Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj pa na tole rečete??

Kaj pa na tole rečete??

24ur.com/novice/slovenija/po-napadu-na-stran-predsednice-ruski-hekerji-tudi-nad-rtv-slovenija.html

 

Kakšen bo scenarij dalje?

Mene tole izredno skrbi…

Če napadejo tale forum, je z njimi konec. Jim zmeša vse programe😀

Lahko bi odgovorili s tem, da se iz slo ven vrze vse ruske firme, ki so prisle sem, ker zarad vojnega stanja ne morjo iz svoje domovine poslovat z eu drzavami. 🙂

Naj se jih vdari kjer jih najbolj boli – po denarnici

Upam da sesujeji še ta gnili forum in jih Rusi razkrinkajo, kaj vse so pustili objavljeno, koliko gnoja so stresali po Rusiji in Putinu!!

Debili.

Le kako so ameriški fašisti že pred pol leta vedeli, da bodo Ruski hekerji napadali ?

Fašistična pop greznica je samo za razstrelit.

 

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 29.03.2024 ob 20:11

Debili.

Le kako so ameriški fašisti že pred pol leta vedeli, da bodo Ruski hekerji napadali ?

Fašistična pop greznica je samo za razstrelit.

 

Največje medijsko zlo v Sloveniji.

Odgovor na objavo uporabnika
naj vdrejo v Styrio in Mon, 29.03.2024 ob 20:10

Upam da sesujeji še ta gnili forum in jih Rusi razkrinkajo, kaj vse so pustili objavljeno, koliko gnoja so stresali po Rusiji in Putinu!!

Pravilno je gnoj stresat po morilcu Putinu in po vseh škodoželjnih in tistih morilskih Rusih, ki to morijo nad Ukrajino podpirajo ! A je prav? To ti je lahko jasno.

Odgovor na objavo uporabnika
A bo vredu zdaj?, 29.03.2024 ob 20:15

Pravilno je gnoj stresat po morilcu Putinu in po vseh škodoželjnih in tistih morilskih Rusih, ki to morijo nad Ukrajino podpirajo ! A je prav? To ti je lahko jasno.

Tudi IP znajo odkrit.

Odgovor na objavo uporabnika
Pop zločinci, 29.03.2024 ob 20:14

Največje medijsko zlo v Sloveniji.

In najbolj gledano medijsko zlo.

Kar pomeni, da je veliko zlobnih ljudi v tej mafijski državi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Slovenci vedno prijatelji z nacisti, 29.03.2024 ob 20:19

Tudi IP znajo odkrit.

To bi pa bil hec stoletja! IPji kraljev ulice in samskega doma, psihiatrije in varne hiše. Sami teroristi…😉

Hahaha, evo, se enim že prpe tresejo in se poskušajo opravičevati, da je nekaj prav,kar ni:):):)

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 29.03.2024 ob 20:23

To bi pa bil hec stoletja! IPji kraljev ulice in samskega doma, psihiatrije in varne hiše. Sami teroristi…😉

Tudi kralji ulice in socialno šibki so ljudje in so lahko na pravi strani zgodovine. Ni potrebe žalit te ljudi. Ti se zelo lepo izdajaš preko nizkih komentarjev kdo si, daleč od tega da si na forumu nova in točno veš v katero smer te vleče.

Sama sreca, da imamo Ruse. Le koga bi lahko krivili, ce njih ne bi bilo?

Odgovor na objavo uporabnika
Domet glupe, 29.03.2024 ob 20:34

Tudi kralji ulice in socialno šibki so ljudje in so lahko na pravi strani zgodovine. Ni potrebe žalit te ljudi. Ti se zelo lepo izdajaš preko nizkih komentarjev kdo si, daleč od tega da si na forumu nova in točno veš v katero smer te vleče.

Nisi razumel ironije. Ti pojasnim. Kdor bi iskal sovražnike in bi naletel na omenjene naslove, bi mislil, da mu program ne deluje. Pričakoval bi kako sovražno organizacijo, naletel bi pa na neškodljive komentatorje, ki imajo svojih težav dovolj, da niso merodajni za politične igrice.
Nikogar nisem žalila in tudi tega namena nimam. Ti pa takoj hop v napad.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 29.03.2024 ob 20:43

Nisi razumel ironije. Ti pojasnim. Kdor bi iskal sovražnike in bi naletel na omenjene naslove, bi mislil, da mu program ne deluje. Pričakoval bi kako sovražno organizacijo, naletel bi pa na neškodljive komentatorje, ki imajo svojih težav dovolj, da niso merodajni za politične igrice.
Nikogar nisem žalila in tudi tega namena nimam. Ti pa takoj hop v napad.

Samo nesrečna si, ker ti Vrag in Žabica več nočeta nameniti besede in te raje prezreta. Zdaj se pa delaš indefirentno. Toda dobra stara Freda ve, da je tvoje srce ranjeno.

Od kdaj se pa preobremenitvi strežnika reče hekerski napad? In slovenčki kar padate na te fore?

Odgovor na objavo uporabnika
Freda Dolenšek, 29.03.2024 ob 20:55

Samo nesrečna si, ker ti Vrag in Žabica več nočeta nameniti besede in te raje prezreta. Zdaj se pa delaš indefirentno. Toda dobra stara Freda ve, da je tvoje srce ranjeno.

Kokoši, te daje demenca ali si že od nekdaj tak?
Pri miru me pusti, kot jaz puščam tebe.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 29.03.2024 ob 21:44

Kokoši, te daje demenca ali si že od nekdaj tak?
Pri miru me pusti, kot jaz puščam tebe.

Demenca? Tako stara pa tudi še nisem. Če bi želela, bi ti lahko svetovala čarobne zeli proti demenci. Ampak ne bom. Zakaj pa me naj bi dajala demenca?

Šele začelo se je…

Odgovor na objavo uporabnika
Freda Dolenšek, 29.03.2024 ob 21:48

Demenca? Tako stara pa tudi še nisem. Če bi želela, bi ti lahko svetovala čarobne zeli proti demenci. Ampak ne bom. Zakaj pa me naj bi dajala demenca?

Kura, zadnjič sem ti povedala, da odjebi. Ti, ki imaš vse arhivirano, si preberi ponovno. Pozabil si.
Pa ni v tej temi prostora za tvoje obračunavanje, ti pa si iščeš prepir. Ne boš ga dobil. Mir daj, dosegel boš samo ignor.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 29.03.2024 ob 22:57

Kura, zadnjič sem ti povedala, da odjebi. Ti, ki imaš vse arhivirano, si preberi ponovno. Pozabil si.
Pa ni v tej temi prostora za tvoje obračunavanje, ti pa si iščeš prepir. Ne boš ga dobil. Mir daj, dosegel boš samo ignor.

Saj ti nič žalega nočem. Nikoli nisem nikomur nič žalega želela. Bom dala mir, ti pa se lepo prosim naslednjič ne sili tja kjer te nočejo. Hvala.

 

nonšalantna Freda

ve se kdo v Slo. najbolj sovraži predsednico države in, kdo je uničil Rtv…

kakšni Rusi .., jebo vas..

to je kletno SdS greznica nora24tv sranje..

Ameriški fašisti so največji teroristi.

https://www.facebook.com/watch?v=1418340355445533

New Report

Close