Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj pa ime Merisa?

Kaj pa ime Merisa?

Kaj pa ime Merisa? Kako vam je to všeč? Bolj kot Melissa?

Mene totalno asocira na muslimanska imena in jugo sceno. Če si iz teh krogov, ok.

Strinjam z zgornjim mnenjem.

poznam pa Mariso. Italijansko ime – pravi ona.

Oboje čist mimo.

Bosansko.

Glede na nataliteto slovenk, je vedno bolj primerno za območja južno od Karavank.

A ni to naziv neke arabske (ali afriške) domače alkoholne pijače?

če vtipkaš merisa v Google, ti ponudi najprej

merisa dedović
merisa hukić
merisa jušić
merisa redžiđ
merisa bećirović
merisa kajtazović
….

ja, pogosto ime v bosni

Če ji daš ime Merisa, je isto kot kašna Merhaba.

Pa kaj vam je, novodobne mamice, da morte izumljat neka imena, porkamadona, a tukej sproščate svoje frustracije, na ubogih otrocih??

Pa cele božje dneve vprašanja na forum: kaj pa to ime, kaj pa uno ime….

Če vi niste nič posebnega, ne zajebite zato otroka že v štartu s pritegnjenim imenom!!

Kure.

Samo ime ni prtegnjeno, je pa neobičajno v Sloveniji. Boj je poznano na balkanu, Italiji in ZDA z več izpeljankami

Matilda je epo, staro slovensko ime

Samo ime ni prtegnjeno, je pa neobičajno v Sloveniji. Boj je poznano na balkanu, Italiji in ZDA z več izpeljankami[/quote]

V Italiji Merise ni (razen priseljene). Obstaja Marisa, Marisella, Marisetta, Marisina, Marissa (in A se bere kot A in ne E).

ko že imate fetiš na imena na m:
marisa melanija mirjam mojca marta martina matilda melisa melita melina marjetka margerita
marinka meri marisol magda magdalena majda monika mimi maja marijana marjanca milica madlena manuela marcela marcelina marina marja marlena mika mila milena mina miša

To je ime?

MErisa je verjetno arabsko, zato je pogosto v muslimanskih državah, tudi Bosni.

MArisa je pa skrajšano za Maria Isabel, torej špansko. Gotovo ste ga zasledili tudi v kakšni mehiški telenoveli. V Južni Ameriki radi dajejo dvojna imena, od katerih je eno Maria in potem je tisoč kombinacij, npr.: Maria Soledad – Marisol, Maria Jose – Marijo …

Meni oboje grozno antipatično.

Maja, Maša, Mojca, Mija, Manja, Monika, Marja,Manca, Meta, …ni dost fensi?

Kaj pa Mei?

Meeee? Unikatno ime.

ja, res, še bolje pa Meee-Beee.

Res prava mentalna beda pri novodobnicah.

Podobno kot Fatima, Zuhra , Zinka

zinka je krščansko ime, pride iz terezija ali pa zenobija.

New Report

Close