Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj poslušajo šest letniki

kaj poslušajo šest letniki

Katere izvajalce poslušajo vaši 6 letniki?

mi gremo pa na morje in ostale viže

moja Atomic harmoni , pa Čuke pa Jan Plestenjaka . … in podobno Slovensko ….

šestletnik se piše skupaj

a to poslušajo , pa niste resni če ne morte odgovort pol raj ne pište

Posluša kar je po radiu. Svojih CDjev in kaset razen otroških pesmic in pravljic nima, ker jih niti ne rabi.
Všeč mu je pa marsikaj: Atomik Harmonik in Predin, Čuki in Slon in sadež.

Katalena, Franz Ferdinand

Čuki, atomik harmonik, Turbo angels, Jan Plestenjak, mulcem so bili zelo všeč Lordi,

Nas bodo verjetno prijavili CSD, ker do otroških ušes ne spustiva Atomik Harmonik, Kingstonov, Natalije Verboten, Turbo Angels – no, drugih podobnih niti ne poznam dobro. Poslušata otroške kasete a la Romana Kranjčan in Maček Muri, pa tisto kar midva (rock, Kreslina, Predina, Alenko Godec, Metallico, na koncertu Katalene smo bili…). Sta čisto out, kar se popularne glasbe tiče…

Upam, da bosta še dolgo.

No, če ste v našem okolišu ze za CSD ne boj, mamo direktorico v familiji, pa te bo podprla pri Romani Kranjčan in Mačku Muriju ;))

In naša triletnika z džezom, Brahmsom, Vivaldijem, Gershwinom, Norah Jones in Alešem Hadalinom, Janezom Škofom, Pink Floydi pa Kakadujem, Mačkom Murijem in tistimi zgoščenkami od Cicidoja? Madonca, a smo marsovci ali kaj? Dam gor Vivaldija, ker eden tako hoče, in se drugi stisne k meni in reče zasanjano: “Mami, lepa muzika!”

Pri nas pa Zablujena generacija, Divlje jagode-Motori, Kingstoni, zelo rada imata pa tudi I feel good (James Brown) in Edith Piaf (saj ni za verjet). Seveda pa tudi otroške, samo ne vseh, kar jih imamo. Še nisem pogruntala, zakaj so jima nekatere všeč, drugih pa niti slišati nočeta.

Tudi kaj takega pade, ja. Pri nas se še pleše zrave, na kako Labodje jezero, ker imamo baletko pri hiši.

Hura za dobro glasbo, ni važna zvrst!

No, super. Po mojem bi tudi Predin rekel kakšno dobro besedo za nas!

… zdaj sem se spomnila, da je moj zadnjič v avtu poslušal (menda) Metallico (kot vedno), tisti jezen komad “so what, so what, so what, so what, so fu..ing what”. Ta mala je izjavila, da je to dobra muzika in nato nekaj ur pela refren… kriza. Je bilo potrebnega nekaj diplomatskega prepričevanja, da je besedo na “f” spustila. Zdaj pa veselo uporablja “so what”, ko jo kaj okaramo.

Naš ima najraje Smokije (Alice) in skoraj vse komade od Bajaga. Sledijo pa ČUki, Atomic Harmonik ….
LP A:

New Report

Close