Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu kaj vas najbolj vzburja

kaj vas najbolj vzburja

Kaj pa vas najbolj vzburja, ali kje imate svoje G točke?

Najprej se po navadi zase pove, potem se sprašuje druge!
Tak je red!

Hmmmm,no jaz sem tko fajn da najprej poskrbim da je njemu fajn…Mene najbolj rajca če se najprej tako poigrava,da se on pošpila s svojim jaz pa svojo,pol pa malo zamenjava,pa….pol pa še….in še….in še……

Mene pa najbolj ko se ona igra z njim, najprej z rokami, pa med joški, potem z usti…

Meni tud od zadi,ampak mojmu pol prehitr pride,…..drgač pa se z njegovim zelo rada igram, pa tud moji prsti ne morjo nikol bit pri miru:-)))))

najbolj vzburjajoči faktor je moj dragi s TISTIM pogledom … in adijo zdrava pamet 😉

…pa njegove roke, pa ritka:-) Pismo,škoda da sem tko daleč vstran od njega:-((((

Hja, danes me v mislih preganja -mm, ker je KONČNO boksarce oblekel meni v čast!!!!

:-)))))

Pa še narastek je.. ;-))))

In to ne rižev (:-P)

pa je to res, da ma ženska eno samo samcato G-točko??? :-)))

Pri meni je to odvisno od dneva, časa, razpoloženja, potrebnosti.Enkrat me vzburi že pogled na njegovga, vsega trdega in željnega mojih ust, dotikov…, drugič ko me ornk zagrabi kar tam kjer sva…, tretjič, ko se pohotno-besedno rajcava po telefonu..

Eh, to so ziher moški tako rekli.
Jaz jih mam kakih 47, 1 gor ali dol……. Ti pa, kolkor te poznam, tudi tolko.
Zakaj pa te zdaj to zanima?!?!?!?!?!?!?!

Mogoče se ti zdelo malo čudno, ampak seks ni dober, če ni “primitiven”. Meni je najbolj všeč kadar se goni… 😉

Poljubljanje v predelu popka.

Aha, pol pa vse nižje in nižje!

eh, lunca, sam preverjam, če se dobr poznam, pa me očitno ti tud, he he

sicer pa so tud v vprašanju G-točke in ne G-točka … horny obvlada :-)))

Ponavadi da…………….hahahaha…………lahko pa tudi višje in višje……..
;))))))))))))

:-)))))) Ni čudno, da doživljaš orgazem za orgazmom, če se toliko ukvarja s tabo!

hahahahahahah……………..zdaj se pa jaz smejim!

Mojč, seks je še pa še resna zadeva, hahahaha. Menda se še zanosi lahko od tega

baje, da res! tak so rekli moja babica………..
:)))))))))))))))))

Ja, “nobenemu ne smeš dat f*ukat”!
Grda babica, kako so bili žleht!

hahahahahah………..

Kar smejčkaj se, zdej mi pa prihajaaaaaa!

Hehe, pa midve tudi!
Ej, že cel dan dobivam vroče maile od moža….. bo pestro danes….. bom probala poiskat 48. G točko……

New Report

Close