Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kaj si mislite o Mahničevem vprašanju, ali je Šarec slovenske narodnosti?

Kaj si mislite o Mahničevem vprašanju, ali je Šarec slovenske narodnosti?

Je prav ironično, da po poreklu drugega sprašuje osebek, ki bi se ob pogledu v špegu moral zamisliti nad svojim.

Zakaj bi se moral pa zamisliti?!

Saj pozna tako mamo in očeta, kot teto in strica!
Sam kaj, ko so to iste osebe 😀 😀

Nič takega ni vprašal. Ne smete vse tako resno vzeti. Vem, da ste Slovenci bili dolga desetletja v Jugoslaviji, kjer ste morali tudi usta držati zaprta ampak zdaj se je pa svet odprl in se boste morali navaditi na politične besedne dvoboje in da s tem ne boste z roko kazali na sovražni govor ali podobno. Ni lepo ampak ni nič takega. Kaj vi vse rečete sebi, domačim, sosedom, nasprotnikom pa živite mirno naprej kot najboljši.

Hja, poglej ustavil bi debatiranje o tem, tudi tako, da bi rekel – ja posvojen sem, staršev ne poznam- zadeva zaključena – verjetno bi še pridobil nekaj simpatij…
[/quote]

Saj je povedal natanko to, na internetu in v TV oddaji.

Ali je ta slika računalniško obdelana ali kaj – nemogoče se mi zdi, da ima eden tako nenormalno skupaj oči, drug pa nenormalno narazen – kot bi se ju kdo izmislil.
Naj zabožjovoljo kdo reče, da v resnici ne izgledata tako, no – se morem se namreč nehati režati
[/quote]

res res. S tapravo slovensko™ genetiko je možno tudi to brez računalniške obdelave.


Naa, draga gospa in gospod pa še ranjki tovarši za zraven, ne glede na to koga ali kaj bomo volili, ne glasovali šema, bomo plačevali. Ti avtor tega posta si pa najbrž na socialnih transferjih ali pa še v plenicah, da tega ne veš.

Tudi meni se zdi, da ne najdejo nič obremenilnega o Šarcu in lansirajo pač to kar lahko. Se strinjam z Mazzinijem to, da je posvojen oziroma, da že na samem začetku ni imel lahke poti pa vendarle uspel in nekaj dosegel v svojem življenju, bi povsod jemali z veliko mero pohvale, le pri nas je to odlična priložnost za metanje polen pod noge. Vse bolj se mi dozdeva, da je resničen kandidat stranke SDS prav Pahor, njihova Tomčeva je tam samo zato, ker nekdo mora bit.
Šarec kar tako naprej, z dvignjeno glavo, za razliko od veliko slo “politikov”, tudi mahniča ali bolje rečeno primitivneža in nizkotneža, ki s takšnimi izjavami samo potrjuje iz katere stranke prihaja.


Hrvatje nas kar prehitevajo. Čeprav po večinoma sovražijo Slovence. Tudi EU ima večje koristi od Hrvatov kot od Slovencev. Da se nekdo izkoplje ne potrebuje pameti ampak ozemlje in pokončno držo. Da imaš ti pomešane ljudi ne pomeni, da si se kam izkopal lahko si se tudi zakopal in propadel.
[/quote]

Očitno nimaš veliko stika s Hrvaško. Povprečna plača, dolg, skorumpiranost na vseh ravneh … Ja, šišajo nas po levi in desni.

A Mahnič je pa uber slovenski priimek?


sam tolk – prav brihtno pa nisi – Mahnič lahko odstavi Cerarja – Cerar Mahniča ne more (niti J.J.)
s to izjavo pa si mentalno, razgledanostjo, poznavanjem države … tam kot Mahnič
[/quote]

Vsi so si poli bratci, poli sestrice, bratraci in bratranke, nitibeden ni naše gore list.
Kar koljejo in pokoljejo naj se med seboj, le ne na moj račun!

Ni mi všeč. Njegova komunikacija je pač takšnega kova. Jasni so pogoji za kandidaturo, sicer pa naj predlaga spremembo zakonodaje.


So true… https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=11082718


Logar izgleda kot njegov 5-ti nezakonski sinko. Ista pleša, oblika glave,…


Eni itak ne znajo dolgoročno razmišljat – grehi staršev se prenesejo na otroke. Ko bo pa poba kako oplodil, se bo pa kaj otroku kdaj zgodilo kaj…
Velja za kogarkoli !


Mahnić je pač uporabil foro takrat ko so za Obamo dvomili, da je rojen v Ameriki… pa so hoteli rojstni list.


