Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj pomaga proti gubam na obrazu

kaj pomaga proti gubam na obrazu

Lej, otrok ni nič kriv, da se je rodil in živi – v tem primeru je Viharni nečoknjen, čoknjena sta pa njegova bivša in tisti, ki ji je otroka naredil… V tem primeru je Viharni nedolžen ko angelček in dobričina do otroka, da mu omogoča, da se bo postavil na svoje laastne noge, pa mu ne bi bilo treba, ker sploh genetsko ni njegov, če je res tako in če bi bil tak zajebanc. Njegov problem je samo ta, da se ne zna obnašat v komunikaciji po forumu in da meče vse ćenske v en in isti koš n apodlagi zikušnje s svojo bivšo.
[/quote]

Ni res, nikoli ne mečem vseh žensk v en koš, je pa res, da večina žensk na monu s pisanjem kaže enako podobo, kot da so kloni in mon izgleda kot zatočišče ničvrednih. Multiničnih pa tako ne moreš jemat resno, če pišete vsk post z drugim vzdevkom, s tako osebo pač ne moreš vspostavit dialoga.

Gube so bolj ali manj zaradi takih genov. Jih poznam nekaj, ki se neusmiljeno sončijo. Res se ne splača uničiti obraza zaradi tistih nekaj tednov porjavelosti. Pa nikotin in alkohol – temu se je treba izogibat.


Daj suha veja ne blodi, s čim bi se ti sploh primejala z mano kot odraslim odgovornim človekom? Mislim, kak je to trend, da se ostanki tako rinete, ko niste nikoli nikamor spadali in se je vedno točno vedelo, da stara teta je povsod tretje kolo.
[/quote]

Spet en zakompleksan primerek moskega spola😁
Kar sprijazni se, da so ti zenska mojega izgleda in statusa nedosegljive.

Ni res, nikoli ne mečem vseh žensk v en koš, je pa res, da večina žensk na monu s pisanjem kaže enako podobo, kot da so kloni in mon izgleda kot zatočišče ničvrednih. Multiničnih pa tako ne moreš jemat resno, če pišete vsk post z drugim vzdevkom, s tako osebo pač ne moreš vspostavit dialoga.
[/quote]

e, ne razumeš: multinik je bistvo sporočila, tudi tebi.

Na e- strani Notino mislim, da še vedno prodajajo kreme, ki sicer na našem balkanskem trgu ne obstajajo, dobiš pa jih v originalu in to ni drago, samo v Franciji in Angliji .

Ta draga učinkoita kozmetika pa se imenuje la Roche – Posay . Odpri nihovo stran, so tudi antialergene, proti kožnemu raku in podprte z več 1000 -erimi kliničnimi študijami.

Njihove kreme proti starnaju in gubam in celo rjavim lisam od starosti, vsebujejo C vitamin in retinol, dokazana učinkovina, ki napolni gubo. Ne da se mi zda iskat, bosš vidla, pa si naročiš, jaz sem naročila prek Notina, to je zelo učinkovito, ne le blagodejno.

Kakšen Eucerin, Avene, Nivea, Solea in podobno sranje se s Kozmetiko La Roche Posay ne more niti primerjati, niti Eucerin niti nobeno, ker je to taka razlika v ulinku in varnosti, kot bi primerjal našo in kakšno sosednjo galaksijo.

Kupila pa sem si kremico proti občutljvi, suhi in alergicčni koži na sonce, zato sem letos prvič uživala v morju, ni me peklo nič, koža ni žarela niiič, moji kremi pa se reče la Roche Posay Sun intolerant with neurosentin .

Jao ker spam DDDDDDDDDDDDDDD

Testirajo na živalih. Ni šans, da kupim. Ti, kar uživaj, ker je tisoč psov, mačkov, zajcev umrlo, da ti uživaš. Kozo imaš staro, kot si sama stara.

