Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj vam govorijo bivši, ko bi radi nazaj?

Kaj vam govorijo bivši, ko bi radi nazaj?

ehh, ti preveč dobesedno vse vzameš, kakor te čitam. To se reče v žargonu, valjda ne moreš človeka s katerim si bil intimen kar odvržti oz. pozabiti. Bistvo življenja je uživanje in takrat, ko sta dva skup morta skup uživat, ko se stvari več ne poklopijo, pač gresta počas narazen s stilom, seveda. Prebrala si, predvidevam uvoden post od avtorice, ki je opisala svoje konce s tipi z jezo in zamerami. No in tukaj je keč, ki ga počnejo nezrele osebe. Od partnerke s katero si bil intimen se pravi moški razide po moško, če se. da s trdo curo, hehe, da ostane parnerici v dobrem spominu, ali bolje povedano gentelmensko z objemom in ji zaželi, vse najboljše v življenju za naprej. Pol oz. kasnej naj jo pusti na miru, pa makar več nikoli ne kresne nobene ženske več, do konca svojga življenja, no in to je možatost in dokaz karakterja, ne pa, da jo kliče in ji joka, kako lepo mu je bilo z njo, buče….. ali po domače papki od tipov.
Pa nč ne rečem, mogoče, če se bi tepel, (kaj ti jst vem kakšni fajterji so kar se pesti tiče, imam namreč primer kolega, ki je na igrišču zverina, pri pi-čki pa kot pičkica, da kar težko poslušam, preko vsega česa gre pri njegovi sqwo) s kakšnim od njenih tipov, jst ne bi imel za burek ampak moj filnig moškega karakterja proti njegovemu bi imel za ene par burekov napram njihovem filingu moškega karakterja oz. ponosa.
Vidš, če tip tako razmišlja kot jst ni baraba, večja baraba je tist, ki bejbo kliče po ločitvi nazaj (to so za mene nestabilni ljudje oz psihično labavi) in ji joka, kako mu je bilo lepo z njo, hehe. Tisto pa, da tip tupatam preko grede skoči je samo del rekreacije in popestritve v življenja in ne barabija.[/quote]

Jaz sem se z bivšim ljubimcem, ni bil moj resni partner skregala, tisti ženskar o katerem sem pisala. Razšla sem se z njim z jezo in zamero, ker takšna pač sem.Nisem tip ženske, ki bi se mu prilizovala in moledovala, naj mi oprosti. Ko se mi nekdo enkrat zameri, ni več poti nazaj. On me je vmes še nekajkrat kontaktiral, samo da bi me za seks dobil. Na živce mu grem, za seks bi bila pa dobra, zanimivo. Seveda sem ga zavrnila, ne rabim tega. Tipček mi je rekel celo, da je bil čustveno povezan z mano v seksu, samo da bi me spet zvabil v posteljo. Pa sem ga tudi ignorirala in nekam poslala,. Sigurno ima že kakšno drugo porivačko zraven svoje punce , ki nič ne ve o tem. ;)[/quote]O temu tvojemu ljubimcu poslušamo v vsaki temi.Samo ne vemo še kako mu je ime in preimek.

Jaz sem se z bivšim ljubimcem, ni bil moj resni partner skregala, tisti ženskar o katerem sem pisala. Razšla sem se z njim z jezo in zamero, ker takšna pač sem.Nisem tip ženske, ki bi se mu prilizovala in moledovala, naj mi oprosti. Ko se mi nekdo enkrat zameri, ni več poti nazaj. On me je vmes še nekajkrat kontaktiral, samo da bi me za seks dobil. Na živce mu grem, za seks bi bila pa dobra, zanimivo. Seveda sem ga zavrnila, ne rabim tega. Tipček mi je rekel celo, da je bil čustveno povezan z mano v seksu, samo da bi me spet zvabil v posteljo. Pa sem ga tudi ignorirala in nekam poslala,. Sigurno ima že kakšno drugo porivačko zraven svoje punce , ki nič ne ve o tem. ;)[/quote]O temu tvojemu ljubimcu poslušamo v vsaki temi.Samo ne vemo še kako mu je ime in preimek.[/quote]

