Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj vam govorijo bivši, ko bi radi nazaj?

Kaj vam govorijo bivši, ko bi radi nazaj?

Kahlo22 iz Kje si? In koliko je bil star ta tvoj ljubimec?


Kaj pa to tebe briga?

Kahlo22.
No, komad Frida od Psihomodo pop si pa le zavrti. Zdi se mi neverejtno, da ga nisi še slišala, glede na to, da piseš, kako si razgledana, pol si zavrt pa še…… Ja volim samo sebe tud od njih. Če boš razumela tekst boš v prvem komadu spoznala sebe in ljubimca o katerem toliko piseš in, ki te je tako nategoval, v drugem pa samo ljubimca, hehe.

Popajče, daj osreči nas že enkrat s svojo sliko, no, da vidimo, kaj pomeni cvet od lepote, hehe.

Se ne bi mogla bolj strinjati s tabo in mi je zelo škoda, ker so moški postali takšne mamine maze, kot jim praviš. Prav brezjajčni so 🙁 In glede na to, da sem mlajša generacija, sem ravno v tem zosu noter, ker preprosto ne morem možatega moškega najti, a takšni, 10+ starejši od mene, me sploh ne privlačijo. Včasih mi je žal, da se nisem rodila vsaj 50 let prej.

Sebe zraven prištej kralj med šusi. Ne bodi skromen :).

Za razliko od tebe, ustavim jamranje že takoj na začetku in se ne ubadam več s tem. Nimam potrebe. Od večine še kontaktov več nimam. Ne nabiram trofej. A niso bivši z razlogom? Torej?

Ko je konec, je konec, se ne lazi več eden za drugim. Tudi takih izkušenj nimam, ne poznam takih tipov, ki bi jokali za bivšimi.
Mogoče je pa to še eno sredstvo za bildanje užaljenega ega – češ, ne more brez mene, še kar me prosi….?

Popajče, daj osreči nas že enkrat s svojo sliko, no, da vidimo, kaj pomeni cvet od lepote, hehe.[/quote]

oliva s piko….
ma, sicer rad izpolnjujem želje ženskam ampak tukej se zatakne. Misliš, da bi ta forum imel tak čar, če bi vsak nalimal svojo sliko ob svojem imenu!? Nekdo nekoga ne bi bral že zato, ker ga bi slika odbijala. Predstavljej si pa, kako zgleda tip okoli pol stoletja z deset kil preveč, hehe. Jst vse kar pišem, pišem iz preteklosti in svojih doživetij v različnih življenskih obdobjih, pa mogoče, ko kdo bere, izpade oz. si misli, da se mi to kar pišem dogaja v sedanjosti, malo morgen.
Ta forum mi je odličen poligon, da obujam svoje spomine in se posmuhujem tistemu, ko vidim kakšne probleme imajo ljudje z zelo preprostimi stvarmi v življenju, izmišljene ali resnične, hehe. Tam kjer vidim res težke zadeve v smislu samomorov, ne dajem komentarjev. Psiha nekaterih mi je čista komedija, zato s takim veseljem sem uletavam, posebej zdej, ko imam poškodbo kolena in se ne morem več tako gonit na športu,…….se moram šparat zaradi dela, da ne grem v bolniško. Drugač pa, iskreno, dvomim, da se bi zdej popalila kakšna bejba za mene, ja pa fora v tem, da tiste, ki me poznajo, heh, čutim nek rešpekt od njih do mene, saj vedno zelo pozorno poslušajo kaj govorim, hehe, tako, da ,.. jebat ga, sem še vedno malo carja, pač moj filing.
Amapk ok.,, ker si glih oliva. recimo, da sem bil v najstniških letih podobenn John Travolti, hehe, samo to je bilo zato, ker sem imel punco, ki je bila pa res podobna podobna “Olivi.”-ji Newton John, hehe. Res. res, so nam rekli, ej vidva sta pa, ko tista dva iz tega filma, hehe, sm jebat ga, nisem jo nategnil, ker pri njej sem pa zmrznil, tako mislim, da bi tud pri tebi, hehe.
Aja pa še to, ko že o slikah.
Dosti kritik sem prebral o Desiretisu al kaj je že ampak kdo je večji đek na tem forumo kot je on. Edino on ima svojo sliko gor ime in priimek, pove kaj dela in kdo je in možakarju je treba kapo dol dat zaradi tega. No in on je enkrat doživel ogromno kritik, kar pomeni, da človek, ki se preveč odkrije pred javnostjo izpade bedak, je tako. Za to jst recimo nimam muda(jajc) in me ni sram priznat in se mi še regsitrirat ne da.. PA še nekaj, prvo sem mislil, da bi pisal pod nikom .. Nategnem te nežno,…. samo sem rekel, da bo vseeno zgledalo preveč neresno za ta forum, pa sem se spomnil pokojnega starjšega soigralca Popaja (ne zato, ker mi bi bila risanka všeč) in pišem stalno pod tem nikom.