Meni kombinacija: gua sha (sama doma), jade derma roller (sama doma), micro needle derma roller (sama doma), 1xtedensko maska iz kurkume in čičerikine moke, vsak dan zjutraj kokosovo olje in zvečer krema iz vrtnic (lekarna). Dosti vode.
Pri 45+ praktično nimam ene same gube.

Tega pa nisem vedela, da na živalih testirajo. Ko ženska napolniš 28, se začne rapidno starati, vsaka ženska, žal, opazna sprememba pa je pri dopolnjenem 35. letu, tkarat seveda je tudi nosečnost velinoma rizična oz. se svetuje bolniška ves čas.

Doslej sem kupila 3 kreme. Edino to mi pomaga k lažjemu življenju, da nism na soncu rdeča, trpim namreč tudi rozacejo, pa mi te zdravniške kreme nikoli nič niso pomagale, pač bolezen ožilja na obrazu. Malo pa si se t tukaj tud zlagala. Tu piše , da ne testirajo na živalih, ampak samo na Kitajskem, v skladu z zakonodajo! Vseh izdelkov pa menda ja ne izdelujejo na Kitajskem, ampak je proizvodnja v Franciji. Krema, ki jo naročiš, bo ziher prišla iz EU in ne iz Kitajske. Tako, da lahko imam še dalje čisto vest!

https://ethicalelephant.com/is-la-roche-posay-cruelty-free/

Is La Roche Posay tested on animals?
La Roche-Posay states on their website that they don’t test their products or ingredients on animals, except when a regulatory authority requires it. In other words, La Roche-Posay’s products are tested on animals in order to sell in countries (like Mainland China) that require animal testing by law.18. maj 2018

Meni kombinacija: gua sha (sama doma), jade derma roller (sama doma), micro needle derma roller (sama doma), 1xtedensko maska iz kurkume in čičerikine moke, vsak dan zjutraj kokosovo olje in zvečer krema iz vrtnic (lekarna). Dosti vode.
Pri 45+ praktično nimam ene same gube.
[/quote]
Kako se imenuje ta krema iz vrtnic? Hvala.


Kako se imenuje ta krema iz vrtnic? Hvala.
[/quote]

Rosa rose’.
Uporabljam jo redno, vsakodnevno, VEDNO PA pred nanosom pudra in šminke.
Imenuje se https://www.moja-lekarna.com/rosa-rose-hidratantna-krema-45-g
Ampak mislim, da ima, proti gubam, največ učinka, reden gua sha.


No, mali pritlikavi moteni, kdaj boš kaj smiselnega napisalo in povedalo vsaj, kaj je sploh tvoj smisel življenja, kot poplnoma nesposobnega ostanka in suhe veje?
[/quote]

Kaj je bedak ločeni kmetavzarski, zakaj si še naprej sramoto delaš, če cel forum pozna tvoj zafuran lajf?

Čim manj stresa in skrbi če se le da( najbolj pomembno) , čim manj fizičnega garanja, zdravo uravnoteženo jesti, čim manj čikov in čim več seksa :))

Tega pa nisem vedela, da na živalih testirajo. Ko ženska napolniš 28, se začne rapidno starati, vsaka ženska, žal, opazna sprememba pa je pri dopolnjenem 35. letu, tkarat seveda je tudi nosečnost velinoma rizična oz. se svetuje bolniška ves čas.

