Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kaj vsi zastopijo kaj…

Kaj vsi zastopijo kaj…

kaj vsi poslanci sploh zastopijo vprašanje o čem naj bi sedaj glasovali?

Ni vrag, da enkrat ne bi zastopili, saj vsako stvar vsaj trikrat ponovijo. Z istimi besedami, ne veš več, ali je to parlament, ali mlin.

Madonca so neumni.

Če izpostavimo bistvo, bi se glasilo takole:

Saj ni važno za koga smo in kako smo, važno je da smo.

če danes prelistate časopise, se največkrat pojavijo samo Pečetove izjave, zakaj? Ker so najbolj berljive. To pa pomeni, da jih bo največ ljudi prebalo.

Ljudem se tudi ne da kaj dosti razmišljati in zatoje bila včera seja, najbolj gledana oddaja, ker je delovala kot komedija.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

No, meni se je zdela tragedija.
upam, da ste volilci poslušali, kaj so govorili in lagali in kako so se obnašali nakateri vaši izvoljenci.
Meni to pač ni žalostno in če kdo misli, da je politika brezzvezen hec, je neumen.
Oprosti Primož, ampak zelo važno je, za koga smo.
Si kdaj pomisli, zakaj boš zdaj lahko kupil delnice NKBM, včasih pa nisi niti vedel za kakšno prodajo državnega premoženja, kaj šele, da bi lahko sodeloval pri nakupu kot zdaj?
No, eni pa so vedeli in so zdaj poučeni vlagatelji, dvignjeni nad navadno rajo, ki ni niti toliko brihtna, da bi jim zamerila, ko ji blatijo v tujini lastno državo.

In ti še vedno misliš, da je vseeno, koga boš volil??!!

Zakoni se spreminjajo, sampak samo zato, ker so ljudje vedno bolj poučeni in izobraženi. ker če jih ne bi spremenili, bi bila revolucija. Zakoni se spreminjajo tako, kot je utrip in klima državljanov, če parlamentarci vedno, da bodo dobili zaušnico, raje v naprej spremenijo zakon. Zato je v nekem obdobju tak zakon, v drugem obdobju pa drugačen. prilagaja pas e vedno trenutnim razmeram. In rpav je, da so delnice na razpolago. je pa res, da so nekateri močno obogateli zaradi tega, ker so samo oni vedeli informacije o nakupih. To in bogastvo, ki bi si ga pridelali, ampak je bogastvo, ki so si ga prislužili z nevednostjo drugih.

tako je bilo tudi na Telekomu, kjer sem bil v službi. Kupil sem lahko vsega 3 delnice. Zaklaj ker so tako naštimali. nekateri pas o jih kupili za milijon €, samo vedeti si mpral informacijo kako se to naredi.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

In zakaj nismo vedeli?
Kdo, misliš, je imel tak interes in kako mu je uspelo take stvari skrit pred narodom?

In ti še vedno misliš, da je vseeno, koga boš volil??!!

vsak politik ima tak interes, kajti nisem še najdel res poštenega politika. Kajti če je človek res bil totalno pošteni in ni nikoli delal v svojo korist, ne mroe postati politik – poslanec v parlamentu.

To je dejstvo.

In ja ni vseeno koga bom volil, volil bom pa vedno tistega, za katerega menim, da mi bo naredil kaj dobrega. Ali je dober ali slab, pas e pokaže šele ko prične delati.

Torej je to lahko vedno druga opcija.

Jaz bi v tem trenutku podprl Pahorja, ker si želim spremembo, pa ga ne bom. Razlog pa je Rop, ker če volim danes Pahorja, bo na oblasti spet Rop.

primož

Enostavno kot pasulj.

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ko je že tako sploh in oh fino glede teh delnic zdaj, me pa vseeno zanima zakaj jih t.im. mali delničarji lahko pokupijo le 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}?

Za nazaj pa, ja, potrebno je imeti informacije. Pa jih zdaj imamo – mogrda glede česa drugega? Lahko pride vsak do njih? Je pa tudi tako, da mora nekaj volje za pridobotev informacije pokazati tudi potencialni interesent in ne, da vsi pričakujemo, da nam bodo te kar padle z neba.

Ampak večina politikov je pri nas že dolgo na sceni.
In ocenjevat jih moramo po dejanjih, ki so jih že ali pa jih niso storili, ne pa po tem, kar obljubijo v predvolilni kampanji.
In v tem kontekstu bi moralo biti kristalno jasno, katera slovenska vlada do zdaj je največ in najbolje delala.
V dobrobit ljudstva, seveda, da se razumemo.

Tako je, ne sedanja.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Zanimivo, kako imajo volilci kratek spomin. Nobenega tajkuna se ne spomnijo. Dobro jim je odgovoril Janša, kdo je ukradel denar od orožja. Tisti, ki so si zgradili velike vile in imajo v marinah jahte. “Tam iščite denar od orožja, pri meni ga ne boste našli.”

Kdor išče ta najde.
Samo iskati je treba.

sploh ni vseeno koga voliš,
“pač bogi sn si”
ker v opziciji pač ne najdem primernega človeka, ki jo je sposoben voditi.

Ah, Žogca, nisi prebrala mojega zadnjega stavka, veš.
Bodi bolj natančna, prosim.

ja kdo po pa lahko kupil delnice, večina slovencev sigurno ne, ja tisti, ki imajo denar in to so……………………., dobro so izglasovali zase.

ma nehajte z novinarji, ko jih je JJ potreboval, jih je koval v zvezde, danes pa ko pišejo kritično o njem so pa za vse krivi oni, o pajade.

New Report

Close