Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako….

kako….

ja, no… sej… :))))))))

evo, še mal za dodatek:

:)))))))))))))

Sej ko te tepe te tepe, jst sem ist, ampak ko prideš le malo ven iz dreka…samo z usti, da zadihaš, vidiš da je tako…

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Jaz vem, da je tako.
Tut, če me tepe…
Sem se lih te dni odločla, da me nau več nben jebu!
-;))

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Ti čestitam, za odločitev, res.

Seveda…v kolikor gre za figurativno izražanje :))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Nič bat…
Zgolj karikiram…-;)))))))))

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

nebi rekla da utone preteklost v pozabo…so trenutki ko zaskeli…zapeče….kotes tisne pri srcu…ampak ob nekem cilju ne vem želim rečt da ob nečem lepem lahko upaš na lepšo prihodnost…na srečo …ljubezen….skratka na ŽIVLJENJE…v dobrem in slabem…čeprav smo si to že enkrat obljubili a žal le malo časa držali…drugače nebi bilo kot je bilo…ampak kar nas ne ubije nas naredi močnejše…..

Tornado za tebe pa naslednje………čez mnogo hujše stvari si šel ……in boš šel tudi čez te boleče spomine….jaz si rečem takole:”mora boleti..če se hoče pozdraviti”…ampak se pa ne utapljam zdaj v spominih in vem da se tudi ti ne…..si pa močan…bolj kot si misliš…..

poljub,manatea

@----->----->---@----->------>---- Vsak da je izgubljen, če življenje ni v njem,če iskrenih ni nasmehov in nekaj majhnih "lušnih" grehov! manatea

Ne moreš pozabit….. lahko samo potlačiš nekam v podzavest….. ampak ti bo na druge načine ven butalo….

Boljša varjanta pa je, da se s tem soočiš…. sploh se nam vsem dogajajo pizdarije…. v življenju so pač vzponi in padci…. tko pač je…..

In življenje gre naprej…..

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

New Report

Close