Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj narediti, ko se druga ženska vsiljuje tvojemu moškemu in flirta z njim?

Kaj narediti, ko se druga ženska vsiljuje tvojemu moškemu in flirta z njim?

Moški mora imet vse popredalčkano v glavi. Vem kako je, ko moraš žensko odrivat in ji zagrozit z batinami da odneha. Ti ne boš spremenila nič, bod vesela da imaš ob sebi privlačno osebo.

Meni je ful špas koketirat z moškimi. Iz prve roke ti lahko povem, da se koketira samo z moškimi, ki oddajajo take vrste energijo. Nikoli se ne polotim dedca, ki je zaprt za te zadeve. Imaš odgovor, ki ga iščeš?

Delaj isto, kot tvoj mož….verjemi iz lastnih izkušenj, ga bo hitro minilo…

Na gobec jo daj. Pa ne pozabi snemat in objavit tukaj

To bi bil njegov problem ne moj.

Lubica za to more poskrbet pa tvoj moski ne ti 🙂

in ocitno za to NE poskrbi

torej mu reces zbogom

kaj se pustis ponizevat?!

take imamo ob sebi lahko ko smo samske ne pa da je tvoj moski..

Pa lej, povej jim da jim ga prodas za dober denar in čao 😀

V čem je štos stare teme odpirat? Je gdo izgubil nadzor nad svojim časom?

jaz v vezi z drugo žensko nič.. če pa bi on se spogledoval z drugimi, potem bi naredila to, da bi vezo z njim zaključila.

Moj moški pač daje podporo meni ne drugi. Tu sploh ni nobenega kompromisiranja.

Poskrbela bi da gre z njo kar k njej domov, poti nazaj seveda ni. Zato s tem ni heca. V moji družbi ne.

Nič, flirt ni nič in ne narediš nič. Neki zasebni kofetki ali smsi in razni izgovori za videvanje, tam se pa začne fight or flight.

Pa si ti se najdi nekoga za flirtat v Partnerjevi blizini. In pokazi mu kako uzivas ob Tem. Takrat bos videla njegov praxi obraz? Si ljubodumna Medien ko to druge pocnejo v tvoji blizini? Pa naj bo se on. Pokazi mu Kje mu je mesto in vsem njegovim bodocim prijateljicam. Najhujse kar se Pa lahko Zgodi Pa je da si tiho in samo opazujes Saj verjetno nisi malo zaostala

New Report

Close