Popajče, daj osreči nas že enkrat s svojo sliko, no, da vidimo, kaj pomeni cvet od lepote, hehe.[/quote]

oliva s piko….
ma, sicer rad izpolnjujem želje ženskam ampak tukej se zatakne. Misliš, da bi ta forum imel tak čar, če bi vsak nalimal svojo sliko ob svojem imenu!? Nekdo nekoga ne bi bral že zato, ker ga bi slika odbijala. Predstavljej si pa, kako zgleda tip okoli pol stoletja z deset kil preveč, hehe. Jst vse kar pišem, pišem iz preteklosti in svojih doživetij v različnih življenskih obdobjih, pa mogoče, ko kdo bere, izpade oz. si misli, da se mi to kar pišem dogaja v sedanjosti, malo morgen.
Ta forum mi je odličen poligon, da obujam svoje spomine in se posmuhujem tistemu, ko vidim kakšne probleme imajo ljudje z zelo preprostimi stvarmi v življenju, izmišljene ali resnične, hehe. Tam kjer vidim res težke zadeve v smislu samomorov, ne dajem komentarjev. Psiha nekaterih mi je čista komedija, zato s takim veseljem sem uletavam, posebej zdej, ko imam poškodbo kolena in se ne morem več tako gonit na športu,…….se moram šparat zaradi dela, da ne grem v bolniško. Drugač pa, iskreno, dvomim, da se bi zdej popalila kakšna bejba za mene, ja pa fora v tem, da tiste, ki me poznajo, heh, čutim nek rešpekt od njih do mene, saj vedno zelo pozorno poslušajo kaj govorim, hehe, tako, da ,.. jebat ga, sem še vedno malo carja, pač moj filing.
Amapk ok.,, ker si glih oliva. recimo, da sem bil v najstniških letih podobenn John Travolti, hehe, samo to je bilo zato, ker sem imel punco, ki je bila pa res podobna podobna “Olivi.”-ji Newton John, hehe. Res. res, so nam rekli, ej vidva sta pa, ko tista dva iz tega filma, hehe, sm jebat ga, nisem jo nategnil, ker pri njej sem pa zmrznil, tako mislim, da bi tud pri tebi, hehe.
Aja pa še to, ko že o slikah.
Dosti kritik sem prebral o Desiretisu al kaj je že ampak kdo je večji đek na tem forumo kot je on. Edino on ima svojo sliko gor ime in priimek, pove kaj dela in kdo je in možakarju je treba kapo dol dat zaradi tega. No in on je enkrat doživel ogromno kritik, kar pomeni, da človek, ki se preveč odkrije pred javnostjo izpade bedak, je tako. Za to jst recimo nimam muda(jajc) in me ni sram priznat in se mi še regsitrirat ne da.. PA še nekaj, prvo sem mislil, da bi pisal pod nikom .. Nategnem te nežno,…. samo sem rekel, da bo vseeno zgledalo preveč neresno za ta forum, pa sem se spomnil pokojnega starjšega soigralca Popaja (ne zato, ker mi bi bila risanka všeč) in pišem stalno pod tem nikom.[/quote]

Ti si profesionalec v športu g.Popay? Namig- si pri odbojki ali tenisu?

oliva s piko….
ma, sicer rad izpolnjujem želje ženskam ampak tukej se zatakne. Misliš, da bi ta forum imel tak čar, če bi vsak nalimal svojo sliko ob svojem imenu!? Nekdo nekoga ne bi bral že zato, ker ga bi slika odbijala. Predstavljej si pa, kako zgleda tip okoli pol stoletja z deset kil preveč, hehe. Jst vse kar pišem, pišem iz preteklosti in svojih doživetij v različnih življenskih obdobjih, pa mogoče, ko kdo bere, izpade oz. si misli, da se mi to kar pišem dogaja v sedanjosti, malo morgen.
Ta forum mi je odličen poligon, da obujam svoje spomine in se posmuhujem tistemu, ko vidim kakšne probleme imajo ljudje z zelo preprostimi stvarmi v življenju, izmišljene ali resnične, hehe. Tam kjer vidim res težke zadeve v smislu samomorov, ne dajem komentarjev. Psiha nekaterih mi je čista komedija, zato s takim veseljem sem uletavam, posebej zdej, ko imam poškodbo kolena in se ne morem več tako gonit na športu,…….se moram šparat zaradi dela, da ne grem v bolniško. Drugač pa, iskreno, dvomim, da se bi zdej popalila kakšna bejba za mene, ja pa fora v tem, da tiste, ki me poznajo, heh, čutim nek rešpekt od njih do mene, saj vedno zelo pozorno poslušajo kaj govorim, hehe, tako, da ,.. jebat ga, sem še vedno malo carja, pač moj filing.
Amapk ok.,, ker si glih oliva. recimo, da sem bil v najstniških letih podobenn John Travolti, hehe, samo to je bilo zato, ker sem imel punco, ki je bila pa res podobna podobna “Olivi.”-ji Newton John, hehe. Res. res, so nam rekli, ej vidva sta pa, ko tista dva iz tega filma, hehe, sm jebat ga, nisem jo nategnil, ker pri njej sem pa zmrznil, tako mislim, da bi tud pri tebi, hehe.
Aja pa še to, ko že o slikah.
Dosti kritik sem prebral o Desiretisu al kaj je že ampak kdo je večji đek na tem forumo kot je on. Edino on ima svojo sliko gor ime in priimek, pove kaj dela in kdo je in možakarju je treba kapo dol dat zaradi tega. No in on je enkrat doživel ogromno kritik, kar pomeni, da človek, ki se preveč odkrije pred javnostjo izpade bedak, je tako. Za to jst recimo nimam muda(jajc) in me ni sram priznat in se mi še regsitrirat ne da.. PA še nekaj, prvo sem mislil, da bi pisal pod nikom .. Nategnem te nežno,…. samo sem rekel, da bo vseeno zgledalo preveč neresno za ta forum, pa sem se spomnil pokojnega starjšega soigralca Popaja (ne zato, ker mi bi bila risanka všeč) in pišem stalno pod tem nikom.[/quote]