Doslej sem kupila 3 kreme. Edino to mi pomaga k lažjemu življenju, da nism na soncu rdeča, trpim namreč tudi rozacejo, pa mi te zdravniške kreme nikoli nič niso pomagale, pač bolezen ožilja na obrazu. Malo pa si se t tukaj tud zlagala. Tu piše , da ne testirajo na živalih, ampak samo na Kitajskem, v skladu z zakonodajo! Vseh izdelkov pa menda ja ne izdelujejo na Kitajskem, ampak je proizvodnja v Franciji. Krema, ki jo naročiš, bo ziher prišla iz EU in ne iz Kitajske. Tako, da lahko imam še dalje čisto vest!

https://ethicalelephant.com/is-la-roche-posay-cruelty-free/

Is La Roche Posay tested on animals?
La Roche-Posay states on their website that they don’t test their products or ingredients on animals, except when a regulatory authority requires it. In other words, La Roche-Posay’s products are tested on animals in order to sell in countries (like Mainland China) that require animal testing by law.18. maj 2018
[/quote]

Vse prihaja iz kitajske. V Franciji surovine naročijo iz kitajske.

Bleščice, ki jih ženske tako rade uporabljajo, večinoma prihaja iz Indije, kjer triletni otroci hodijo v luknje, po ta bleščeči kamen.

Nobena krema ne prikrije vaše hudobije. In da v 21 stoletju kupujete, kreme, ki so testirane na živalih je smešno in podlo. Toliko kozmetike, ki je tisočkrat boljša od krem, ki so testirane na zivalih samo ni reklamiranja preko medijev.

Čim manj sekiranja in čimveč gibanja na svežem zraku, pa kaka krema za obraz. Ampak gube pridejo vseeno in so moje, pridelane z življenjem in zakaj bi jih skrivala?
Opažam sovrstnice, da imajo kar velik problem okrog tega, ni, da ne mažejo po sebi, trenirajo, ampak kolikor opažam, v svojo škodo, ko ozavestijo, da je staranje neizogibno, se pa popolnoma zapustijo. Kar nekaj takih primerov sem opazila v službi, najprej pretirana skrb za izgled, potem pa …….

Točno tako.
Poleg tega pa še dovolj spanja, gibanja na svežem zraku v lepem vremenu in zelo zmernih vremenskih razmerah (ni treba, da je intenzivo, samo da je telo dobro oskrbljeno s kisikom in da je koža dobro prekrvavljena), izogibanje ekstremnim vremenskim razmeram (izogibanje vročemu soncu, mrazu, vetru), izogibanje toksinom (npr. kloru v bazenih, alkoholu, cigaretom), onesnaženju (zraku v večjih mestih) ter ukvarjanje s stvarmi in z ljudmi, ki jih ima človek rad.

Če človek pogosto občuti srečo, ugodje, občutek pripadnosti, občutek, da je njegovo delovanje smiselno in koristno, zadovoljstvo ob svojem delu/rezultatih svojega dela, hkrati pa poredkoma občuti kakršenkoli stres, jezo, nezadovoljstvo, strah, zaskrbljenost, žalost, razočaranje, osamljenost, brezmiselnost, bolečino, nelagodje – skratka veliko pozitivnih in malo negativnih čustev in občutov; se to pri vsakem človeku odraža kot manj obraznih gub.

Točno tako.
Poleg tega pa še dovolj spanja, gibanja na svežem zraku v lepem vremenu in zelo zmernih vremenskih razmerah (ni treba, da je intenzivo, samo da je telo dobro oskrbljeno s kisikom in da je koža dobro prekrvavljena), izogibanje ekstremnim vremenskim razmeram (izogibanje vročemu soncu, mrazu, vetru), izogibanje toksinom (npr. kloru v bazenih, alkoholu, cigaretom), onesnaženju (zraku v večjih mestih) ter ukvarjanje s stvarmi in z ljudmi, ki jih ima človek rad.

