Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kaj si finci mislijo o reakciji JJ in njegovih

Kaj si finci mislijo o reakciji JJ in njegovih

Slovenian PM is therefore convinced that slovenian oposition controls not only
finnish media, but also as it seems finnish judiciary system and police, which has
been investigating the patria case for some time. It seems like pm is convinced that
finnish governmental organs are a part of big conspiracy lead by slovenian oposition.

Well, all i can say is, that in case of failure in politics, he has a marvelous
career ahead as a science fiction writer..

Res si ne predstavljam, kako težko je živeti, če ti možgani nenehno producirajo prepričanja o zarotah, če si vedno na preži, tudi pri do včerajšnjih najboljših prijateljih. Tako hudo neznosno trpljenje človeka, ki so vsi proti njemu, ki bolj kot dela dobro, bolj se mu dogajajo zarotniške krivice.

Hudo mora biti, če je iskanje sovražnikov edino, kar res obvladaš.

Saj on je vojak po izobrazbi. In v skladu s tem je našo državo spravil na kolena pod militarno diktaturo. Pri njem gre samo zato, ali si z njim ali pa si proti njemu. Vmesne poti on ne pozna.
To, da se brani z izgovorom, da gre za zaroto, meni smrdi po hudem občutku krivde. Ups, bom raje tiho, da me ne bo tožil.
Saj veste, to je zdaj v modi.

Ni vojak, obramboslovec je. Se pravi da ni izurjen v vojskovanju, samo v teoretiziranju o vojskovanju:)

No, je pa po naravi vojak.

Dobrodošel bi bil vir citata.
Za kariero SciFi pisatelja se naj pa raje ne trudi, ker so Premiki in Okopi nekaj tako božjastno dolgočasnega, da v kakršnikoli nepolitični literaturi (taki, ki jo ljudje kupujejo iz veselja do branja, ne taki, ki si jo strankarski prijatelji podarjajo za na police) tip nima šans.

Ampak resno, tip ima po mojem paranojo.

Seveda da jo ima. Mislim, edino na tak način si jaz lahko njegovo početje razlagam, pa ne mislim samo zdaj, ampak že dolgo let.

Včasih ninej recimo pripopa link, navede vir… sedaj pa očitno niti tega ni treba več. OK. Tudi to naj bi bila demokracija.

:)))))

[url=http://tickers.families.com][img]http://tac.families.com/ezb/905782.png[/img][/url]

Del besedila odtipkaj v google in zgodi se čarovnija :))

opala… poglej ga zlomka, pa imamo vir.

Če se komu ne ljubi klikat po finskih cajtngih naj povem, da je zgoraj navedeni tekst, komentar anonimnega “finskega” bralca internetnega časopisa. Celo njegov nick se glasi “slo” (če sem prav razumel). Seveda je vsaka podobnost nicka s kratico naše države zgolj naključna. Tako kot tista izjava nekega forumaša tukaj gor:

“Saj ni važno, če je res, glavno je da se govori o tem”.

Saj ni važno kaj je res, važno je, kaj si “Finci” (celo anonimnež iz nekega foruma?) o nas mislijo.

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

Kmalu bomo v vseh časopisih. Poznani po zdrahah.

New Report

Close