Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaj vam pomeni seks

Kaj vam pomeni seks

Mnogi prisegajo na to, da seks ni namenjen samo razmnoževanju vrste, temveč, da ima še druge velike in pomembne pozitivne učinke. Da odpravlja tudi glavobole.
Po drugi strani pa naj bi bil seks eden od sprožilcev glavobola.
Moški pravijo, da jih žene odklanjajo, ker naj bi imele tako imenovane glavobole.
Tudi meni se dogaja, da pogosto prav po seksu, ki je razmeroma dober, dobim močan glavobol.
Kakšne izkušnje imate drugi-druge ?

UŽITEK!!! druge osladnosti, ki jim ga pripisujejo nekatere čustvene odvisnice pa ne sodijo zraven

Tudi meni pomeni seks užitek. Pa glava neha boleti že med seksom :), če me je pred njim bolela.

Tudi meni pomeni seks užitek. Pa glava neha boleti že med seksom :), če me je pred njim bolela.
[/quote]

Tako je!!! mene tudi takoj po sexu več jajca ne bolijo

Tako je!!! mene tudi takoj po sexu več jajca ne bolijo
[/quote]

To pa še nisem slišala :), da bi koga jajca prej bolela :).

užitek….

sproščanje vseh potrebnih hormonov, ventilov.

Sploh potem, ko si že nekaj časa v zevzi, in ko so najstniški otroci že napol odrasli, z eno nogo od hiše. Potem se spet užitek v zvezi prične.

Vem samo to, da je po sexu otepač čisto fertik. tako kot porivač. Vendar v devetih nebesih.

To pa še nisem slišala :), da bi koga jajca prej bolela :).
[/quote]

Obstaja še bolj slovenska razlaga za boleča moška jajca “TIŠČI ME MLEKO”

Obstaja še bolj slovenska razlaga za boleča moška jajca “TIŠČI ME MLEKO”
[/quote]

Hja, to se verjetno dogaja tistim, ki še niso pogruntali, da če si ne morejo dobiti ženske, si lahko pa pomagajo z roko.

Hja, to se verjetno dogaja tistim, ki še niso pogruntali, da če si ne morejo dobiti ženske, si lahko pa pomagajo z roko.
[/quote]

Jaz ga raje nastavim pod mlačen vodni curek.. mi tako dlje in počasneje prihaja

Lepo to.. ampak imaš 3 luknje na voljo, 3 nedolžnosti

sex je najboljša droga. Rad sem zadrogiran od njega.

Samo užitek, o razmnoževanju pa nič.

Na srečo obstaja kontracepcija.

Ha, ha …. osamljeni si odprejo temo SEX … pol se pa začne …

Enemu domnevno stoji 4 ure, drugi nima dolgo mlahavega, ker ima pred sabo že drugo žensko in jo domnevno nabija, da sirota zvezde vidi, tretji samo naokrog pokliče, pa pred hišo stoji toliko žensk, kot bi bili protesti … :)))))

…. pa obrnimo še eno stran v zlepljenem Playboy-u :)))))


Odkar nimam ženske, so neznano kako prenehali tudi glavoboli.

Seks definitivno povzroča glavobol.

New Report

Close