Najboljše, da še to napišem, da bo cela Slovenija vedela, kakšen je v resnici. Sploh če on to bere, ga bo sploh kap. 🙂

O temu tvojemu ljubimcu poslušamo v vsaki temi.Samo ne vemo še kako mu je ime in preimek.[/quote]

Najboljše, da še to napišem, da bo cela Slovenija vedela, kakšen je v resnici. Sploh če on to bere, ga bo sploh kap. :)[/quote]
Glede na to, da ga omenjaš v vsaki temi, si očitno obsedena z njim, ker ima človek svoje življenje za razliko od tebe.Človek te je imel zato, da se sprazni in nič drugega.In ti ne moreš preboleti, da si bila njegova k.u.r.b.a in nič drugega.

Najboljše, da še to napišem, da bo cela Slovenija vedela, kakšen je v resnici. Sploh če on to bere, ga bo sploh kap. :)[/quote]
Glede na to, da ga omenjaš v vsaki temi, si očitno obsedena z njim, ker ima človek svoje življenje za razliko od tebe.Človek te je imel zato, da se sprazni in nič drugega.In ti ne moreš preboleti, da si bila njegova k.u.r.b.a in nič drugega.[/quote]

Za razliko od mene ima življenje, ko z vsemi manipulira in se laže, celo lastni punci in jo vara. 😉
To je zate bolj pošteno? Jaz vsaj nikogar ne varam, pa nisem v vezi zaradi koristi, kot je on. Poleg tega sem ga jaz skenslala, ne on mene. 😉 Če sem jaz kurba, kaj je šele on? Kurbirček s popolno fasado prijaznega in zvestega fanta? 😉


Glede na to, da ga omenjaš v vsaki temi, si očitno obsedena z njim, ker ima človek svoje življenje za razliko od tebe.Človek te je imel zato, da se sprazni in nič drugega.In ti ne moreš preboleti, da si bila njegova k.u.r.b.a in nič drugega.[/quote]

Za razliko od mene ima življenje, ko z vsemi manipulira in se laže, celo lastni punci in jo vara. 😉
To je zate bolj pošteno? Jaz vsaj nikogar ne varam, pa nisem v vezi zaradi koristi, kot je on. Poleg tega sem ga jaz skenslala, ne on mene. 😉 Če sem jaz ******, kaj je šele on? Kurbirček s popolno fasado prijaznega in zvestega fanta? ;)[/quote]Pa kaj to tebe briga ali je on zvesti fant ali ni?On ni bil tvoj fant ampak tvoj j.e.b.a.č.Človek te je jahal dokler je šlo in to je to.Problem je pa, ker se ti z tem ne moreš sprijazniti, zato ga pa v vsaki temi omenjaš.

Za razliko od mene ima življenje, ko z vsemi manipulira in se laže, celo lastni punci in jo vara. 😉
To je zate bolj pošteno? Jaz vsaj nikogar ne varam, pa nisem v vezi zaradi koristi, kot je on. Poleg tega sem ga jaz skenslala, ne on mene. 😉 Če sem jaz ******, kaj je šele on? Kurbirček s popolno fasado prijaznega in zvestega fanta? ;)[/quote]Pa kaj to tebe briga ali je on zvesti fant ali ni?On ni bil tvoj fant ampak tvoj j.e.b.a.č.Človek te je jahal dokler je šlo in to je to.Problem je pa, ker se ti z tem ne moreš sprijazniti, zato ga pa v vsaki temi omenjaš.[/quote]

On ni fant, on je po uporabi odvrži, kot kondom. Pa tudi j.e.b.a.č. ni bil kaj prida. 😉 Takšnega moškega ne bi nikoli imela za resnega partnerja, po mojem te še prevara še z lastno sestro. Ker ga more vtakniti v vsako luknjo. 😉

Pa kaj to tebe briga ali je on zvesti fant ali ni?On ni bil tvoj fant ampak tvoj j.e.b.a.č.Človek te je jahal dokler je šlo in to je to.Problem je pa, ker se ti z tem ne moreš sprijazniti, zato ga pa v vsaki temi omenjaš.[/quote]

