Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj so bodili vaši otroci v dar od krstnih botrov?

Kaj so bodili vaši otroci v dar od krstnih botrov?

Hvala za odgovore

klasiko – verižica z križem

verižico s križcem in punčko – dojenčka.

svečo s prtičkom
otroško knjigo-10 božjih zapovedi
čestitko z denarjem

naš otrok od naše krstne botre ni dobil nič…nisem materialist ma sem ostala full slabo.

Od obeh botrov skupaj: verižico s križcem in eno igračo v vrednosti cca 40€.

Od obeh botrov skupaj kolo Schwinn (za malo višjo starost, tam okoli 3 leta) – s pomožnimi koleščki, košarico in cofki na balanci,roza barve, torej z vsem, kar mora bicikel za punčke met. 😉

Kolo.

o to je pa grdo, lahko bi vsaj kakšno malenkost dala

Naš mali je dobil avto poganjalec, krstno svečo in srebrnik in takšnega malega angelčka varuha na oblačku .

Jaz sem kot botrca kupila svečo z prtičkom, stolček za hranjenje in torto.

Moj je dobil verižico s križkom – pa bogvedi, kje je zdaj! Tko da – če so starši bolj revni, kakšno praktično darilo, drugače se pa s starši pomenite.

Jaz zlata nisem hotela, ampak je dečva vseeno dobila zlate uhančke (sicer jih še ne nosi, bodo bolj za spomin), hojico (naša želja), od botrčka pa tricikel in usnjen bel album. Fant je dobil babyphone in enega metuljčka za na posteljico našraufat, od botra pa prav tako album in ležalnik, pa še denar. Krstno svečo in prtiček sva v obeh primerih kupila sama, da sta pri obeh otrocih podobni in ne preveč čičkasti.

Js bom prihodnji mesec botrica že četrtič, kupila bom obleko, svečo, prt in voziček Qinny cca 350 EUR.

New Report

Close