Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj še poleg med.over.net

kaj še poleg med.over.net

Zanima me katere strani še obiskujete poleg med.over.net.?

Se mi zdi, da sem že obsedena z med.over.net.

Utegnem obiskati samo med.over.net, pa še to samo Starševski čvek, včasih mogoče tudi Starši staršem.

Imam pa tudi željo po ostalem, ampak v službi ne gre, doma je tudi kaj za postoriti, če pa se že vsedem za računalnik, pa je tamala takoj zraven in zraven nje ne gre, ker mami daj to, mami jaz bi pa igrala, mami ….. Ko pa spi, pa se tudi meni že več ne da. Tko da želje so, ………….

Pa pa

če imam čas, še cajtnge pregledam, pa kolosejevo stran (da vem, kaj je novega za download :))), obvezno gledam vremensko napoved (vsak dan, gledam pa tisto na obali, he he in se jezim na mraz tukaj pri nas). Zvečer, ko nimam časa gledat TV preverim napovednik.com, da vidim, kaj vrtijo in se potolažim, da ničesar ne zamujam.
Brskam po tujih forumih v zvezi z mojimi težavami in ko začutim, da se me loteva obup, preneham za nekaj dni, da se črni oblaki razkadijo.

Zanimivo je tudi na , seveda če te zanima kuhanje.

Nič kaj dosti.

24ur.com, da preletim novice, ker TV ne gledam (če se temu sploh lahko reče novice), potem pa na Yahoo odigrat kakšen Gin ali Domine

Nataša

Poleg tega foruma grem še na nosečnost in starši in otroci. Drugače pogledam novice na 24ur ,malo po yahoju in še kaj se najde.
Če seveda imam čas srfam tam kjer me zanima.

Lp,Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

POP24 UR, mladina, hotmail, pa faklutetno stran, pa racunovodja.com….

Kar me pač v tistem trenutku zanima…

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Jaz pa virtual tourist alias VT. Popotniška stran, kjer najdeš vse in še več o
krajih po svetu iz ust ljudi,ki so bili tam. Prave izkušnje in napotki z lica mesta. Če koga zanima, lahko pogleda mojo stran.

a to je tvoja stran? Ja, potem pa VSE NAJBOLJŠE!!!!! :))))))))))))))))

Tudi od mene vse najboljše! Lp Petra

Hvala obema, pa je res moj RD danes.

Ja, pa vse najboljše za RD. Še na mnogo, mnogo let!

New Report

Close