, osvetlitvi in pogonski energiji«.

Da se pa hvalijo, kako so razvili znanja bla bla bla, ja zelo enostavno je to, če imaš zveze in če si osnovni keš načrpal od države. In ja, črpal je energijo po nizki ceni iz Krškega, ker je pač imel ZVEZE!! In bil dovolj pameten, da je drobtinice v obliki nižjih cen energije dal tudi odjemalcem. Da ga bodo kovali v nebo, kot se to dogaja zdaj.:)

Odgovor na objavo uporabnika
to je to940, 16.02.2022 ob 10:30

Ja, se strinjam, da je to kriza. Ampak JJ bo v vsakem primeru v opoziciji in bo pač od tam vsake toliko podpihoval te delitve, narod bo pa spet padal na to.:) A misliš, da bi z nekim drugim tipom, ki bi narod miril, dosegli nedelitev? Preveč pričakuješ od kogarkoli na oblasti. Poleg tega, jaz ne potrebujem nekega očka, ki bi nezrele otroke miril in jih kao poskušal združiti, v bistvu bi pa ves skupni keš porabil zase.

Eni ste dejansko kot nezreli otročaji, ki od mandatarja pričakujete dobro retoriko in da bo narod združeval. Koga briga, kaj počne v ozadju.:)

Pozabljaš na podreditev medijev in policije. Če pereš možgane preko twitov je eno, če pa isto futraš narod preko vseh medijev in iz uradne vladne pozicije, je pa drugo. A ti misliš, da se je zastonj tako namatral, da si je podredil STA in Rtv?  To niso heci.

Lej, ti na vsak način hočeš, da je Golob poštenjak, nasprotja nočeš slišat. Tudi okej, tukaj ti povejo resnico, ti pa nalašč zamižiš. Golob je že desetletja v politiki in državnem biznisu. Da je vešč korupcije, čivkajo že golobi na strehi. To, da je JJ zanič, še ne pomeni, da je golob pa okej.

Odgovor na objavo uporabnika
Replika54g1, 16.02.2022 ob 10:42

Pozabljaš na podreditev medijev in policije. Če pereš možgane preko twitov je eno, če pa isto futraš narod preko vseh medijev in iz uradne vladne pozicije, je pa drugo. A ti misliš, da se je zastonj tako namatral, da si je podredil STA in Rtv?  To niso heci.

Kolikor jaz gledam državna poročila na RTV še vedno poročajo o tem, kako ga je JJ kiksnil prek twitov, kako ostali državniki obsojajo tako vedenje itd. Ko twitne kakšno neumnost, to vedno objavijo z vsemi ostalimi posledicami za državo. Poročajo še vedno objektivno.

New Report

Close