On ni fant, on je po uporabi odvrži, kot kondom. Pa tudi j.e.b.a.č. ni bil kaj prida. 😉 Takšnega moškega ne bi nikoli imela za resnega partnerja, po mojem te še prevara še z lastno sestro. Ker ga more vtakniti v vsako luknjo. ;)[/quote]Očitno je bil dober j.e.b.a.č, ker si toliko obsedena z njim. Ženski, ki ji je vseno za bivšega j.e.b.a.č.a, ga ne omenja, tebi je pa on obsesija.Cajt je kahla, da si najdeš enega porivača, da te obdeluje, da pozabiš nekaj, kar nikoli ni bilo tvoje.

On ni fant, on je po uporabi odvrži, kot kondom. Pa tudi j.e.b.a.č. ni bil kaj prida. 😉 Takšnega moškega ne bi nikoli imela za resnega partnerja, po mojem te še prevara še z lastno sestro. Ker ga more vtakniti v vsako luknjo. ;)[/quote]Očitno je bil dober j.e.b.a.č, ker si toliko obsedena z njim. Ženski, ki ji je vseno za bivšega j.e.b.a.č.a, ga ne omenja, tebi je pa on obsesija. Cajt je kahla, da si najdeš enega porivača, da te obdeluje, da pozabiš nekaj, kar nikoli ni bilo tvoje.[/quote]

Nisem rekla, da je bil moj, saj ni moja lastnina! Hvala lepa za takšnega babjeka! Ne rabim porivača, jaz hočem resnega partnerja, ki me bo ljubil in spoštoval in razvajal, ne pa me imel samo za seks. 😉

Očitno je bil dober j.e.b.a.č, ker si toliko obsedena z njim. Ženski, ki ji je vseno za bivšega j.e.b.a.č.a, ga ne omenja, tebi je pa on obsesija. Cajt je kahla, da si najdeš enega porivača, da te obdeluje, da pozabiš nekaj, kar nikoli ni bilo tvoje.[/quote]

Nisem rekla, da je bil moj, saj ni moja lastnina! Hvala lepa za takšnega babjeka! Ne rabim porivača, jaz hočem resnega partnerja, ki me bo ljubil in spoštoval in razvajal, ne pa me imel samo za seks. ;)[/quote]Doma za računalnikom ne boš našla resnega fanta.Pa tudi mlada nisi več.Veš kako poje Severina:”lete mi lete tridesete”.

Nisem rekla, da je bil moj, saj ni moja lastnina! Hvala lepa za takšnega babjeka! Ne rabim porivača, jaz hočem resnega partnerja, ki me bo ljubil in spoštoval in razvajal, ne pa me imel samo za seks. ;)[/quote]Doma za računalnikom ne boš našla resnega fanta.Pa tudi mlada nisi več.Veš kako poje Severina:”lete mi lete tridesete”.[/quote]

Za svoja leta super izgledam, tudi postavo imam fenomenalno. Izgledam, kot 20 letnica. 😉

Doma za računalnikom ne boš našla resnega fanta.Pa tudi mlada nisi več.Veš kako poje Severina:”lete mi lete tridesete”.[/quote]

Za svoja leta super izgledam, tudi postavo imam fenomenalno. Izgledam, kot 20 letnica. ;)[/quote]Emšo je emšo, ti se pa kar tolaži.Tisti moški in tiste ženske, ki so neka premija so do 30 leta že zasedeni.

Za svoja leta super izgledam, tudi postavo imam fenomenalno. Izgledam, kot 20 letnica. ;)[/quote]Emšo je emšo, ti se pa kar tolaži.Tisti moški in tiste ženske, ki so neka premija so do 30 leta že zasedeni.[/quote]

Se pravi, da so mi vse ženske s srednjo šolo speljale vse poštene moške, medtem ko sem še študirala? In sedaj zame ni nič več ostalo, oziroma samo luzerji, ki bi se nate nalimali zaradi denarja ali kakšnih drugih koristi?

