Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj pomaga proti gubam na obrazu

kaj pomaga proti gubam na obrazu

Drgac res zgledam mlajsa, vsaj 1x na mesec dobim od koga opazko, ce se mislim kej postarat…najraje to slisim od koga, ki ga ze res dolgo casa nisem srecala, pac mam sreco, zavedam pa se, da se to lahko po hitrem postopku spremeni.
[/quote]
to te osvajajo…


to te osvajajo…
[/quote]

Ma ne govor- skoz za mano glave obracajo, me vabijo vsepovsod, mladi in stari- res pa je, da mam tud gestel natreniran, rit vrhunsko- se ze kar ponavljajo v komplimentih.
Bi bla vcasih res raje malo bolj povprecna.

Proti gubam pomaga edino mladost, niti ena druga stvar ne, veste kokoške? Ta je pač šla, če jo niste kvalitetno izkoristile, očitno niste, če bi jo, ne bi spraševale o odpravlajnju gub, ste si pač same krive.

Ma ne govor- skoz za mano glave obracajo, me vabijo vsepovsod, mladi in stari- res pa je, da mam tud gestel natreniran, rit vrhunsko- se ze kar ponavljajo v komplimentih.
Bi bla vcasih res raje malo bolj povprecna.
[/quote]
Jp, v tvoji bedasti betici, sicer je pa ni satre babe, kot si, da bi bilo to uresničjljivo, ne obstaja, ne glede kako ona misli, da fantastično izgleda.

Sicer azijska koža je že genetsko bolj ‘gosta’ ali trpežna, najbrž ena od prilagoditev na mraz. Je pa res da današnje azijke prav obsedeno pazijo glede sonca. Veliko jih zagovarja vsakodnevno nošenje spf 50 tudi če so cele dneve notri v pisarnah in tudi pozimi.
[/quote]

Azijke zgledajo mlade do nekje 50. ali 60. leta, potem pa zgledajo izredno stare.
Proti gubam verjetno pomaga zdrava prehrana, vitamin C naj bi pomagal proti staranju (verjetno tudi skozi uživanje, ne le topikalno) in vitamin A topikalno ter kolagen.
Nobena krema ne preprečuje gub, to je le zavajanje. Edino, kar katerakoli krema naredi, je zapolnitev gub.

Sonce je zdravo … in dobro vpliva na počutje. Ne pretiravat no. xD Od malo sonca ne bojo kar gube. Na morju se pa žgejo samo trapasti.

Azijke zgledajo mlade do nekje 50. ali 60. leta, potem pa zgledajo izredno stare.
Proti gubam verjetno pomaga zdrava prehrana, vitamin C naj bi pomagal proti staranju (verjetno tudi skozi uživanje, ne le topikalno) in vitamin A topikalno ter kolagen.
Nobena krema ne preprečuje gub, to je le zavajanje. Edino, kar katerakoli krema naredi, je zapolnitev gub.
[/quote]

Čez 60 pa res ne rabiiš več izgledat mlad, zakaj le 😉

Pa če je koža navlažena od zunaj in od znotraj, to tudi pripomore k boljšemu izgledu. Še bolj pa pomaga par kil viška 😉

Čez 60 pa res ne rabiiš več izgledat mlad, zakaj le 😉

Pa če je koža navlažena od zunaj in od znotraj, to tudi pripomore k boljšemu izgledu. Še bolj pa pomaga par kil viška 😉
[/quote]

če si še vedno seksualno privlačna, žmohtna in si to želiš, zakaj pa ne? Dobro ohranjena 60 letnica, vitalna, natrenirana – ni lepšega v primerjavi z zamaščeno, zakajeno in zapito 20-30 letnico. Druge geeracije so danes, drugi časi – social media in manj skrbi za svoj izgled in ugled.

Okrog oči uporabljaj labello, pomaga.

Jaz se počutim lepo. To je najbolj pomembno. Je res, azijske žene, dekleta so obsedene z belo poltjo, in africanke na leto jih veliko umre zaradi belilnih krem, prav tako belke zaradi samoporjevitvenih krem poškodujejo kozo in sonce zaradi tega pa velike in belci umirajo zaradi kožnega raka.

