Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kak je blo fajn

kak je blo fajn

…vse gobe očistit, pol pa sveži vrtanek – mmmm…. Samo na Krasu posušeno pujsje bedro bi bilo še boljše 😉 :)))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

vrtanek? kaj pa je to?

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

po mojem neko pecivo…..????????

:))) Sveži prekmurski kruh. Bel in zvit v veliko kito. Samo nima okusa po navadnem francozu ali podobno – je iz “boljšega” kvašenega testa. Mmmm….

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

…………daj malo sem!
🙂

35 cm premera ima in je ca. 10 cm visok – boooožansko, res. No, kak mali košček bi še že odstopila 😉 :))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Njamsi….. malo našega dobrega pršuta ali pancete bi res dobro šlo zraven….:))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

..evo lahko prideš iskat ga…mam jest tud ravno pečen domač kruhek..

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

samo lušte delate, babe!
:))

…ne…jest to resno…vsed se v avto pa hitro sem…

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

Đizus…………če bi bila bližje, bi še mogoče res prišla…………..in ti VSE POJEDLA!
:))

…pa kaj bi pa druzga spekla…tamal problem..

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

mmmmmmmmmm.nekaj s skuto?
:))

..ma kar ti duša poželi…

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

pa ti si expert…no!
:))
Skutino torto bi!

Prišla bi kaj v naravo,ne pa samo tam okoli betona,pa bi dobila pecivo s skuto.

Kako si mačka?

*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨* "Lep je dan in mi z njim."

cer..deklica

jp…grem zdej za novo rundo naštimat…

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

Koza jedna!!!!!!!!!!!!!! Prosim, da mi v bodoče javiš, ko boš pekla!
:)))
Sem pa…………..hmmmmmmm………..ne vem………..hhahahaah…..sobotno!

Jutri boš imela kakšen kos peciva, da ga dobim, ko pridem na kavo? :)))))

ojla!

LOL

Hehehehehehe,sigurno bi kaki izgovor našla da ne moreš prit.

Bemti,za jutri slabo kaže da bi bilo kaj peciva.:((

Sobotno ja :))))))))))))))))))))))))))))))))))),seveda ko pa imaš tipkovnico samo za sebe.
Pravilno!!

*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨* "Lep je dan in mi z njim."

Kaj je blo fajn lepotička?

Kako pa jaz vidim, kdaj meno kdo kaj napiše?

Kaj je morda tistemu pecivu ime čokolada?

New Report

Close