Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KAj ste imele v prvi nosečnosti?

KAj ste imele v prvi nosečnosti?

Imela sva službo, jaz sem šele začela (pripravništvo-no po končani porodniški bom nadaljevala), avto in stanovanje na veeelik kredit(slučajno so se stvari razpletle tako da se je vse poklapalo). Imam se za veliko SREČNICO. No pa naj povem da bi z mojim dragim imela otročka, tudi če bi ne imela svojega stanovanja , bi bila pač podnajemnika saj sva dolgo bila, pa tudi če bi jaz bila brez službe, saj ko sem zanosila ,sem bila še brez službe.
No ne pravim, hvala bogu da je tako, hočem le reči, da se mi zdi da danes vse preveč ljudi čaka na to, da bodo”razmere zadosti ugodne”, da bodo potem imeli otroka in marsikomu se potem zgodi da ima le enega otroka, ali pa da ga sploh nikoli nima, bodisi ker pride do problemov pri zanositvi ali pa razmere niko niso zadosti ugodne in v bistvu iz dosti sebičnih razlogiov ostanejo sami.

Stanovanje – najemniško, avto- dva manjša (vsak svojega, uporabljala sva le njegovega), službo-oba, poročena pa še nisva bila.

[url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/u506550.png[/img][/url] [url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/p506563.png[/img][/url]

Imela sem: moža:), službo, avto, stanovanje in veeeelik trebuh:). Za bebija sem pa kupovala več ali manj vse v zadnjih dveh mesecih, rodila sem pa 3 tedne prej. V bistvu sva se kar dobro pripravila, edino stanovanje še ni 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zrihtano; ampak bo, počas.
Za nosečnost in zdaj 8 mes sinka mi ni res nikoli, nikoli žal. Je tak cuker, si nisem predstavljala da bo tako luštno. Edino kar bi rada nazaj, je vsaj 8 prespanih ur v kosu:).

Midva sva imela stanovanje ( pritličje hiše pri njegovih starših ),vendar vse surovo-kar nekaj milijončkov sva vložila vanj.Poročena nisva bila ( zdaj sva ).Bodoči očka je,ko sem bila v 5.mesecu,izgubil službo ( jaz jo imam za nedoločen čas;imela sem jo že takrat ).Imela sva ( in še vedno imava ista ) 2 stara in majhna avtomobilčka ter seveda- puf!

Ja,spet bi se odločila za našo smejko,tudi pod slabšimi pogoji.

Pozdravček!

Že pred nosečnostjo sva bila poročena, imela oba službe za nedoločen čas, vsak svoj avto in svoje stanovanje ( pa še eno v najemu). In tako je še danes, z enim malim pikcem več! Lepo se imejte!

Ko sem zanosila: garsonjero, jaz plačan študij iz dela, on službo 150 km proč (tam je tudi živel);čez vikende sem se vozila k njemu z edinim avtomobilom – jugotom; nekje na polovici nosečnosti sva začela urejati stanovanje v kraju njegovega službovanja, mesec dni pred porodom pa je dobil službo v skoraj domačem kraju, kupila sva 3-sobno stanovanje in nov star avto in bili smo v 9ih nebesih.
To je bilo pred 14imi leti, vmes smo pridelali še enega otroka, se še selili in se nam še dogaja…pozdravček

Sva imela srečo in tako vse urejeno -oba službi za nedoločen čas, bila poročena eno leto in prav toliko časa v svojem stanovanju, tik pred rojstvom pa sva morala najinega dobrega starega spačka zamenjati za sicer tudi star, a vseeno malce bolj zanesljiv avto.

Avto, službo jaz in to za določen čas. That’s it.

Lp A

Midva greva od zadaj naprej po tistem – najprej štalca pol pa kravca.
Oba sva absolventa (on zdaj finišira diplomo, pol sem pa jaz na vrsti),podnajemnika, delava kot študenta, avto imamo relativno nov a majhen in 6m malo račko katere ne dava in bi se še enkrat odločila enako.

LP

nič skupnega nisva imela … on dobro službo, avto, 2 štuka v hiši staršev .. jaz s.p., živela pri starših, avto …

dva meseca pred porodom sva si zrihtala pri njem stanovanje … še dans smo tukaj ..

B.

Imela dve sobici pri njemu doma, oba delal preko študentskega servisa – redno.

Danes ima mali dve leti, dobro leto smo v najemniškem stanovanju. Mož zaposlen za nedoločen čas, jaz pa sem se zaposlila ta mesec, prej sem bila doma z otrokom.

Spremenila ne bi nič, ker mi je otrok v življenje prinesel toliko, da se po mojem sploh še ne zavedam. Če bi že šla v kake spremembe, bi se odselila že v času nosečnosti – na svoje. No, ampak zdaj nam je itak lepo.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Ha, ha … jaz sem vedno govorila, najprej, faks, služba stanovanje, potem pa otrok. No, pa se je obrnilo. Najprej je bil otrok, potem ena diploma, potem poroka, potem stanovanje, potem služba, edino še en greh mi je ostal: druga diploma. A bo že:)))
ker vidim, kakšne katastrofe se sedaj dogajajo pri kolegicah, ki imajo vse razen otroka, bi se odločila enako.
Aja, ko sem rodila sva imela še katrco, no pa potem kmalu zamenjala za karavana.

Lp, Jasna

Avto? Daj no, sem še izpit delala.
Stanovanje? Ah, dokler je šlo, sva plačevala najemnino.
Službo? Joj, gimnazijka, še matura pred mano.

Kaj bi spremenila? Iz tistega malega stanovanjca se ne bi preselila, ko je zagustilo. Vse drugo pa ne zamenjam z nikomur 🙂

imela sem super moža, službo, in veliko dobre volje…

New Report

Close