Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj vam daje upanje?

Kaj vam daje upanje?

Ali vam sploh kaj daje upanje na boljše?! Meni ne. Nič. Podn vse.

Neverstvo te jebe. Vrn se Bogu.

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 27.04.2024 ob 03:53

Neverstvo te jebe. Vrn se Bogu.

Spizdi dripec s takimi.

Udri brigu na veselje 😊

😂

O bed…

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 27.04.2024 ob 03:56

😂

O bed…

Zakaj si ti mali glupi klošar, če si veren in z bogom?😆

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1396, 27.04.2024 ob 03:59

Zakaj si ti mali glupi klošar, če si veren in z bogom?😆

Hvaljen neka je Allah.

A mi ni fajn Bog dal? A me ni počastil? Bezbroj blagodati.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ta33t, 27.04.2024 ob 03:39

Ali vam sploh kaj daje upanje na boljše?! Meni ne. Nič. Podn vse.

Živi vsak dan posebej. Saj ne rabiš nekaj posebnega. Vse je lahko dobro, od spanja, vse do tistega kar pa le rada počneš.

Umsko prizadetemu šiptarju Božotu vera in bog pomagata, da je bil po prevzgojnih zavodih, je nepismen socialkar in zavožena zguba, ki ni sposoben živet brez da ga mama rihta in preživlja. Vse to je dosegel ob pomoči boga.

Dečko, samo pozitivno naprej 🤠

Vsekakor zmaga SDS na volitvah. Vsekakor poraz Rusije. Vsekakor izgon migrantov …..Vsekakor zmaga Boga nad Satanom…..

Dejstvo da sem živ zadošča za vsa upanja – kolikor jih potrebujem.

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 27.04.2024 ob 06:13

Vsekakor zmaga SDS na volitvah. Vsekakor poraz Rusije. Vsekakor izgon migrantov …..Vsekakor zmaga Boga nad Satanom…..

No, zmaga SDS bi bil razlog za brezup.
Na srečo se to ne bo zgodilo.

Trenutno nimam nobenega upanja. Bolje biti brez želja in pričakovanj, te vsaj noben ne uspe prizadet. Upam samo za zdravje da bo dobro.

 

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 27.04.2024 ob 10:18

Dejstvo da sem živ zadošča za vsa upanja – kolikor jih potrebujem.

Tako.

Odpreš zjutraj oči in si rečeš, to je to. Zbudil sem se, živ sem. Gremo dalje, novim zmagam naproti. Dokler diham, ni predaje. Vsak dan je nova priložnost in novo upanje..

Spel se v Slavonijo na počitnice dej

Pogled na mojega sina. Pa da mi še pride, ko si jo zdrkam. Zdrkam si jo pa vsak večer, da lažje zaspim.

ja, ta -Veseli oče- vsekakor zmaga dobrega nad zlim, samo do tja je še kar nekaj zadev , ki bodo , šokirala, premetavala svet tak ali drugač in ja, se bo potrebno znat prav odločit za katero stran bo vsak posameznik ali za boga ali za satana, ki bo zakrinkano vabil na lažje poti…

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 27.04.2024 ob 13:01

Pogled na mojega sina. Pa da mi še pride, ko si jo zdrkam. Zdrkam si jo pa vsak večer, da lažje zaspim.

Eto, eden spet nagaja. Bolnik blesavi.

New Report

Close