;-))))))))))))))))))))) res katastrofa
[/quote]
Cvet (s)pomladi ! 😀
Šarec bi lahko dal v print na majice pa zastonj delil. 😀


“Demokracija bo plačala, ker bo hotela ustreči vsem. Reveži bodo želeli premoženje bogatih in demokracija jim ga bo dala. Mladi bodo želeli biti spoštovani kot starejši, ženske bodo hotele biti kot moški, tujci bodo hoteli staroselske pravice in demokracija jim bo to dala. Tatovi, goljufi in moči željni kriminalci bodo želeli pomembne državne funkcije, kar jim bo demokracija omogočila, in ko bodo ti demokratsko prevzeli oblast, se bo rodila hujša tiranija, kot je vladala za časa katere koli monarhije ali oligarhije.”
Erazem, 2016? Kje pa, Sokrat, v 5. stoletju pred našim štetjem! Se vam to zdi grozljivo? Ne? Preberite še enkrat!

To me sploh ne zanima. Zanima pa me Šarčeva izjava: BABA JE ŽABA, ŽABA PA ČLOVK NI!
Lahko to izreče normalen moški, ki ljubi mamo, ženo, hčer???

Šarčev lik Serpentiška je bil parodija tipičnega SDS volivca. In v glavnem SDSovci ne ločijo med igralcem, njegovim likom, parodijo in resnico. Kaj šele, da bi razumeli, da je to parodija njih.


Kako visok je tvoj IQ?
Minus 150?
Predvidevam, da si, draga “Manja111”, kar Mahnić sam. ali pa njegov firer?
Ti kaj plačajo za tole?
36 centov na post?

Podpis! 😉

Narodnost pri predsedniškem kandidatu igra zelo pomembno funkcijo pa je vseeno ali je to eksplicitno zavedeno v zakonu ali ne.
[/quote]

ČE BI TO RES DRŽALO JANEZ JANŠA NIKOLI IN RES NIKOLI NE BI PRIŠEL V PARLAMENT KAJ ŠELE DA BI BIL PREDSEDNIK VLADE.KER ON NI SLOVENEC IN NIKOLI NE BO.JE PRISELJENEC KJER SO GA POSVOJILI SAJ VEMO KDO.

ENO VPRAŠANJE.A SE JE JANEZ JANŠA IZJASNIL S KOT JE IN KDO SO RESNIČNI NJEGOVI STARŠI IN A BO POVEDAL SE RAZJASNIL KDO SO BILI V RESNICI NJEGOVI POSVOLJITELJI.NO VIDIŠ TUDI JANŠA SE NOČE RAZJASNITI AMPAK VSEENO NA SKRIVAJ DAJE UKAZE MAHNIČU DA PIŠE O TEM IN SAM ZATO KER JE NEVAREN PAHORJU IN TOMCEVI.AMPAK S TEM SE JE SAM USTRELIL V KOLENO.SRAMOTA DA SE TO DOVOLI

Tapravi so se oglasili spet, z albanskimi facami in kosovskimi doktorati.

Če je kandidiral in bil izvoljen za župana, je sigurno slovenski državljan. Ali kakšne dokaze. Bi ti moral dati v pregled svojo kri? Še noben kandidat za katerokoli politično funkcijo ni slišal podobne zahteve. Mislim, to ni 19. stoletje, to je kamena doba.

Sicer pa bi me zanimala reakcija “pametnih twitarjev” ob pogledu na rezultate svojega DNK.

res res. S tapravo slovensko™ genetiko je možno tudi to brez računalniške obdelave.
[/quote]

Za zveste oboževalce Mahija in Liskota še ena navijaška:

[img]http://www.radiokrka.com/Portals/164148_sportna_navdusenca_zan_mahnic_in_tomaz_lisec.jpg[/img]

Za zveste oboževalce Mahija in Liskota še ena navijaška:

[img]http://www.radiokrka.com/Portals/164148_sportna_navdusenca_zan_mahnic_in_tomaz_lisec.jpg[/img]
[/quote]

Te dva zgledata kot dva vesoljca.

Veš kako rečejo Hrvati :
Ako ste zaista ružni i ako ste zaista glupi i mi vam ne možemo pomoći!

Če ste nekateri tako v podnu, da ne razumete, da je to izjavljal Šarčev lik – Serpentinšek in če še tega ne veš, da je Marjan Šarec po izobrazbi igralec – ja , potem ti RES RES RES RES – ni pomoči!
Lik Serpentinška pa je našel v kakšnem starejšem sovaščanu iz rodne Šmarce.Tudi govorica Serpentinška je tipično govorica starega kmečkega Šmarčana.
Ti je zdaj kaj bolj jasno ali še vedno nič ne razumeš? Ti in tebi podobni?
Hudiča, ali si v šolo hodila takrat, ko ste še s kredo pisali na tablice?

New Report

Close