Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj počnete čez dan tisti, ki nimate prav nobene družbe?

Kaj počnete čez dan tisti, ki nimate prav nobene družbe?

Kaj počnete tisti, ki ste samski in imate 0 prijateljev ali le kakšnega znanca.

Eden ki ga jaz poznam igra igrce ali drk***. Star 40 let.

ja nič…

malo igram šah… malo musko poslušam… malo odmaram… malo sem na monu… učasih grem kam vn s kolesom… učasih kakšni opravki…

i prođe dan.

Živimo v upanju, da ne postanemo kot tista, ki vsak teden eno tako ali podobno vprašanje zastavi in potem na vse odgovore bevska in žali da niso resnični.

Odgovor na objavo uporabnika
hlad, 06.10.2022 ob 13:57

Eden ki ga jaz poznam igra igrce ali drk***. Star 40 let.

Ja, to so predvsem moški. Dvomim, da je kakšna ženska takšna, najbrž še avtorica je moški. Moških je pa takih celo morje. 40 +, devičniki, igrajo igrice v mamini kleti…

Služba mi vzame 8-10 ur. Spanje cca. 8 ur. Ostane jih recimo da 8 v najboljšem primeru. Te razdelim med gospodinjstvo, opravila po hiši in okrog nje, šport (kolo, hribi, ribarjenje), knjigo, delavnico (izdelujem lesene izdelke), kakšno trgovino, kino, predavanje…. dnevi kar minevajo, v večini kar uživam. Okrog praznikov je ponavadi bolj tumorno, ko si sam. Velikokrat opazujem ljudi, npr. na adventnem sejmu, v parku itd. in si predstavljam, kakšno življenje imajo. O tem pripravljam tudi svojo knjigo.

Odgovor na objavo uporabnika
ena čudakinja, 06.10.2022 ob 13:56

Kaj počnete tisti, ki ste samski in imate 0 prijateljev ali le kakšnega znanca.

Težko verjamem, da obstaja nekdo, ki nima 0 nič družbe. Vsak ima nekoga….Poznam pa punce, ki prevzemajo zmeraj družbo svojih partnerjev, ker svojih prijateljic nimajo. S takimi je nekaj hudo narobe.

Se izogibamo takim, ki sprašujejo takšne neumnosti. In se imamo lepo. Miiiir. Tišiiina. Narava. Radost in sreča. Kaj bi več od življenja..

Odgovor na objavo uporabnika
upamo, 06.10.2022 ob 14:12

Živimo v upanju, da ne postanemo kot tista, ki vsak teden eno tako ali podobno vprašanje zastavi in potem na vse odgovore bevska in žali da niso resnični.

In kdo je to?

ta ni več sama, se druži z domačini sedaj

Odgovor na objavo uporabnika
domačini, 06.10.2022 ob 15:03

ta ni več sama, se druži z domačini sedaj

Domačini? Ni več samska? Kako pa ti veš vse to? Nate …”bevska”…?

Sanjska ženska?

Ne vem o kom ali čem pelje tema?

Samskih? Ali ljudeh brez družbe?

služba, sprehod, trgovina, kavica, kuhanje, jest, v banjo, TV, spat.

DVA MOTENA, DOBRO, DA STA SE NAŠLA. KURVA KURVERJA IN INCESTNIKA, KAJ HOČEŠ LEPŠEGA IN SORODNICE, KI JIH HČERE PRIJAVLJAJO NA SOCIALNO, DA JIH MAMINI INTIMNI PRIJATELJI OTIPAVAJO IN NAPELJUJEJO NA SEX. SI PONOSNA, DA SI S TAKIM DOBILA OTROKA?

Z domačini’ niso kmeteki? Če bi to izjavila bi sama sebi dala focn😁😂

Mrkneš kurvica okrog 15-16 ko kamionđžija pride domov ne…

Kmalu bo ati zvedel koga imaš. Bova poskrbeli, da bo ogenj v strehi. Kaj pa najboljši stricev in njegov prijatelj? Keri boljše fuka?

Danes sem kosil in popravljal ograjo za kure. Mi je manjkala moja polovica, da bi mi pomagala a bo že.

Še nisi dojela, da ti sledimo že od septembra 2021?. Še plačani smo.

Ne sej ne moreš-motenost. Isti ptiči😂

za upamo@

bruh, nezanimivi, dolgčas

Jaz nimam nič družbe, nobenega prijatelja, samska. Kar se tiče prostega časa, ki ga je vedno premalo: športam – kolesarim, hodim v gore, smučam, plavam, veslam; dopust pa vedno potovanja. Aja pa rada berem. Pa hodim na kake tečaje, nazadnje dva tuja jezika in retorika.

Boljše to, kakor pa popivati cel dan v gostilni, fuj…..

Citiral sem, ki en igra igre celi dan. Ni šlo.

New Report

Close