Najdi forum

Naslovnica Forum Style.Over.Net Opravljivka Kaj si mislite o Savini Atai, sedaj, ko je "odpustila" svoji materi in jo ima pri sebi na Kreti?

Kaj si mislite o Savini Atai, sedaj, ko je "odpustila" svoji materi in jo ima pri sebi na Kreti?

Čez čas pa premaknite na “opravljivka”.
Jaz mislim, da to ni o.k.
Drži se enega načela in ostani pri tem.

…verjetno je vse biznis, pac zivi od prodajanja svojega zivljenja, in seveda je po vsej kalvariji, ki jo je razkrila, bil cas, da se pobotata – spet del posla, saj je treba ohranjati pozornost, sicer te pozabijo in cekini presahnejo.

To se bo zelo slabo končalo.
Volk dlako menja..

In, kaj te žuli? Nimaš obliža?

Mislim, da ima Grčija preveč skal.

Njena stvar.Isto kot vse dotlej.

Da je to njena oz. njuna stvar.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ivica Plohl Dornik sedaj Iviliana Bellis. Tastara zgleda res ni čist diht.

Sicer ne vem nič o njej/njima, ker ne spremljam, ampak sodeč po naslovu in zgornjih komentarjih, je mama ZELO zadela z novim imenom: ime zveni kot eviliana, priimek Bellis pa diši po konfliktu (bellum je po latinsko vojna, spopad, v dativu in ablativu množine bellis).

Bolj kot spreminja, bolj – nezavedno? – prihaja bistvo na dan: Nomen est omen 🙂

Kdo je to?

Sicer ne vem nič o njej/njima, ker ne spremljam, ampak sodeč po naslovu in zgornjih komentarjih, je mama ZELO zadela z novim imenom: ime zveni kot eviliana, priimek Bellis pa diši po konfliktu (bellum je po latinsko vojna, spopad, v dativu in ablativu množine bellis).

Bolj kot spreminja, bolj – nezavedno? – prihaja bistvo na dan: Nomen est omen 🙂
[/quote]
Uf! Poglej no, pa res.
Dobro ti to vidiš.

Meni je vseeno, naj počne kar hoče, sploh pa, ker je na Kreti.

Itak da ni. Ta baba je imela po Savini sina, ki je umrl zaradi podhranjenosti in tistih njenih (njunih) vraž. Obe sta premaknjeni. S tem da S(a)vina služi keš na račun naivnežev!

Savina je nekaj časa kar dobro prodajala meglo.

Tko nekak izgleda, ko se patologija prodaja v marketing obliki. Poznam ozadje zelo dobro (nehote). Samo stran, daleč stran, dokler imate čas.

Jaz mislim, da je vedno manj ljudi, ki jih Savina sploh še zanima. Sem pa tja, kakšna obupanka.
11k sledilcev na instagramu? To ni nič. Pa kakšnih par lajkov dobi. To je to.
In ženska pri 38 letih govori o MAMICI ….
Neodraslo in otročje. Majhna punčka, ki jo njen Giorgo čuva. On se mi zdi kul.

A rabi malo reklame? Če klikerji v glavi delajo drugače, še ne pomeni, da je človek genij! To da vzameš mamico k sebi, še ne pomeni da jo imaš rad, lahko je tudi še ena reklama.

Glej, sedaj Savina rabi nekoga, da ji pomaga na Kreti pri njenem poslu. Zakaj ne bi bila to mama, ki je tukaj pri nas brezposelna.
Samo zanima me, kje je sedaj bivši duhovnik, s katerim je njena mama živela in imela z njim otroka.

Savina Atai mi deluje psihično neuravnovešena ženska!

A je soseda od Toneta Koščaka?

Ni jasno, katera je bolj premaknjena.

Jaz mislim, da se bo tip kmalu odselil. Ali pa onidve. Odvisno od koga je bivališče.

Ivica še kot samo Dornik,mlada punca iz Jesenic je bila obup…Savina je pa njena hči………….

Kdor je brez greha, naj prvi vrže kamen na druge…! Kdor sodi, je že obsojen! Kdor odpušča mu je odpuščeno! 🥰

Kdor karkoli doda ali odvzame, ne bo imel deleža v Božjem kraljestvu! Le lepe oči vidijo lepo! Le čisto srce čisto, brezpogojno ljubi! Kdor pa sodi, pa je že obsojen! Kdor pa odpušča pa mu je odpuščeno! Kaj gledaš iver v očesu svojega bližnjega? Najprej izruj svojega, potem pa boš lahko pomagal izruti iver tudi svojemu bližnjemu in ga ne boš sodil, ampak boš zanj molil…!

New Report

Close