Emšo je emšo, ti se pa kar tolaži.Tisti moški in tiste ženske, ki so neka premija so do 30 leta že zasedeni.[/quote]

Se pravi, da so mi vse ženske s srednjo šolo speljale vse poštene moške, medtem ko sem še študirala? In sedaj zame ni nič več ostalo, oziroma samo luzerji, ki bi se nate nalimali zaradi denarja ali kakšnih drugih koristi?[/quote]Finančne koristi od tebe ne bi imel nobeden, ker tudi zase nimaš.Tvoj študij nima nobene veze, zakaj si ti v teh letih samska.Kar se pa tiče “luzerjov” ali “luzerk” se pa prej ali slej najdejo.Vsaka ptica svoje jato najde.

Se pravi, da so mi vse ženske s srednjo šolo speljale vse poštene moške, medtem ko sem še študirala? In sedaj zame ni nič več ostalo, oziroma samo luzerji, ki bi se nate nalimali zaradi denarja ali kakšnih drugih koristi?[/quote]Finančne koristi od tebe ne bi imel nobeden, ker tudi zase nimaš.Tvoj študij nima nobene veze, zakaj si ti v teh letih samska.Kar se pa tiče “luzerjov” ali “luzerk” se pa prej ali slej najdejo.Vsaka ptica svoje jato najde.[/quote]

Finančne korsti res ne bi mogli imeti, ker še zase nimam. Bi pa zaradi kakšne druge koristi, zaradi kuhanja. 😉

Finančne koristi od tebe ne bi imel nobeden, ker tudi zase nimaš.Tvoj študij nima nobene veze, zakaj si ti v teh letih samska.Kar se pa tiče “luzerjov” ali “luzerk” se pa prej ali slej najdejo.Vsaka ptica svoje jato najde.[/quote]

Finančne korsti res ne bi mogli imeti, ker še zase nimam. Bi pa zaradi kakšne druge koristi, zaradi kuhanja. ;)[/quote]Brez zamere ampak ti boš morala temeljito spremeniti svoje razmišljanje, če boš kdaj želela imeti resnega moškega.Ker z takim tvojim razmišljanjem o moških, boš ostala sama celo življenje.

Finančne korsti res ne bi mogli imeti, ker še zase nimam. Bi pa zaradi kakšne druge koristi, zaradi kuhanja. ;)[/quote]Brez zamere ampak ti boš morala temeljito spremeniti svoje razmišljanje, če boš kdaj želela imeti resnega moškega.Ker z takim tvojim razmišljanjem o moških, boš ostala sama celo življenje.[/quote]

Hm, ja najboljše, da potem bodočega partnerja manipuliram in varam, kot moj bivši ljubimec svojo punco. Vsaj samska ne bom ostala. 😉

Brez zamere ampak ti boš morala temeljito spremeniti svoje razmišljanje, če boš kdaj želela imeti resnega moškega.Ker z takim tvojim razmišljanjem o moških, boš ostala sama celo življenje.[/quote]

Hm, ja najboljše, da potem bodočega partnerja manipuliram in varam, kot moj bivši ljubimec svojo punco. Vsaj samska ne bom ostala. ;)[/quote]Evo spet omenjaš tega ljubimca.Dokler ne boš razčistila sama z sabo o nekaterih stvareh iz tvoje preteklosti ne bo iz tebe nič.In dokler se boš sama sebi smilila in gledala kako drugi živijo, ne pa sebe iz tebe ne bo nič.Leta grejo, da ne boš potem nekoga drugega krivila zakaj si ostala samska.Mi moški hitro dojamemo, ko je ženska zafustrirana in od take ženske hitro pobegnemo.

Hm, ja najboljše, da potem bodočega partnerja manipuliram in varam, kot moj bivši ljubimec svojo punco. Vsaj samska ne bom ostala. ;)[/quote]Evo spet omenjaš tega ljubimca.Dokler ne boš razčistila sama z sabo o nekaterih stvareh iz tvoje preteklosti ne bo iz tebe nič.In dokler se boš sama sebi smilila in gledala kako drugi živijo, ne pa sebe iz tebe ne bo nič.Leta grejo, da ne boš potem nekoga drugega krivila zakaj si ostala samska.Mi moški hitro dojamemo, ko je ženska zafustrirana in od take ženske hitro pobegnemo.[/quote]

Ja še prej tako žensko izkoristite za seks, ker za resno vezo itak ni po vaših kriterijih. Rajši imate takšne, ki vam samo kimajo in so tiho ali pa z vami manipulirajo. 😉


To ti misliš, da jokajo za bivšimi partnerkami. Radi bi samo še kako poseksali, (poleg svoje), bivše bodo še najprej dale, pa je to najboljši način, da načrt uspe.