Če človek pogosto občuti srečo, ugodje, občutek pripadnosti, občutek, da je njegovo delovanje smiselno in koristno, zadovoljstvo ob svojem delu/rezultatih svojega dela, hkrati pa poredkoma občuti kakršenkoli stres, jezo, nezadovoljstvo, strah, zaskrbljenost, žalost, razočaranje, osamljenost, brezmiselnost, bolečino, nelagodje – skratka veliko pozitivnih in malo negativnih čustev in občutov; se to pri vsakem človeku odraža kot manj obraznih gub.
[/quote]
Res je tisa, super si me dopolnila. Se mi zdi da je prekomeren stres (poleg tistega kar si naštela) najhujši povzrocitelj ne samo gub ampak tudi pesanja zdravja tako fizičnega kot psihičnega

Tega pa nisem vedela, da na živalih testirajo. Ko ženska napolniš 28, se začne rapidno starati, vsaka ženska, žal, opazna sprememba pa je pri dopolnjenem 35. letu, tkarat seveda je tudi nosečnost velinoma rizična oz. se svetuje bolniška ves čas.

Doslej sem kupila 3 kreme. Edino to mi pomaga k lažjemu življenju, da nism na soncu rdeča, trpim namreč tudi rozacejo, pa mi te zdravniške kreme nikoli nič niso pomagale, pač bolezen ožilja na obrazu. Malo pa si se t tukaj tud zlagala. Tu piše , da ne testirajo na živalih, ampak samo na Kitajskem, v skladu z zakonodajo! Vseh izdelkov pa menda ja ne izdelujejo na Kitajskem, ampak je proizvodnja v Franciji. Krema, ki jo naročiš, bo ziher prišla iz EU in ne iz Kitajske. Tako, da lahko imam še dalje čisto vest!

https://ethicalelephant.com/is-la-roche-posay-cruelty-free/

Is La Roche Posay tested on animals?
La Roche-Posay states on their website that they don’t test their products or ingredients on animals, except when a regulatory authority requires it. In other words, La Roche-Posay’s products are tested on animals in order to sell in countries (like Mainland China) that require animal testing by law.18. maj 2018
[/quote]

La Roche Posay se dobi tudi v naših lekarnah. Najbrž da nimajo ravno celotne ponudbe, ampak jo imajo.

Tudi jaz imam njihove kreme za sončenje, sem alergik, imam težave s kožo. In LRP je res super.

Ne, to ni reklama, kajti sicer uporabljam kozmetiko drugih znamk.

Meni kombinacija: gua sha (sama doma), jade derma roller (sama doma), micro needle derma roller (sama doma), 1xtedensko maska iz kurkume in čičerikine moke, vsak dan zjutraj kokosovo olje in zvečer krema iz vrtnic (lekarna). Dosti vode.
Pri 45+ praktično nimam ene same gube.
[/quote]

edino kar res pomaga, je visenje na monu. Monklje nimajo gub, zgledajo kot mlajše sestre svojih hčera, pa tudi kaka babica se najde vmes, ki zgleda kot mlajša sestra svoje vnukinje.
Vse drugo je zapravljanje denarja in časa.

edino kar res pomaga, je visenje na monu. Monklje nimajo gub, zgledajo kot mlajše sestre svojih hčera, pa tudi kaka babica se najde vmes, ki zgleda kot mlajša sestra svoje vnukinje.
Vse drugo je zapravljanje denarja in časa.
[/quote]

Točno tako::)))))

Ni res, nikoli ne mečem vseh žensk v en koš, je pa res, da večina žensk na monu s pisanjem kaže enako podobo, kot da so kloni in mon izgleda kot zatočišče ničvrednih. Multiničnih pa tako ne moreš jemat resno, če pišete vsk post z drugim vzdevkom, s tako osebo pač ne moreš vspostavit dialoga.
[/quote]

Ti si enonično in se noben s tabo ne more pogovarjat.

Časovni stroj.
V resnici pa veliko spanja, dobrega seksa in ljubečih odnosov..

edino kar res pomaga, je visenje na monu. Monklje nimajo gub, zgledajo kot mlajše sestre svojih hčera, pa tudi kaka babica se najde vmes, ki zgleda kot mlajša sestra svoje vnukinje.
Vse drugo je zapravljanje denarja in časa.
[/quote]

In vemo tudi, kako izgledajo tiste ‘tadruge’. LOL

New Report

Close