Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu kaj mu je…..

kaj mu je…..

Jaz sem še v najlepši pižamci… mojčka pa nimam pojma, kakšna je…. upam, da se je vsaj počesala…. veš kaka petarda je ponavadi, ko se zbudi…..

Če je mislila da se je kar zaljubil vanjo in da bo igral ne vem kakšnega romantika, je gospa res naivna. Je*beš čustva!:-))

…. pa še šuma spodaj kot trdi:-)))))

Res, tale deklica je malo naivno pomislila, da bo šlo za ljubezenske igrice….
Poročeni moški pri 40 se tega ne grejo!
Zato se pa nista razumela…. on je namreč mislil, da tudi ona ve, za kaj gre!

še nekaj je smešno pr “moških možganih”
da niti ni treba da je bejba res tko fajn za pogledat, pa za pogovarjat….
važno je, da ji mal manjka pozornosti, pa da hitro pade na une…joj si ti dobra, lepa, sexy, nor sem nate, privlačiš me, moja je kot hlod….sit sem dolgočasnih bab…tako te imam rad, tako te pogrešam, ljubim te(to izgovarjajo lažje kot hvala) ….

kako nebi potem ena mami, katere možek je skoz v službi al pa dela hiško….katere otroci so zahtevni in ji skozi za petami…..komaj čakala, da ji reče en dedec….rad sem s teboj, greva na kavo….pridem lahko k tebi na čaj…:)))

mirella, a se meni samo zdi, ali si postala bolj pikra od tvojih začetkov tukej gor? : )

možno, da sem:)

ko vidim, kolk se tle neumnosti piše, še več pa dela:)))) (pa ne tukaj…ampak tko…doma)

Sicer si opa zelo želim bit nežna, pa ljubeča…sam ob tem tukaj…sem kar težko:))))

pa luliko mora imet, a ne?
:-))))))))))))))))))))))))))))))

lulika je obvezna oprema ja:))))

če reče da ima vaginalni herpes, gotovo ne bo pršu na kavo:)))))

nekaj je treba počet da 8-urni delovnik hitreje mine saj veš, če lahko pa še o neuresničenih sanjah fantaziraš, pa še tolk boljš.
kdo bi pa bral, kako je moral gospod popoldan avto peljat k vulkanizerju, pa sifon v kopalnici spucat, pa ženo peljat na aerobiko, in it k tašči na kosilo

lol

alenka, se vidi, da sva ista generacija;)

jp, takih ne delajo več : )

Ja, res se je za vprašat kaj mu je. Pijače, mečkanje, potem TI urediš prostor za srečanje … Sej sta se pogovarjala, ane? Bi kaj več?

:)))))))))))

Hja…. morda pa res ne bi padla na sladke besede tegale tipčka, če bi domači moški kaj več prijaznih besed zanjo uporabil…
Ampak kaj, ko pa se večini moških to zdi nepotrebna in pocukrana navlaka…
Potem pa jim ni jasno, zakaj in kako jim je oni teleban iz sosednje ulice žensko speljal…

ona bi rada, ….še se pogovarjala:)
pa opravičilo, …pa da je ne more pozabit, pa da bi jo, pa je noče samo skoristit…ker mu ni samo do sexa…pa da škoda, ker nista na samotnem otoku…pa skrivnostni sms-i, pa skrivnostni telefonski pogovori, vzdihovanja in ….

ona rabi…diskretnega, potrpežljivega,…ki bo imel sicer isti cilj, kot ga ima ta sosedov delovc….sam, da ne bo takoj priznal:)

ženska bi rada sexala, noče pa da bi se reklo, da je sam zarad sexa šla z njim;)

to je isto, k ….js lahko rečem, joj sem debela, a ne mož, kako sem grozna (on…neeee, prav sexy si, je vsaj kaj prejet…)
….sem pa užaljena, če moj reče: ja, ti si se pa kar mal poredila:)))))

ja, življenje je kurja lojtra:)

Uf… to je pa tako res, ej…

Ja, tudi ženske bi rade seksale. S kom drugim… da malo občutimo adrenalin, pa spremembo…
Ampak za nas se to kao ne spodobi!
Me moramo bit skrbne in pridne mamice… pa zveste žene…
In če bi se seks dal potem zavit v celofan “ljubezni” ali pa vsaj “zaljubljenosti”, bi nam bilo malo lažje pri duši…

Aja, pa ženske raje seksamo, če mamo občutek pripadnosti do nekoga. Občutek sprejetosti…. romantike…
Tale tipček je pa bil samo za “hop-cup”, brez vse ostale pocukrane navlake….

primitiven *** fehtar:)

Ker ženske pa itak, vedno rade kaj novega sprobamo, sam če je to fancy, v lepi škatlci, pa častno in spodobno ….al pa….si vzamemo “za dušo”:)))

js recmo k se sexat okol ne spodobi, pa še kakega spoštovanja od takih pofukačev si ne morem obetat, si raj “za dušo” kupim kak tupperware predmet:))))) nad katerim se pol mož glih ene tolk zgraža, kot bi se nad kakim loverjem:))))

oh tudi na “hop – cup” zna bit zelo zelo fino.

neobremenjeno, brez butastih vprašanj in pričakovanj na obeh straneh.

jst ne vem, ali ni tega še res nikoli nobena doživela, ali kot je nekdo rekel da mora ženska vpletat čustva če hoče dobit dober seks, ali sem pa jst z drugega planeta.

pocukrane navlake pa nisem nikol marala, ne za eno noč, ne za na daljše proge.

Tebe bi bilo pa kr za klonirat. :)))))

Ta je pa dobra!
In če ti je bil namen pripravit moža do zgražanja, si ravno tako uspela, ja….
Maš pa čist mirno vest. Pred samo in pred okolico, hihihi…
Kaj pa naj jaz, ko ne maram tupperwareja?!?!?!?!!?
No, ja, saj se še najde kaka taka navlaka, ki se potem po koči nabira in dedcu kri pije….

(sej js tud ne maram tuperrwarja…sam mi je pa fino mojga dražit s tem:))))

Viš… ona pač ni bila za “hop-cup”… in je stvar šla v maloru (po Iztoku Mlakarju)
Nisi z drugega planeta, nisi…. za dober seks ni pogoj nič drugega kot dva vroča človeka ob pravem času na pravem mestu. In željna koža. In veliko sproščenosti… ja, maš prav!

to alenka je pa druga zgodba….
v tvojem primeru je šlo pa samo za dva pametna človeka, ki sta oba vedela zakaj gre:)

Obljube so potrebne takim, ko ne vedo kaj točno bi, pa ko čutijo doma pomankanje česa takega!

Tvoj primer je pa pač…ideal hopa-cupa….brez obveznosti in za dva pametna človeka (po možnosti poročena)

od kje ti cajt pa interes za sodelovanje? : )

New Report

Close