Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj narediš, ko ugotoviš, da te mož vara

kaj narediš, ko ugotoviš, da te mož vara

Registrirana, jaz štekam kaj hočeš povedati. In se do pikice strinjam s teboj. :))

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Hvala bogu za vsaj eno zdravo pamet na tem forumu :)))

Saj jaz tudi nisem popolna partnerka, se marsikdaj bom zasla v slepo ulico. Fajn pa je, da takrat, ko se znajdes v taki ulici, cimprej dojames, da moras nazaj, pa po drugi poti. Sem se naucila, da je najbolje vedno povedati vse, kar te moti in kar ti ni vsec in kar te onesrecuje (po principu “bolje prva zamera kot zadnja”), pa seveda poudariti tudi tisto kar ti je lepo, imas rada in te dela srecno.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Jap, se strinjam. :)) Že spet. :))

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ne bom komentirala!…….sama odloči kaj boš storila.

Z varanjem ga pa vendarle ne.
In tudi če gredo stvari predaleč in v brezup, je pred varanjem možen še en korak: ločitev. Potem pa ga le namakaj, kjer ga hočeš. Ne morem se pa strinjat, nikjer in nikoli, da je varanje pač odziv na tečno ženo.

Bravo.
Od kje jemljete takšne neandertalske?

Ampak kaj je tu smešnega, acjom????????????? Gre za kako interno foro, dogovorjen nateg? Mislim, sploh ne razumem:-(.

Se pa full strinjam s tem kar je napisala san giorgio.

ahhh, nekatere ste očitno take, da svojim partnerjem dobesedno dajete dovoljenje in pravico, da se tako obnašajo. prav, prav. zaradi mene. mene moj partner ne bo ne varal, ne tepel. en bivši je enkrat nekaj poskušal, pa se mi ni zdelo vredno zapravljat ne časa ne besed več z njim.
vašim partnerjem pa privoščim. res, ste super ženske (za njih), kaj bi lepšega kot tako, oprano, zlikano, otroci vzgojeni, izgovore za seks z drugimi, vse jim ponudite, pa še pokorite se. bravo, bravo.

:-))) res, čudovite ste! samo tako naprej! Upam, da bo kmalu Bar 3, da boste imele kaj počet medtem ko se bodo vaši moški valjali v drugih posteljah.

Tudi zena, preden postane do konca nezadovoljna, zatezena in psihicno nasilna, se lahko mirno pogovori ali loci. V njeno dobro! (bo bolj mirno zivela)

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Ti pa se kar naprej drzi svojega na kratko, da bo se naprej brez lastne osebnosti, podrejen zatezeni zeni, da te bo lahko cimprej prevaral…

Svet ni crno-bel, kot si ga nekatere slikate!

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Zaplankanost je huda reč, ja. :))

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Ena hudo razocarana, vsi mi si zelimo srecnega zakona in dobro pocutje v druzini. Ce si nezadovoljna in preobremenjana, se pogovori. Glej, tezenje in pizdenje ne pelje nikamor oz pelje v samo se vecje nezadovoljstvo. Vsedita se in se pogovorita in skupaj organizirajta cas in obveznosti za oba. Ti bos razbremenjena in srecnejsa, moz bo pa dobil nekaj novih obveznosti (da ne bo imel casa za neumnosti) in srecno zensko ob sebi.

Tole “varanje” ni prav in razcistiti morata cimprej ali ima smisel nadaljevati in postaviti nove temelje vajini zvezi (ali imata sploh voljo in moc za to) ali pa vse skupaj pustiti in iti vsak svojo pot. Tu ti noben nasvet ne bo pomagal, sama morata to predelati.

Glej, dejstvo je, da je nasa sreca odvisna od nas samih in da mora vsak poskrbeti sam zase, da bo srecen in zadovoljen. V kolikor smo sami zadovoljni in srecni, so tudi ljudje okoli nas srecnejsi. Samo primer: ko si super dobre volje in se dobis s prijateljico, ki je zalostna, jo z lahkoto spravis v dobro voljo, je tako? Ko pa si sama tecna in zoprna in se dobis s prijateljico, ki je v tezavak, po kofetku obe odneseta domov se vec nezadovoljstva in zalosti. Je tako? Sama poskrbi, da bos srecna!

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

*registrirana napisal:

> Ti pa se kar naprej drzi svojega na kratko, da bo se naprej
> brez lastne osebnosti, podrejen zatezeni zeni, da te bo lahko
> cimprej prevaral…
>
> Svet ni crno-bel, kot si ga nekatere slikate!

Ojojojojjjj :-))))))))))))))))))))))))))))

Torej tako je to: moški ki vara IMA KARAKTER!!!! Zvesti partnerji pa imajo zatežene žene in nimajo osebnosti.

Boga si, smiliš se mi, IN ZASLUŽIŠ SI TAKEGA S KARAKTERJEM, in oprosti mu, in klanjaj se mu, dovoli mu, daj mu pravico, tako je prav, take ženske kot si ti rabimo!!! Brez spoštovanja do sebe, do lastnega telesa, do otrok, to si zame ti, oz. to lahko preberem iz tvojih pogovorov.

Res se mi smiliš, je pa vseeno fajn, če lahko živiš v tej tvoji omejenosti, ti privoščim idilično življenje v trikotniku, četverokotniku, karkoli pač imaš….

Moje življenje ni črno ali belo, ravno v tem je poanta, v dogovorih in spoštovanju, ki temeljijo na skupnosti najine družine. Jaz mojega ne rabim držat na kratko, niti on mene ne. Sicer pa ne vem, kaj se trudim dokazat, ženske, kot si ti enostavno tega ne bodo nikoli razumele. Podložnice ste. Žene na papirju in služkinje v resnici. Kaj lepšega za prevaranta kot tako?
:-))))))

Ne bom te prepricevala o tvoji zaplankanosti, ker nima smisla. Zivi naprej svoje idealno zivljenje.

Vedno znova se sprasujem, je res srecnejsi tisti, ki veliko ve ali pa morda le tisti, ki nima pojma o nicemer. Ti si vsekakor srecna in zelim ti, da taka tudi ostanes.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Definitivno se strinjam.

Dejstvo je, da “normalnemu” človeku ne rabiš težit. Vsak, ki ima družino in ima do nje spoštovanje in kanček odgovornosti ne potrebuje, da mu partner teži, ker se zaveda svojih odgovornosti. Verjemite ali ne tudi taki moški obstajajo. Če se katerim to zdijo “nepravi moški” mi je zelo žal. Vsi imamo napake, čisto vsi, ampak odgovornost do družine, tukaj pa si ne smemo privoščit prevelikih napak, ker nas predrago stanejo.

Pametne se ločijo, ta neumne pa iščejo dokaze!

New Report

Close