Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj vam tipom ni jasno?

Kaj vam tipom ni jasno?

Kaj? Koliko še?

Spet eden doma na MOJEM pragu joka da bi nazaj, da sem oh in sploh najboljše kar je imel. Izpred 5 let! Jaz iz službe. Nisem prosila in hotela tega. Živim, uživam, plačujem položnice, šef tečen hoče bj pod mizo in banka hoče moj denar. A lahko nehaš, doma imaš ženo in kredite. A lahko???Tuki pa spet en BIVŠI ki joka in jamra.

A lahko TIPI začnete delat? Kam bova šla? Nimaš nič. Ne hiše ne parcele, slabo spermo ker ješ MCD in kevab, minimalec. Ne! Nočem! Ni te doma, šef te nadzira, in ti bi kaj??

Ne. Sem ženska, hočem varnost, hočem da ŽE IMAŠ hišo, parcelo, da nisem obremenjena, da vem da je 50% mojega. NEHAJTE. Hočete mojo MLADOST in telo da vam rojevam, da se trgam in uničujem, da tvegam. NE BO ŠLO brez da kaj narediš Tarzan.

DELAT !!

Koncno sonce po parih dezevnih dneh, eno je pa ocitno nevihta danes ujela… saj se bos posusila, cunje, frizura …

A loh že nehate te zgodbice izmišljene objavljat, a ni nobene normalne teme?

Full moon

Odgovor na objavo uporabnika
Ženska SEM IN BOM, 26.04.2024 ob 12:43

Kaj? Koliko še?

Spet eden doma na MOJEM pragu joka da bi nazaj, da sem oh in sploh najboljše kar je imel. Izpred 5 let! Jaz iz službe. Nisem prosila in hotela tega. Živim, uživam, plačujem položnice, šef tečen hoče bj pod mizo in banka hoče moj denar. A lahko nehaš, doma imaš ženo in kredite. A lahko???Tuki pa spet en BIVŠI ki joka in jamra.

A lahko TIPI začnete delat? Kam bova šla? Nimaš nič. Ne hiše ne parcele, slabo spermo ker ješ MCD in kevab, minimalec. Ne! Nočem! Ni te doma, šef te nadzira, in ti bi kaj??

Ne. Sem ženska, hočem varnost, hočem da ŽE IMAŠ hišo, parcelo, da nisem obremenjena, da vem da je 50% mojega. NEHAJTE. Hočete mojo MLADOST in telo da vam rojevam, da se trgam in uničujem, da tvegam. NE BO ŠLO brez da kaj narediš Tarzan.

DELAT !!

Ti pa imaš ziher vrsto pred vrati… najbrž sebi enakih veleumov.

dej mijav mijav umiri se

si želiš tega, kar je napisano v zgodbici, realno pa je tako, da jih boli k*** zate

Že po pisanju kar buta ven da si neka ostudna transspolna možača. Ljubi bog, kako moraš zgledat šele izven teksta.

..hja, lej, je mislu, da je terna, ker si ga tako čislala…in je ugtovil, da so še boljši, bejbe pa niti ne…:D…

…ne daj se…samostojno življenje menjat za dvojino, samo da je – ni vredno..

Zenska SEM IN BOM:

Dasiravno so to verjetno tvoje mokre sanje,  potrebujes pomoc.  Najavi se pri g. Mag. /mag. Romanu V. 😳

Poglej avtorica, moški so po svoji naravi fu*fehtarji od predpubertete do 100. leta in naprej, čeprav takrat ne vedo več čemu in zakaj fehtajo. To je njihova narava, obvladovanja ne poznajo, celo verjamejo, da tako mora biti, da so božji dar, da se ženske samo tako zardi lepšega branimo, samo da jih še bolj rajcamo. Mi prosim poveš kako bi komodoškemu varanu dopovedala, da naj te ne požre, če je ravno lačen in česa boljšega kot si ti nima na izbiro. Ne da se, edino pot pod noge pa beži. Kar se  fu*beračev tiče pa samo vrata in ignor.

Hahaha, ti bi bila solastnica hiše, ki bi jo on imel od prej. Ne gre tako , deli se le tisto kar je ustvarjeno v zakonu. Tudi tu boš morala bolj delat, da bos imela kje za živet.

Nedade mi florijan igrce😭

Neče da proda.

Pravi da grem beračit drugam.

Šta ču sad?

Baba je žaba. Žaba pa ni človek 🤓

Rajši se v prisilnem jopiču vržem v žvepleno kislino kot, da poslušam tvoje bevskanje.

huh.., huda je ta avtor/ica te teme…., prava borka.., doma jo serijsko bivši tipi čakajo na pragu, šef ji pa stalno glavo pod mizo rine za bj.. in to vse dan pred OF.

Pametna punca.

New Report

Close