Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kajenje

kajenje

No, nikjer nisem na neprimeren način izražala svojega pogleda na to, da me sosedov dim moti. Niti nisem nikjer nikogar žalila. Kadilci, ki se oglašajo v tej temi, so veliko bolj žaljivi in nestrpni. Vendar to pripisujem temu, da jih lastna odvisnost moti in žre, pa zato potem na nekoga pač morajo zvaliti svojo nezadovoljnost s sabo:)

Sploh si ne jemljem nobene pravice odločati o tem, ali bo nekdo kadil ali ne. Zaradi mene si kufetek lahko pet čikov naenkrat v go…upsss…ustka zbaše in prižge, le pri tem ne sme zakajati drugih, to se mi zdi povsem logično. Kadilcem pa ne.

Zakaj se prepirate, če oboji veste, da imate prav po svoje?

kufetek, ti si zelo nestrpna in nesramna!!!

Ti se nimaš kaj razburjat, ker si Kadilka in še kadiš v službi na hodniku, čeprav tam NI prostor za kadilce!!!

Tvoj način komuniciranja je na tako nizkem nivoju, da bi se že migla zamislit. Kako vzgajaš otroka, če sama ne poznaš bontona???

Mogoče bi lahko šla v šolo bontona ali pa prebrala kakšno knjigo o vzgoji in obnašanju!!!

Kufetek, kakšne probleme pa imaš ti zadnje čase?

Probleme ima s kajenjem, ker je že zelo odvisna od cigaret.
Probleme s službo – išče novo, pa jo ne najde.
Probleme z odvečno težo…
Probleme s taščo…
…pa še bi se kaj najdlo!!!!!!!!

To lahko tebi svetujem tudi jaz.
Poleg tega tisto o kajenju na hodniku, ki naj temu ne bil namenjen ne drži. Ta hodnik pred našo pisarno je odobrila celo direktorica, tako da se prej raje pozanimaj preden kar nekaj napletaš. Verjetno si bolj slabo seznanjena z razmerami pri nas.
Otroka ste lapo vzgojena, ker na njiju ne stresam slabe volje. Stresam jo le na tiste ljudi, ki mi želijo omejeati mojo osebno svobodo. Mislim, da smo kar na istem, se ti ne zdi? Kakor koli, morda sem imela včeraj res slab dan, vendarle se mi zdi gonja proti kadilcem že res kar malo pretirana. Ker sem kadilka se že sama dovolj zavedam problema kajenja, vendar načrtno nikogar nisem zastrupljala. Sem ena od redkih pri nas v službi, ki kar naprej odpiram okna in jih potem poslušam od tistih “ta zmrznjenih”, češ kaj luftam, ko je pa tako mrzlo. Toliko o toleranci.

New Report

Close