Pomaga samo dobra genetika in zdrav način življenja še pred 30. letom. Če tega ni, ti nobena krema ne bo pomagala. Pa tudi botox je bolj slaba rešitev


Jp, v tvoji bedasti betici, sicer je pa ni satre babe, kot si, da bi bilo to uresničjljivo, ne obstaja, ne glede kako ona misli, da fantastično izgleda.
[/quote]

Ne, da mislim, da fantasticno zgledam, jest to vem.

Nekje sem zasledil da zelo pomaga moška sperma .
Ampak to na način da ti jo on direkt brizgne v obraz ti pa potem samo razmažeš (krožiš po obrazu toliko časa da rata kot bela krema).
Zaželjeno je, da se to prakticira vsak dan pred spanjem.
Poskusiti ni greh,pa še grajena je na naravni osnovi.

Kar tolažiti se, kako dobro izgledati. V obraz že mogoče, vrat in roke se ne dajo skrit, pa če imaš super druper gestel

Ne, da mislim, da fantasticno zgledam, jest to vem.
[/quote]Zato pa si stara baba, večno samska, ker ti to veš. Zanimivo, da imaš isti vzdevek kot ena lisica, ki jo en prišel pred dobrimi desetimi leti enkrat nategnit, pa šel?😁

Ne morem se nasmejat izjavam…..
Sem brez gub, ker imam dobre gene……
Kljub svojim letom sem ponosna, ker nimam gub….
Pa še kake take cvetke saj nisem prebrala vseh strani.

Skrtka potegnem črto ste nekateri tudi brez lifa, ker očitno se sploh ne nasmehnete, da od smejanja niti ne smemo pomislit, saj vsak človek k se smeje se mu tam ustvarijo smejalne gubice.

Skratka tudi, če zgledam mladostna imam gube saj to so posledice mojih ust, ki jih raztegnem od uha do uha in se režim ter krohotam!

si ne predstavljam kakšen lajf je to, da se skozi režiš. a si skozi zadeta ali kaj? Smejjo s e skozi samo bepčki.

si ne predstavljam kakšen lajf je to, da se skozi režiš. a si skozi zadeta ali kaj? Smejjo s e skozi samo bepčki.
[/quote]
Si moreš mislit? Pa neumnosti mi po glavi skozi rojijo. Mora bit kriv tisti rek, da nekateri vedno nosimo v sebi igrivega otroka.


Si moreš mislit? Pa neumnosti mi po glavi skozi rojijo. Mora bit kriv tisti rek, da nekateri vedno nosimo v sebi igrivega otroka.
[/quote]

Ne, ene ste celo življenje na mentalni ravni otroka. Tudi ko ste stare in zgubane.

Ne, ene ste celo življenje na mentalni ravni otroka. Tudi ko ste stare in zgubane.
[/quote]
Jah glej so tudi take, očitno maš ti izkušnje s tem.

Zato pa si stara baba, večno samska, ker ti to veš. Zanimivo, da imaš isti vzdevek kot ena lisica, ki jo en prišel pred dobrimi desetimi leti enkrat nategnit, pa šel?😁
[/quote]

pa daj nehaj že ti, čloek z neizdelano samopodobo in skurjenimi možgani – kdo si ti, da lahko žališ na forumu vsevprek s svojim bolnimi izpadi in nedojebanimi insunuacijami. A imaš zalednje pri modijih, ali kaj?

Pri 46 imam gube edin, ko se režim, no al pa smejem, pa ko izpod čela pogledam, ko sem jezna. 🤣😂😂😂
Imam pa v genih. Moja pok. mami je imela pri 70 lepo kožo, gube okrog oči je dobila, ko je ati umrl. Jok in úalost sta dala ta davek.
Drugače pa že skoz uporabljam kreme na osnovi čevljih produktov. Pa še drage niso..

čevljih 😂 = čebeljih … kakšen autocorrect 🤣😂😂😂

čevljih 😂 = čebeljih … kakšen autocorrect 🤣😂😂😂
[/quote]
🤣😂😂😂

saj v sredstvih za nego čevljev, torej “čevljinih produktih” je tudi čebelji vosek…..

Seveda lahko 27-letnica izgleda kot 17-letnica, poglej Ariano Grande, ki izgleda stara 15, taka kot je ona so danes 13-letnice.

New Report

Close