Hm, ja najboljše, da potem bodočega partnerja manipuliram in varam, kot moj bivši ljubimec svojo punco. Vsaj samska ne bom ostala. ;)[/quote]Evo spet omenjaš tega ljubimca.Dokler ne boš razčistila sama z sabo o nekaterih stvareh iz tvoje preteklosti ne bo iz tebe nič.In dokler se boš sama sebi smilila in gledala kako drugi živijo, ne pa sebe iz tebe ne bo nič.Leta grejo, da ne boš potem nekoga drugega krivila zakaj si ostala samska.Mi moški hitro dojamemo, ko je ženska zafustrirana in od take ženske hitro pobegnemo.[/quote]

Ja še prej tako žensko izkoristite za seks, ker za resno vezo itak ni po vaših kriterijih. Rajši imate takšne, ki vam samo kimajo in so tiho ali pa z vami manipulirajo. 😉 Še plodna leta mi bodo šla v maloro, ker trenutno nimam službe. Tako, da ja super. 😉

Kahlo22
Mene pa neki zanima pri tebi, glede, da mi je pri tvojem niku asociacija Frida, kot nekomu recimo pri mojem špinača, hehe, čeprav je nimam rad.
Pa recimo, da si si dala nik, ki mu fali ime Frida. Ali tebe bolj pali Frida Kahlo s sliko zlomljene hrbtenice al Frida o kateri pojejo Psihomodo pop, v smislu, pod nama su pucali kreveti… čist resno. Pišeš, da dobro zgeldaš in si izobražena, po moji logiki bi bila pol bolj tista Frida o kateri pojejo Psihomodi, hehe, ker slikarka ni bla glih neki lepa, hehe.
Drugač pa, če verjameš al ne, ti želim, da si najdeš dobro partijo od tipa. Aja, pa ta, o katerem vedno piseš, a ti je bil to edini partner oz. jeb ač, ker za dober občutek v praksi kar se tipov tiče je eden premalo, hehe.

Bil je edini od porivačev. Resne tipe sem imela pred njim. Nick sem si dala po mehiški slikarki Fridi Kahlo, ker je moja vzornica. Tega komada od Psihomodo pop ne poznam. 😉

@Popay: Drugače sem bila za pusta enkrat našemljena v Frido Kahlo. 😉

Evo spet omenjaš tega ljubimca.Dokler ne boš razčistila sama z sabo o nekaterih stvareh iz tvoje preteklosti ne bo iz tebe nič.In dokler se boš sama sebi smilila in gledala kako drugi živijo, ne pa sebe iz tebe ne bo nič.Leta grejo, da ne boš potem nekoga drugega krivila zakaj si ostala samska.Mi moški hitro dojamemo, ko je ženska zafustrirana in od take ženske hitro pobegnemo.[/quote]

Ja še prej tako žensko izkoristite za seks, ker za resno vezo itak ni po vaših kriterijih. Rajši imate takšne, ki vam samo kimajo in so tiho ali pa z vami manipulirajo. 😉 Še plodna leta mi bodo šla v maloro, ker trenutno nimam službe. Tako, da ja super. ;)[/quote]Bo treba malo spustiti kriterije in se postaviti na realna tla, pa boš mogoče imela srečo. Z takim razmišljanjem in z takimi “željami” kakšen bi moral biti tvoj potencijalni partner, pa ne boš daleč prišla.Razen tega, da boš zapravila življenje v svojih sanjah.


Ne vem, kaj točnoi pričakuješ od odgovorov, ampak a ni logično, da če nekdo pride jokat za teboj, da bo izpostavil neke tvoje pozitivne lastnosti oziroma svoje pozitivne izkušnje s teboj?
Valjda ne bo rekel, bil sem že z boljšimi od tebe, ampak s teboj bi še bil malo… 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close