Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaj vas odbija?

Kaj vas odbija?

konkretna mrcina!

fak, ampak tako lepega in funkcionalnega tiča pa še nisem doživela!

pa glede na to da je obrezan, zdrži kar dobro kilometrino 🙂

Samo da mrcino kvalitetno uporabiš in da dobiš tisto kar iščeš,potem je kul.

Uf, sem se že ustrašila, da se ti je zgodilo isto kot meni. Jaz sem se pa enkrat ustrašila velikosti! Tudi druga skrajnost zna biti odbijajoča.

To vem že takoj..ne šele potem..meni je oseba že na prvi “dotik” ljuba ali ne..kasneje pri meni ni. Je ali ni, nekaj vmes ne poznam.

In ponavadi se tudi izkaže..se je izkazalo, da se nisem zmotila…če sem nekoga ocenila, da je bolje da grem mimo ali če sem nekoga ocenila, da mi je ljub..je tudi bil;))..vedno poslušam svoj instinkt!

Pa ne gre tu le za seks, to itak pride šele kasneje…

Si pomislila Maja, da je bil to le izgovor in pravi razlog nekje drugje???

Težko razumem nekoga, ki bi ga to odbilo, no razen če ne bi gmota sala bila preščipnena ob popku;)) v to pa dvomim..ponavadi so ljubki, napeti bušiji mal polepšani..hihi..da o tatujih na pravem mestu ne govorim..sploh poleti..mmmmmmm..še meni so kjut!

hihi..to bi blo za posnet in dat med smešnice,))ajuj

Tudi lahko. Kaj pa vem. Glede na to kako me je zagnano slačil, poljubljal,….in se potem zgrozil ob tatuju, ne vem. sem pomislila, da je bolj to razlog. Sicer bi pa pri mojih 52 kg težko imela kakšno salo preščipnjeno v popku.:)) Pa tudi prej bi ga že opazil, če bi bil. Kakorkoli, verjetno je bolje tako kot je. Vsak stvar je za nekaj dobra.:)))

točno tako..za nekaj dobra in za nekaj slaba;))

:)))

Mene osebno ful odbijajo poraščeni moški. Ampak to mislim take FUL kosmate. Malo kocin me ne moti, ampak ko je pa tip preveč kosmat (še tam, kjer naj nebi bil) me pa vse mine.
Aja… pa neprijeten vonj, zanemarjenost, pa še kaj bi se našlo.

Mene pa zelo privlačijo sladki ženski parfumi.So kot feromoni in mi še dodatno vzburijo nagonček.

Mene to še dodatno razdraži.Tatoo in pirsing,yess.

Ja, to bi me odbilo če bi zvedel, da sem tretje kolo! To je pa čista resnica!

No, to pa verjamem! Enako!! Srči, pri meni si eden in edini!

Khm… agencija….
CMOK!

Ej, srči! Si ljubosumen? Aja zato je bilo prej tisto s tretjim kolesom! Lubi, brez skrbi. Sem in ostajam samo tvoja. Agencija….zajebancija in nič drugega.
cmokec za moje užaljenega in ljubosumnega bikca!

Nič ljubosumja ljubica. Res pa je da tega enostavno ne maram!
Slabe izkušnje, veš.

Cmok!

Ka te muči ta AGENCIJA?

Ah srči moj. Mi je prav žal, če bi vedela da boš tako reagiral, tega ne bi nikoli storila! Srči, ampak kakšna je pa razlika med rajcanjem drugih in zajebancijo z agencijo?! Bi morala biti ljubosumna mogoče jaz. Priznam, naredila sem napako! Se ne bo ponovilo.
cmok, cmok :))) Srči, ti pa povem, da si mi pa tako malo užaljen kar všeč!

Japajade.Kaj se sedaj”ven vlečeš” :-)Ljubosumje te matra:-))))

hahaha, lepo znaš hčerkica moja! In vso pravico imaš… , pa ne bi o tem tu. CMOK!

Ha mulko, zelo se motiš. Ni poanta v tem. Kar veselo na delo!

Ne izgovarjaj se, predobro te poznam.

agencija za trg vrednostnih papirjev:-))))

Danes te pa res mulči ta agencija.Majo si zelo razočaral.Brž jo potolaži in obljubi kak dober virtualni sex.

New Report

Close