Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu kaj mu je…..

kaj mu je…..

.mogoče mi lahko nekdo od vas pomaga z kakim nasvetom. Sem storila kaj narobe?
Zgodba je taka….spoznala sva se naključno, ker je hodil vsak dan po službi pomagat svaku pri gradnji….to je le nekaj hiš od mene stran. Vsakič sva se pozdravila, včasih je padla kaka besedica, nato kratek pogovor, potem email naslov, zvečer kak mejl, ki so postali čedalje bolj osebni, intimni……..skratka, dobila sva se na pijači. Jaz malo po 30mu, on 40, oba poročena. Ko sva bila na pijači, je bilo fino, pogovarjala sva se o vsem, na koncu je padel poljub in obljuba, da to ponoviva. Sledile so 3 pijače, vse so se zaključile v avtu z mečkanjem..brez seksa. Vedno sva se pogovarjala tudi o seksu in sklenila, da ko bo čas in priložnost, pač to neobvezno izkoristiva…..no glih v avtu ne….pa naj se jaz odločim, kdaj bom ZATO! Take so bile njegove besede….

Potlej je naneslo, da sem slučajno dobila možnost in prostor. Prišel je k meni, sledilo je vse…razen seksa (spet). Tokrat zaradi tega, ker je bil tako čudno vsiljiv, hotel je čimprej in za vsako ceno…a jaz sem mu rekla, naj se umiri, saj mi je rekel, da bom jaz odločila, kdaj se bo to zgodilo.A on, kot da bi pozabil na vse…je hotel seksati in nič drugega!!!!
no potem se je umiril, odšla sva narazen tako kot vedno. In kaj sedaj? ne pokliče me, na moje smse ne odgovarja, na moje mejle tudi ne….skratka, me ne jebe! Napisala sem mu, naj mi vsaj pove, kaj je narobe….a nič! To se dogaja že 10 dni! Hodim mimo sosednje hiše, da bi ga videla in ga v oči pogledala ter vprašala, kaj je narobe…..a se me spretno izogiba. Ko me vidi, hiti v hišo….

POvejte mi…..moški možgani, kaj se pleta po njih? Ali so užaljeni, ker niso to dobili, kar so hoteli????Kaj naj naredim? nehala sem smsat, emailat….občutek imam, da se ponujam…ni mi vseen, da se tako konča……..

prosim za kak pameten nasvet…..

hvala

1) Mogoče ga je srečala pamet.

2) Po drugi plati pa bi lahko bilo tudi to, da si ga s svojo akcijo spomnila doma na ženo, kar pa spet vodi k prvi predpostavki. 😀

Ja, jz te razumem. Saj si želela, da bi prišlo do seksa, vendar vseeno na bolj romantičen način, ne s takim pristopom: hitro, vsiljivo, kot da si res samo objekt…

V njegovih očeh pa…kaj pa vem. Pričakoval je to, ostal na “suhem”, ni kapiral, da je bil prehiter, prevsiljiv…mogoče tudi on živčen, s slabo vestjo… Si mu prizadela ponos..

Tudi meni bi ostal slab občutek, vedoč, da se nisva pravilno razumela. Hudo, ker me nasprotna stran obsoja, ko vendar nisem želela tako…Ampak…izsiliti pogovora očitno ne moreš… Očiten nesporazum, ki ne bo imel prilike izjasniti se… Pusti, pojdi naprej. Vse je za nekaj dobro.

Točno to, draga moja; užaljen je, ker ni dobil kar je hotel.

Podrla si mu moški ego,hi,hi,sorči ampak moram se smejat,men je to tolk smešen.

Uh, moški ego, ja……..to je zelo pereča stvar!
🙂

Itak,saj vem,ravno en primer sem mela zadnjič,sem mu ga čist zbila,jaz se pa samo smejim.

Resno,moški so mi že prav smešni,s te strani,imam včasih občutek,da so bolj občutljivi kot me ženske,no to so itak,vedno mali otročki.

To pa je res! So hujši kot otroci. In bognedaj, da bi slučajno to kateri celo priznal! tako hitro so užaljeni, jaooooo.
🙂

No,a niso prav smešni,jaz se tolk nasmejim,sploh zadnje čase odkar sem samska,hi,hi…

hmmm… malo čez 30 si, pa sprašuješ kot naivna najstnica. ja…le kaj za vraga bi lahko bilo, da se tako obnaša….

Nič drugega ne bom napisal kot so že damice konstatirale:

Na njegovem mestu bi verjetno reagiral enako, pa naj se moss še tako smeji:-)))))
Da si ga povabila domov, je dovolj jasen namig, da si ga želiš telesno in to v celoti. Ti pa si ga nagnala s polnimi jajci! Še dobro da ti ni povedal nekaj krepkih

jaz te že nebi tak pustila ………..hehe
:))))))))
Dobro jutro!

Jaz tud ne!

Pametnega nasveta verjetno ni drugega kot ta, da pozabi in pojdi dalje.

Res je… narobe sta se razumela.
Zdaj pa gre za užaljenost.
In nima smisla reševat tega… saj nista partnerja… saj si ničesar ne dolgujeta… nimata ničesar skupnega…
Tistih nekaj objemov in trenutkov mečkanja pa pozabi.

:)))))))))

Sem vedel ljubezen moja da me ne bi:-)))

O miškica!

Od tega trenutka me le Štajerke zanimajo:-))))

Evo, zdaj maš dve… večne moške sanje…. dve Štajerki na kupu!

hehe
ni treba moških možganov spraševat:)))))

tip je pač hotel to, kar ti je povedal, ker ni dobil, bo našel drugo naivno zdolgočaseno mlado gospodinjo….enostavno, ko pasulj;)

pr 40 so ker že po difoltu željni 30-letnic…ampak…sam za sex!!! ker ima doma dobro ženo in še male otroke;)

fino je, če je punca poročena, da mu ne bo težila….za kaj več kot sex…

v glavnem, izgledala si obetavno idealno…lahka…sam si potem predolgo tuhtala, al bi dala al ne:))))

Upam, da nisi pričakovala kake ljubezni in romantike, po par vročih skrivnostnih uricah:))))

pr 30, pa tako naivna:))))) fino, take rabijo….tile….moški možgani:)

Uf, to bi bil trojček za znoret:-))))

Glih se spravljam na Pohorje, pol pa k njej na kofe.
Vabljen!

Ti pa res ne razumeš:)))
ženska je mislila, da se je zaljubil vanjo, da je prišel zato k njej, ker je ona nekaj posebnega….

nima pa pojma, da tak potreben 40-letnik, bi bil pripravljen kamorkoli priskakljat, sam da bi mu katerakoli, kakršnakoli hotna….namignila, da ji je všeč:)

obetal si je…avanturo in mislil, da ona ve, kam to pelje:)

punca pa misli, da je še vedno pr 18, ko jo bo tip 160 na kavo, sok, tortico peljal, ko bosta skupaj filme gledala, pa se mečkala, ko bosta šla mal na obalo sedet

U mater!! Res bi, res bi, pa naj bi bili v najlepših pižamcah ali brez:-))

hahaahah

New Report

Close