Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaj naredite, če ne morete spat..

Kaj naredite, če ne morete spat..

Noč…trudne pozne ure že…

Sama…v branju vaše domišljije…dopoldne v službi raje ne preberem… skušnjava 🙂 ….

Omamljam se z utrujenostjo. Šla bi že spat, NE!… nisem še dovolj utrujena… hočem čisto pasti od utrujenosti, ne misliti na nič…Danes sem prebrala na drugem forumu, da se je moj ljubi “klatil” po mojih krajih… Krik v srcu…sem mislila, da sem že bolj imuna…bolečina… popijem kozarček vina…čutim rahlo omotico.. NE…ni še dovolj…trenutno so se mi podrli vsi stiki…še bežna prijateljstva…očitno je namen, da padem do konca in se soočim sama s sabo…

Vam, ki sedaj spite, dobro jutro, če boste to brali dopoldne…danes pravzaprav 🙂

Kaj naredite, če ne morete spat? Med in mleko? Kaj boljšega, slajšega?

2 do 3 Plivadona………to je ritual pri meni zadnjih nekaj mesecev.
lahko noč!

Pa bemo pa plivadon… A nimaš kaj boljšega? Lahko noč tudi tebi :))))

Žal………..nič boljšega……….
hja………..imam enga pijanega tam na kavču, če ga češ……….

Grem tud jest…

Macka dvignila se bos… Nenapisano pravilo, ampak bejbe znajo splezat iz šita… To imamo v naravi…

Vso sreco! Pa cimprej naj se zgodi!

bejži spat!

No upam, da res… Ker jz mam DOOOOSTTTT….!!!

Pol pa jz tud grem…v zalogi je še knjiga v postli…fajna družica v stiski…

Nočkooo in dobro jutro!!!

Mogoč bi pa pasala zravn…sem jz tud malo vinčka…

Hehe…nočko 🙂

ja mackonka, imam: sex……………..!

Ročno delo?

******************** Seape creat moles aspera spina rosas

hahahahah…kvačka!

Včasih mleko-med, včasih crkljanje same sebe, včasih sanjarjenje, včasih knjiga, včasih sex (premalokrat).

******************** Seape creat moles aspera spina rosas

aja, pa tko, fizično se je treba zluftat. Mogoče kakšen lauf po gozdu proti večeru.

******************** Seape creat moles aspera spina rosas

Ročno, ustno, mednožno vendar:-))))))

Od tega meni tud vedno pride, hahaha

tole bo ta pravo!!!!!!!

hehe, moj dragi že ve, zakaj me mora popoldne crkljat – SPROŠČENA tečem 100/uro, POTEŠENA bolj slabo opazim napete moške rite in prijetno UTRUJENA zaspim kot top, on pa lahk v miru razturava tv…

:-))))

lep dan vsem…

Sorry, ampak, če si sam moraš bit pa zlo gibčen, da vse to obvladaš. Jaz takrat samo ročno lahko, no ja, ce mas mal vecji komad, ne recem, da neb tud z nogami lahko kaj pomencal, ampak ustno?:-))))))))) Kt, mackonka sprasuje kako zaspati, ko je SAMA

******************** Seape creat moles aspera spina rosas

Vatrena, enga dedca v postljo, pa bo vse to:-)))))))
Ne veš koliko jih čaka

Le v kteri vrsti pol čakajo? Daj no, prosim, mal namigni, da ujamem pravi koridor:-)))

******************** Seape creat moles aspera spina rosas

Okrog sebe poglej – vse polno mesa lačnih…:-))))

Dobr si me potolažu! Zdej pa za ziher ne bom okol gledala, kt, ga me glih samo oglodajo je pa preveč boleče:-)))))))))
Avča, boooooli

Rada vidm, da me gloda samo eden, tko, cist s ta malimi zobki

******************** Seape creat moles aspera spina rosas

Se še ni zgodilo. Lahko spim dobesedno kadarkoli, kjerkoli in v vseh položajih.

Klap, klap! Tako se govori.
Sam ne prepozn, ker si naslednji dan mimgrede v riti.

Posveti se sama sebi. Pusti svet okoli sebe. Center pozornosti bodi ti sama. Proti večeru pojdi ven v naravo, daj možgane na pašo, zamenjaj negativno mišljenje v sebi s pozitivnim…prisluhni sebi in naravi. Sprosti se.

Svoje misli preusmeri v gibanje in prisluhni svojemu telesu. Saj ni treba kot nora teč 5 km in nazadnje past dol. No, če ti paše lahko tudi to. Verjemi pa, da bo zadosti že daljši sprehod, hitra hoja ali počasen tek.
Ko prideš domov…tuš ali kopel…mogoče požirek vina, dobra knjiga ob dobri glasbi in verjemi, da te bo zmanjkalo kot dojenčka.

Vse kar je potrebno naredit je, da preusmeriš svoje misli, prisluhneš in se posvetiš sebi.

Lahko noč.

Deluje 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in ko po teku stopim izpod tuša, paše le še masaža in… že spim.

New Report

Close