Ti si profesionalec v športu g.Popay? Namig- si pri odbojki ali tenisu?[/quote]

Glede na preživite ure na igrišču bi lahko rekel, da sem profesionalec, ali bolje profesionalni rekreativec. Oba športa zelo rad igram, no odbojko zadnja lea ne igram več redno, nista pa moja primarna športa.

Ti si profesionalec v športu g.Popay? Namig- si pri odbojki ali tenisu?[/quote]

Glede na preživite ure na igrišču bi lahko rekel, da sem profesionalec, ali bolje profesionalni rekreativec. Oba športa zelo rad igram, no odbojko zadnja lea ne igram več redno, nista pa moja primarna športa.[/quote]

Kapo dol. Meni se pa košarka sede.

Glede na preživite ure na igrišču bi lahko rekel, da sem profesionalec, ali bolje profesionalni rekreativec. Oba športa zelo rad igram, no odbojko zadnja lea ne igram več redno, nista pa moja primarna športa.[/quote]

Kapo dol. Meni se pa košarka sede.[/quote]

Itak, košarka je zakon, hehe.

Moja izkušnjaje, da sem naletela na totalnega kurbirja. Ker sem bila mlada in neizkušena me je znlal vrteti okoli prsta. Po letu dni travme sem zbrala pogum in odšla. Nisva se par let videla. Ko pa je izvedel, da se bom poročila je želel navezati stik, vendar ne hvala.
Skratka to so egoisti, ki ne prenesejo, da jih nimaš več rad oz da je nekdo drug na njihovem mestu.
Vajino razmerje je bilo burno in ko je v njihovih vezah postalo monotono jim je v spiminu ostali da sta se pa vidva mela fajn kar je bilo slabo so itak pozabili.
Lej povej mu v fris, da je vlak že odpeljal.

Verjetno je hotel s tabo navezati stik, ker mu je bilo v njegovi vezi monotono in spet rabi malo popestritve. Ti si našla nekoga drugega in si uredila življenje. Takšni kurbirčki mislijo, da boš celo življenje samska in samo njega čakala, da se te usmili za izpraznitev. On bi si tačas ustvaril družino, se poročil. Če si samska te ima tak tipček na vrvici samo za seks. Res, jaz bi pretepla takšnega kurbirja. Smili se mi ženska, ki bo imela z njim otroke.

Verjetno je hotel s tabo navezati stik, ker mu je bilo v njegovi vezi monotono in spet rabi malo popestritve. Ti si našla nekoga drugega in si uredila življenje. Takšni kurbirčki mislijo, da boš celo življenje samska in samo njega čakala, da se te usmili za izpraznitev. On bi si tačas ustvaril družino, se poročil. Če si samska te ima tak tipček na vrvici samo za seks. Res, jaz bi pretepla takšnega kurbirja. Smili se mi ženska, ki bo imela z njim otroke.[/quote]

Ker je kurbanje verjetno tudi v DNKa zapisu in se deduje. 😉

Ko postaneš izkušenejši, veš, da moški eno in isto lapajo vsaki ženski, ki jim je všeč, tudi bivši, … z malo prilagoditvami, da zgleda kolikor toliko pristno, je pa velikokrat zlagano ali če lepše rečem, ni iskreno – žal. Delo moških je laskanje ženskam, večino žensk se pa kot muha na drek lepi na te limance – sladke besede. In na to padajo tudi zelo intiligentne ženske, čeprav vedno rečem, na dolgi rok tak moški vedno “zgubi”.

[/quote]

Mene pa tvoj nick skos na risanko spomni, pa na špinačo 🙂 Ziher jo obožuješ, a? :)[/quote]

No, če si že kopirala post predividavam ,da si ga tud prebrala in si videla, da bi raj pisal z nikom, ..Nategnem te nežno, hehe, kar bi seveda z veseljem uporabil pri tebi, če si primernih let, seveda, hehe. Ne, špinače pa nimam rad, tu pa tam kakšn odojk z mlado čebulo od zelenjave, mi je pa zelo okusen, hehe.

Čudna si. če si jih toliko jemala pa nihče ni bil pravi. V tebi je problem in občutek imam, da si bila le nekaj za olajšanje mod.

New Report

Close