Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj vi uporabljate za pomivalni stroj

Kaj vi uporabljate za pomivalni stroj

Katera sredstva vi uporabljate za pomivalni stroj? Tablete, gel, prašek? Finish, somat, jar…

Gel somat 2l

Hoferjeve all in one, pakiranje 100 tablet.

Res pa je, da ne dajem v pomivalca posode z ostanki jedi.

Jaz uporabljam kapsule Jar Platinum Plus All-In-One Lemon in so top. Prej sem leta in leta, uporabljala Finish gel in ugotovila, da se z Jar kapsulami, ne more primerjati, kajti Jar je veliko boljši.

 

Tudi meni je Jar najboljši.

    Vedno samo kapsule. Vcasih sem kupovala najdrazje, odkar imam pa najdrazji pomivalec, so pa vsake tablete dobre. Posodo pomije odlicno.

Imam najcenejsega pomivalca, 220€, star 8 let, ves cas uporabljam tablete all-in-one, Hofer, Eurospin, DM, pac kakor naletim in rabim, poleg pa le se sol. Ce se da tableto prelomit, ce je brez tiste kroglice na srefini, uporabim samo pol tablete.

Posoda super cista, pomivalec pa znotraj kot nov.

Jst mam tud hoferjeve pakiranje 100 tablet nikoli ne splaknem posode in vedno pomije….

Odgovor na objavo uporabnika
Obupana, 16.05.2021 ob 11:26

Katera sredstva vi uporabljate za pomivalni stroj? Tablete, gel, prašek? Finish, somat, jar…

Dokler so bile meje odprte sem nabavljal vse od WINNISa (gel, lesk, osvežilec, čistilo za čiščenje pomivalca), z izjemo soli. To sem nabavljal sparovo splendind

Ker so meje zaprte sem prešaltal na eurospipnove zadeve (lesk, čistilo za čiščenje pomivalca, po novem nabavljam tam tud sol, ker prej mi jo je vedno nekaj ostajalo in se je valjala sem in tja, ter njihov osvežilec). Gel zaenkrat še nabavaljam od winnisa v fami, bom pa ko se bo meja nazaj odprla spet prešel na winnisa

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Dexal

Prašek in tekočino Claro, sol katerokoli, če imam tablete pa Dm Nature.

Miele prašek v prahu, ali Jar.

Pomivalec AEG za 900 eur, 4. leto -top, najboljši stroj dosedaj -pa imam svoje gospodinjstvo že 25let, pa tri stroje prej, za primerjavo ( Gorenje,  Candy, Beko) in mu ne sežejo niti do spodnje pršilne ročice 🙂

Uporabljam Winnis tekoči gel in sijajno sredstvo in pa od L’albero Verde tablete  ( oboje italijansko) – nakupljeno  na zalogo robe za cca 5 let leta 2019, tako da še vedno imam 🙂  sol uporabljam od Splendid Spar .

New Report

Close