Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaj vas odbija?

Kaj vas odbija?

Torej, kaj je tisto, ki je tako moteče, da z nekom, ki vam je sicer bil čisto sprejemljiv, ne bi mogli sexati?

Če bi mi bila “sprejemljiva”, ne bi našel vzroka da ne bi. Tako vsaj mislim

Ja, ampak, če bi se kasneje izkazalo, da ima neko “pomanjkljivost”, preko katere ne bi mogel iti?

Ne vem kakšna pomanjkljivost naj bi to bila. A da je ne bi imela? haha

Neizžarevanje energije,premalo privlačne lepote,nestrinjanje v pogledih na erotiko.

Ne, na primer. Se je zgodilo, da je bil tip čisto napaljen, potem pa ugotovi, da imam tatoo in obroček v popku, ga je pa čisto minilo. Sploh nisem dojela!!!!
Ja, če je pa ne bi imela, bi bila res huda pomanjkljivost, ampak saj obstaja še ena luknja! :))

To da imaš tatoo, je še bolj fu*iš. Take z obročkom v popku pa še nisem imel, sam to me ne bi odbilo

Nimaš samo ene dodatne luknjice – kaj pa ustka???

Pa ravno to je ful sexi.Kak tip pa je bil.

Tudi jaz si nisem mislila, da je odbijajoče. No, saj po moje nisem nič zamudila.
Ja, ja ustka! kako lahko pozabim? :))

Če smem pripomnit,mene pa uhan v moškem ušesu ali nosu od daleč moti.

ja, pa tako fletno paše!

Oh vem, meni tudi! zato pa ne morem verjeti, da sem pozabila na tako sladko zadevo!

Če boš pozabila takrat, te bom spomnil..

Ah srči, veš da ne bom! Ko te bom imela enkrat v rokah, te zadovoljim na vse možne načine, seveda se bom pa najprej posladkala z njim,…..mmmmm Komaj čakam!!

Uhani in tatooji so noro sexi.Si rada sex oblečena in okrašena s sexi dodatki?

Odvisno od situacije in razpoloženja. Po navadi po kruh in mleko ne grem ravno v štiklih in miniki.
Drugače pa kar se tiče nakita, sem pristaš minimalizma.

Jaz tud!

In kaj še čakata?

Na pomlad!

Hmmm, Tokrat dam Ondiju prav. Kaj že čakava?

Narava vabi,pravilno.Ob reki,na gozdni jasi?

Končno imam enkrat prav.

jaz vem, da me je totalno odbilo, ko sem videla velikost tiča enga tipa 🙂

prej me je totalno nakuril, ko je spusti hlače in sem se ga lotila oralno…
pazi to, jaz fa*** in ga obdelujem, pa čakam da bo zadeva kaj zrastla…. PA NIČ!!!

potem mi namigne, da je to to, ampak je bil tako majhen, da ga niti noter ni spravil 🙂

jaz si nisem mogla pomagat, sem prasnila v smeh :)))

Pa imaš sedaj že pravega korenjaka ob sebi?

ne bo povedala ondi

New Report

Close