Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaj vse imate ženske v torbicah?

Kaj vse imate ženske v torbicah?

Ok, vem da imate: šminko, vložkev, robčkev, krtače, glavnik, denarnico, žajfo, parfum, lak, aceton, škarje, pincete, telefon, pištolo, sprej za lopove, vibrator – kaj pa še ne vem?

Šminka – v bistvu imam kar etui szi vsem za se na hitro nališpat
vložki – samo občasno
robčki – ehm, zmeri jih pozabim
krtača, glavnik – ma kje pa, moji prsti bolje služijo temu namenu
denarnica – no, seveda
Žajfa – žajfa??????
pafrum – nope, ne nucam
lak – nope, si nalakiram nohte ko sem doma
aceton, škarje – nope, zrihtam te zadeve doma
pincete – eeeee … to pa
Telefon – obvezno!!!
Pištolo – ?????????????????????????????? ehm .. … ma ne živim v New Yorku
Sprej za lopove – ma ne ne … ne nucam … :)))
vibrator – ma ne ne … ne nucam … :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Čaki … grem počekirat kej mam še not …

Polnilc za telefon
en cel kemični in en razfršolan na kose (pismo … spet mi je ta mal po torbici brskal)
en kup zmečkanih računov
položnice (plačane in neplačane)
Očala
Razni dokumenti

Eto … to je to … :))))))))))))))

vprašal v tobici…ne v ruksaku!!!

leta letijo - iščem stevardeso

ne sprašuj!!! :-))))))))))

ok, dodam še sončna očala, račune, lekadol, kuli, Jana (revija), nakupovalni listek, vžigalnik…

*** :-)))

Ma nimam jst rukzaka … … ti čuk … …

am jaz imam poleg vsega tega še vedno pol litrsko vodo 😀 …. brez vode ne grem nikamor.. aja pa kondomi, žvečilni gumiji, robčki za intimno nego ste pozable bejbike…

For all those who hate me...thank you for making me the center of your life!

pa kondomi?

a ti nisi ženska?

leta letijo - iščem stevardeso

Zakaj pa ženska ne bi smela imet kondomov v torbici? Saj mora imet zaščito – kaj veš do česa lahko pride 🙂

No jaz imam še osvežilne robčke, kulije , blokec, toaletno torbico – torbica v torbi .), tampone, bonbone, hmm ja pa mačjo hrano 🙂 🙂 ??? heheh 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

sem te kar malček pogrešal….

no še kaj povej..

leta letijo - iščem stevardeso

Te mika a? Mačja hrana :-))))

haha..kaj če mika..grrrrrrrrrrrr

a nisi vido, kaj je včeri napisala…smrklja mala…khmmm

leta letijo - iščem stevardeso

če verjameš ali ne, samo denarnico z dokumenti pa papirnate robčke.
šminkam se ne, vibratorja v službi ne uporabljam, menzes imam točno po koledarju, tako da tamponov ne trogam s seboj brez veze, počesem se zjutraj. nohtov si tudi med čakanjem na banki ali pošti ne pilim. pištole pa spraja za napadalce pa tud ne rabim, ker znam karate : )

Vprašanje, kaj nimam bi bilo boljše…

Če dobro pogledam velik preveč. Samo še mene se noter manjka. Pismo, kaj vse najdem. Da nimam slučajno “sport Billy” torbice.

jah lol itak da sem ženska! :)))
sej pa mormo bit vsej me prpravljene kr tak moški skoz pozabijo na te stvari zaščito itd….
:)))

For all those who hate me...thank you for making me the center of your life!

Noo kaj kaj sem napisala 🙂 hihihih 🙂

Hja mačja hrana 🙂 se sliši smešno, ampak, če vidim kje kakšno cestno mucko jo moram nahranit 🙂 🙂

Je pa unikat ne – dvomim, da še katera to nosi s sabo 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Na vse zgoraj napisano ugotavljam, da po tem sodeč sploh nisem ženska. Kt – največkrat mam s sabo samo denarnico, če pa že torbico, pol mam pa notr samo: maskaro, svinčnik, parfum, robčke, denarnico, žvečkote, 2 kulija, očala (EMŠO deluje), pa zdej trenutno en mesec polnilc za telefon, kt mi skoz crkuje.
Kondomov ne potrebujem (ni ta prav’ga materiala:))), ostalo pa za sprot

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Si pa res zelo skromna:-))))
A župnika nimaš not?

Ga moram ta pru še ušacat.
Bi blo fino ga met, kuj odvezo dobiš:):)

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

A toliko grešiš pikči? :-)))
Aha, s tem najbolj ko nočeš dat:-)))))

Ah ne, zdaj trenutno “voda na men stoji”, tolk sem pridna. Zaenkrat nč grešnica-(((
Še dobr, da so plastiko izuml-:)))

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Ja, pol si res velika grešnica če ne uporabljaš mesa ampak plastiko!

mogče pa se bo kdaj premislila….pa za meseka zamenjala..hahah

ampak nikk ma pa pravi…….

leta letijo - iščem stevardeso

Lep nik ja. Še lepši bi bil p.i.č.k.i.c.a :-))))

Kaj čmo, sila razmer.
Pa domišljija tolk bolj deluje. Veš kako mam male sive celice živahne, kar je menda dobr proti senilnosti:))))))

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

To že, sam še enga orng k. v sebin zraven? aaaa?

New Report

Close